Aranżacje fototapet salon

Aranżacje - fototapety

Fototapety to coraz częściej wykorzystywany sposób na aranżację ścian w mieszkaniach i biurach. W biurze fototapety to doskonały nośnik informacji, korporacyjnej identyfikacji i narracji. W domu doskonale sprawdzają się zarówno w salonach, sypialniach, pokojach dziennych i dziecięcych, jak i w mniej oczywistych miejscach, takich jak kuchnia czy łazienka. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci życzą sobie ozdobienia ściany w ten sposób, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniu. Jako producent przedstawiamy aranżacje fototapet, które udało nam się wykonać do tej pory. Wierzymy, że wśród naszych zdjęć znajdziesz pomysły i inspiracje pozwalające na stworzenie wnętrz, które będą miały własny charakter i klimat.
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Aranżacje fototapet pokój

Tapeta dopasowana do wnętrza

To, co wyróżnia nasze aranżacje fototapet w salonie, sypialni czy kuchni, to przede wszystkim dopasowanie do wnętrza, atesty trudnopalności i nietoksyczności wydane przez polskie instytucje ITB i PZH oraz profesjonalny montaż. Z powodzeniem realizujemy także aranżacje biur z materiałów graficznych dostarczonych przez projektantów i architektów.

Posiadamy bardzo szeroki i różnorodny asortyment, w którym dostępne są zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzory tapet, dzięki czemu każdy z naszych klientów może znaleźć coś dla siebie (możesz je przejrzeć klikając button „szukaj zdjęcia” po prawej stronie). Co więcej, nasze fototapety są dostępne w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych, dlatego możesz mieć pewność. że aranżacja salonu z fototapetą będzie trafionym pomysłem.

Aranżacje fototapet dla firm

Jakość premium i profesjonalny montaż

Nasze aranżacje fototapet do twojego biura lub domu prezentują się doskonale ze względu na dwa czynniki. Po pierwsze jako producent dbamy o to, aby nasze fototapety tworzone były z najwyższej jakości materiałów i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu są trwałe i prezentują się zjawiskowo, a przy tym posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Po drugie nasi klienci mogą liczyć na profesjonalny montaż z najwyższą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Wszystko to w bardzo dobrej cenie, pozwalającej na spore oszczędności.

Aranżacje fototapet dla firm
Aranżacje fototapet - pokój dziecięcy

Sprawdź nasze realizacje

Podsumowując, jeśli zależy ci na aranżacji fototapety w biurze, sypialni lub salonie – zdaj się na nas. Sprawdź naszą ofertę oraz skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy fototapety idealnie dopasowane do stylistyki twojego mieszkania.

Udało nam się to już niejednokrotnie, czego dowodem są dokumentujące nasze realizacje zdjęcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż