+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Fototapety 3D

Fototapety 3D to coraz popularniejsza metoda wykończenia ścian, która prezentuje się naprawdę efektownie i stylowo. Tapety na ścianę 3D doskonale sprawdzają się jako ozdoba salonu, gabinetu, pokoju dziecięcego czy dziennego. Tworzą ciekawy efekt, przyciągają wzrok oraz sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przestrzenne, żywsze i nabiera charakteru. Dlatego też zadbaliśmy o to, by fototapety przestrzenne znalazły się również w naszej ofercie.
Fototapety 3D Warszawa
Fototapeta 3D - kosmonauta

Szeroki wybór wzorów i wymiarów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i upodobania naszych klientów są różne, dlatego też oferujemy fototapety 3D na ścianę w wielu różnych wzorach. Wśród nich znajdziesz nowoczesne propozycje kuszące intensywnym wzornictwem, jak i tapety trójwymiarowe z nieco bardziej klasycznym, stonowanym designem.

Oferujemy dowolny kształt tapet oraz duże rozmiary. Niezależnie od tego, jakiej fototapety 3D potrzebujesz, możesz mieć pewność, że znajdziesz ją w naszej ofercie. Wykonujemy bowiem tylko fototapety 3D na wymiar.

Fototapeta 3D - jezioro

Najwyższa jakość materiałów

To, co wyróżnia tapety ścienne 3D dostępne w naszej ofercie, to wysoka jakość materiałów, których używamy w procesie produkcji oraz obowiązkowa laminacja. Dzięki temu produkty te są mocne i wytrzymałe, a przy tym łatwe w montażu i bardzo trwałe podczas eksploatacji.

Fototapety na ścianę 3D z naszego asortymentu wyróżnia też głębia kolorów oraz wysoka rozdzielczość przedstawianych na nich grafik i motywów. Są więc w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Fototapeta 3D - jezioro
Fototapety 3D do domu

Profesjonalny montaż w dobrej cenie

Aby tapety 3D do pokoju czy biura prezentowały się doskonale, konieczne jest ich dokładne położenie. Dla klientów, którzy nie mają doświadczenia w wykonywaniu tego typu prac, oferujemy więc montaż fototapet 3D w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy szybko i sprawnie położą tapety na wybranych przez ciebie ścianach. Używając najwyższej jakości kleju, gwarantują ci idealny efekt końcowy.

Jeśli więc poszukujesz ciekawego sposobu udekorowania ścian w swoim mieszkaniu, tapety na ścianę 3D to propozycja, którą warto rozważyć. Oferujemy nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę fototapety, dzięki której sporo zaoszczędzisz.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra
na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www, pod adresem www.fotocity.pl/szukaj

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę www.fotocity.pl/szukaj
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarkiz napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

7. PRÓBA

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

8. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

9. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż