Fototapety do pokoju niemowlaka z montażem

Najmłodszy członek rodziny zasługuje na swój kawałek podłogi i... ściany! Fototapeta do pokoju niemowlaka to maksymalnie funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające na zaaranżowanie dziecięcego pokoju w designerski, oryginalny i dowolnie spersonalizowany sposób. Oferujemy Ci fototapety ścienne najwyższej jakości, całkowicie bezpieczne dla dzieci, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. W naszej bazie jest ponad 100 milionów wyjątkowych zdjęć, grafik i motywów - z pewnością znajdziesz tutaj wzór, który idealnie wpisze się w Twoją koncepcję pokoju niemowlaka. Masz własny pomysł, dobrej jakości zdjęcie lub autorską grafikę? Z prawdziwą przyjemnością wydrukujemy je dla Ciebie na fototapecie w dowolnym rozmiarze!
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij

Bezpieczna fototapeta dla niemowlaka

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie i bezpieczeństwo dziecka jest dla Ciebie najważniejsze! Dlatego oferujemy Ci wyłącznie fototapety spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadające potwierdzające to atesty, z kompletem certyfikatów i świadectw jakości z polskich instytucji – Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności). Ponadto, prawdopodobnie jako jedyni w Polsce, mamy atest na gotową fototapetę, a nie wyłącznie jej składowe. Masz pewność, że nasze fototapeta, którą zamawiasz do pokoju niemowlaka jest są produktem najwyższej jakości, bezpiecznym dla ludzi (również tych najmniejszych i najbardziej wrażliwych!) i przyjaznym dla środowiska.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Niezwykły design oraz jakość i trwałość

Wszystkie fototapety do dziecięcych pokoi wykonujemy na najwyższej jakości papierze lateksowym (importujemy go z USA), który jest gwarancją doskonałego odwzorowania detali zdjęć i grafik oraz ich kolorystyki. Drukujemy fototapety w pasach / brytach na styk, bez uciążliwych marginesów czy nieestetycznych zakładek, z użyciem nowoczesnych ploterów drukujących w technologii CMYK. Solidny papier lateksowy zabezpieczamy dodatkowo laminatem, czyli specjalną warstwą ochronną, dzięki której produkt jest maksymalnie łatwy do utrzymania w czystości (możesz go ścierać na sucho, przecierać na mokro i myć z użyciem detergentów) oraz trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Kompleksowa obsługa Twojego zamówienia w D-POS

Zmierz dokładnie ścianę, na której chcesz zamontować fototapetę. Zaprojektuj fototapetę do pokoju swojego dziecka z wykorzystaniem zdjęć z naszej bazy lub w oparciu o własne materiały – na tym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne, korektę kompozycyjną lub kolorystyczną. Zleć wydruk i czekaj na przesyłkę. Fototapety tworzymy na materiałach gwarantujących ich łatwy montaż, nawet amatorom. Jeśli jednak nie czujesz się pewnie i wolisz zlecić montaż profesjonalistom – jesteśmy tutaj dla Ciebie! Nasza ekipa pomiarowo – montażowa wykona precyzyjny pomiar, na po wydrukowaniu fotoapety – ekspresowo zamontuje ją w ustalony sposób, we wskazanym wcześniej miejscu. W tej opcji bierzemy na siebie odpowiedzialność za całość Twojego zlecenia i finalny efekt naszej pracy.

Jesteśmy pewni, że pokój niemowlaka z naszą fototapetą będzie jedyny w swoim rodzaju!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"