+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Aranżacje - fototapety

Fototapety to coraz częściej wykorzystywany sposób na aranżację ścian w mieszkaniach i biurach. W biurze fototapety to doskonały nośnik informacji, korporacyjnej identyfikacji i narracji. W domu doskonale sprawdzają się zarówno w salonach, sypialniach, pokojach dziennych i dziecięcych, jak i w mniej oczywistych miejscach, takich jak kuchnia czy łazienka. Niezależnie od tego, gdzie nasi klienci życzą sobie ozdobienia ściany w ten sposób, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniu. Jako producent przedstawiamy aranżacje fototapet, które udało nam się wykonać do tej pory. Wierzymy, że wśród naszych zdjęć znajdziesz pomysły i inspiracje pozwalające na stworzenie wnętrz, które będą miały własny charakter i klimat.
Aranżacje fototapet pokój

Tapeta dopasowana do wnętrza

To, co wyróżnia nasze aranżacje fototapet w salonie, sypialni czy kuchni, to przede wszystkim dopasowanie do wnętrza, atesty trudnopalności i nietoksyczności wydane przez polskie instytucje ITB i PZH oraz profesjonalny montaż. Z powodzeniem realizujemy także aranżacje biur z materiałów graficznych dostarczonych przez projektantów i architektów.

Posiadamy bardzo szeroki i różnorodny asortyment, w którym dostępne są zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzory tapet, dzięki czemu każdy z naszych klientów może znaleźć coś dla siebie (możesz je przejrzeć klikając button „szukaj zdjęcia” po prawej stronie). Co więcej, nasze fototapety są dostępne w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych, dlatego możesz mieć pewność. że aranżacja salonu z fototapetą będzie trafionym pomysłem.

Jakość premium i profesjonalny montaż

Nasze aranżacje fototapet do twojego biura lub domu prezentują się doskonale ze względu na dwa czynniki. Po pierwsze jako producent dbamy o to, aby nasze fototapety tworzone były z najwyższej jakości materiałów i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu są trwałe i prezentują się zjawiskowo, a przy tym posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Po drugie nasi klienci mogą liczyć na profesjonalny montaż z najwyższą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Wszystko to w bardzo dobrej cenie, pozwalającej na spore oszczędności.

Aranżacje fototapet dla firm
Aranżacje fototapet - pokój dziecięcy

Sprawdź nasze realizacje

Podsumowując, jeśli zależy ci na aranżacji fototapety w biurze, sypialni lub salonie – zdaj się na nas. Sprawdź naszą ofertę oraz skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy fototapety idealnie dopasowane do stylistyki twojego mieszkania.

Udało nam się to już niejednokrotnie, czego dowodem są dokumentujące nasze realizacje zdjęcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.