Fototapety na wymiar

Fototapety na wymiar 
z montażem*

Montaż fototapet jest jednym z najlepszych sposobów na ożywienie wnętrza i dodanie mu nowoczesności oraz wyjątkowego charakteru. Dotyczy to zarówno przestrzeni w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i wnętrz firmowych czy pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej. Odpowiednio dobrana fototapeta nie tylko uatrakcyjni daną przestrzeń wizualnie, ale także powiększy ją optycznie i stanie się integralnym elementem jej wystroju.

* wcześniej pod marką:

Porządne, atestowane – specjalnie dla Ciebie!

Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety na ściany

Fototapety na ściany

Fototapety przeznaczone na ściany mają najczęściej duży format, powinny też być trwałe i odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, jak np. wilgoć czy zarysowania.

Dotyczy to szczególnie fototapet montowanych w kuchniach, łazienkach czy pokojach dziecięcych. Z tego względu wszystkie nasze fototapety są w standardzie zabezpieczane trwałym, wysokiej klasy laminatem, dzięki czemu stają się znacznie mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Dodatkowo nasze fototapety posiadają atesty na trudnopalność i nietoksyczność wydane przez polskie instytucje. 

Fototapety na wymiar producent

Fototapety z atestem – bezpieczna aranżacja każdego pomieszczenia

Nasze fototapety to produkty atestowane. Co musisz o tym wiedzieć? Prawdopodobnie jako jedyny producent w Polsce możemy zaoferować Ci fototapety na zamówienie z montażem, które posiadają atest na gotowy produkt, a nie jego poszczególne elementy! Twoja fototapeta jest w 100% bezpieczna dla ludzi, zwierząt i otoczenia, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana w dowolnych wnętrzach – prywatnych i komercyjnych.

Fototapety na wymiar producent
Warszawa fototapety na wymiar

Fototapety na zamówienie – drukowanie fototapet na wymiar

W D-POS możesz zamówić fototapetę nie tylko w dowolnym kształcie, ale również… w każdym rozmiarze! Druk fototapet na wymiar daje nam i Tobie możliwość optymalnego dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb, oryginalnego pomysłu na aranżację wnętrza oraz perfekcyjnego dopasowania fototapety do wymiarów ścian. Drukowanie fototapet na wymiar to również gwarancja, że wybrana przez Ciebie grafika czy zdjęcie będą umiejscowione na fototapecie w taki sposób, by najważniejsze elementy obrazu były właściwie wyeksponowane – bez obaw o ucięcie kluczowych fragmentów.

Ściana, którą chcesz zaaranżować za pomocą fotoapety na wymiar ma skosy, obłości lub znajdują się na niej np. komponenty instalacji elektrycznej? Fototapeta drukowana na wymiar to produkt, w którym uwzględnimy wszystkie detale mające wpływ na jego ekspozycję.

Producent fototapet

Fototapety na wymiar w dowolnym kształcie

Współczesne fototapety bez problemu można zamontować na powierzchniach dowolnej wielkości, niestandardowy kształt również nie stanowi żadnej przeszkody.

Aby dobrać fototapetę do nawet najbardziej nietypowego kształtu powierzchni wystarczy tylko dokładnie zmierzyć miejsce, gdzie planowane jest umieszczenie fototapety i przesłać nam te dane.

Dostosujemy obraz w taki sposób, by idealnie wpasować fototapetę w dostępną przestrzeń bez ucinania grafiki.

Producent fototapet
Fototapeta na wymiar warszawa

Drukowane fototapety na wymiar – fototapety na zamówienie z montażem

Fototapety na zamówienie to spersonalizowany produkt, którego celem jest stworzenie perfekcyjnej aranżacji wnętrza. Efekt powinien w 100% spełniać Twoje oczekiwania, pod każdym względem-wizualnym i funkcjonalnym. Właśnie dlatego drukujemy fototapety na wymiar (w każdym kształcie i każdym rozmiarze, druk na styk, bez uciążliwych marginesów!) oraz oferujemy Ci kompleksową usługę: od precyzyjnego pomiaru, przez drukowanie fototapet (z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i zaawansowanych technologii), po profesjonalny montaż realizowany przez naszą doświadczoną ekipę fachowców. W tej opcji całą odpowiedzialność za finalny efekt bierzemy na siebie!

Fototapety z montażem

D-POS – fototapety na wymiar z montażem od producenta

Jako producent fototapet na zamówienie udostępniamy naszym klientom szeroki wybór gotowych wzorów, jesteśmy również w stanie nadrukować grafikę dostarczoną do nas, o ile spełni niezbędne wymagania jakościowe.

Oferowane przez nas fototapety z atestem to wysoka jakość wykonania, trwałość nadruku, fotorealizm oraz całkowite bezpieczeństwo dla osób przebywających w pomieszczeniach, w których zostały one zamontowane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Fototapety z montażem

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog