Fototapety 3D z montażem

Fototapety 3D (trójwymiarowe) to coraz popularniejsza metoda wykończenia ścian, która prezentuje się naprawdę efektownie i stylowo. Tapety na ścianę 3D doskonale sprawdzają się jako ozdoba salonu, gabinetu, pokoju dziecięcego czy dziennego. Tworzą ciekawy efekt, przyciągają wzrok oraz sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przestrzenne, żywsze i nabiera charakteru. Dlatego też zadbaliśmy o to, by fototapety przestrzenne 3D na wymiar znalazły się również w naszej ofercie.
Fototapety 3D Warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapeta 3D - kosmonauta

Fototapety 3D – szeroki wybór wzorów i wymiarów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i upodobania naszych klientów są różne, dlatego też oferujemy fototapety 3D na ścianę  w wielu różnych wzorach. Wśród nich znajdziesz nowoczesne propozycje kuszące intensywnym wzornictwem, jak i fototapety przestrzenne z nieco bardziej klasycznym, stonowanym designem.

Fototapeta 3D - jezioro

Najwyższa jakość materiałów fototapet ściennych 3D

To, co wyróżnia fototapety ścienne 3D dostępne w naszej ofercie, to wysoka jakość materiałów, których używamy w procesie produkcji oraz obowiązkowa laminacja. Dzięki temu produkty te są mocne i wytrzymałe, a przy tym łatwe w montażu i bardzo trwałe podczas eksploatacji.

Fototapety na ścianę 3D z naszego asortymentu wyróżnia też głębia kolorów oraz wysoka rozdzielczość przedstawianych na nich grafik i motywów jak również możliwość stworzenia fototapety przestrzennej 3D. Są więc w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Fototapeta 3D - jezioro
Fototapety 3D do domu

Profesjonalny montaż fototapet przestrzennych 3D w dobrej cenie

Aby fototapety trójwymiarowe do pokoju czy biura prezentowały się doskonale, konieczne jest ich dokładne położenie. Dla klientów, którzy nie mają doświadczenia w wykonywaniu tego typu prac, oferujemy więc montaż fototapet 3D w bardzo przystępnej, atrakcyjnej cenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy szybko i sprawnie położą tapety na wybranych przez ciebie ścianach. Używając najwyższej jakości kleju, gwarantują ci idealny efekt końcowy.

Jeśli więc poszukujesz ciekawego sposobu udekorowania ścian w swoim mieszkaniu, fototapety na ścianę 3D to propozycja, którą warto rozważyć. Oferujemy nie tylko wysoką jakość, ale również atrakcyjną cenę fototapet trójwymiarowych, dzięki której sporo zaoszczędzisz.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"

Pytania i odpowiedzi

Na czym polega efekt 3D na fototapecie?

Fototapety 3D na ścianę drukujemy na najwyższej jakości papierze lateksowym i z wykorzystaniem zaawansowanej technologii druku UV. Zestawienie doskonałego podłoża i druku realizowanego poprzez napylanie warstwa po warstwie farb polimerowych umożliwia perfekcyjne odwzorowanie projektu, z wszystkimi detalami i kolorami oraz zachowaniem głębi barw. Zdjęcia i grafiki prezentujące obrazy 3D zostają przeniesione na papier z zachowaniem optycznego efektu trójwymiarowości.

Gdzie szukać zdjęć i grafik na fototapety w 3D?

Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerną BAZĘ zdjęć i grafik, w której znajdują się tysiące doskonałej jakości propozycji z efektem trójwymiarowości. Wpisz w naszą wyszukiwarkę hasło „3D” lub wybierz z menu kategorię „Grafiki 3D”. Na fototapecie możemy również wydrukować Twoje trójwymiarowe zdjęcie lub autorska grafikę – prześlij je naszych specjalistom, którzy sprawdzą parametry Twojego projektu pod kątem możliwości uzyskania satysfakcjonującego produktu finalnego.

Czy fototapety na ścianę 3D są trwałe?

Fototapety 3D w D-POS to produkty Premium, które wyróżniają się trwałością i wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i wodę. Nadruki wykonane w technologii druku UV są utwardzane światłem ultrafioletowym. Zewnętrzna warstwa fototapety 3D na ścianę jest dodatkowo pokrywana laminatem, dzięki czemu produkt zachowuje optymalną stabilność wizualną przez cały okres użytkowania. Może być również bezpiecznie czyszczony i zmywany na mokro.

W jakim pomieszczeniu mogę zamontować fototapety w 3D?

W każdym! Nasi Klienci najczęściej zamawiają fototapety 3D na wymiar do salonów, sypialni, pokoi dziecięcych oraz biur. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by fototapeta 3D została zamontowana na ścianie w kuchni czy w łazience. W tych pomieszczeniach należy jedynie unikać montażu w strefach mokrych, czyli nad zlewem, umywalką, wanną czy w okolicy prysznica, w których produkt byłby stale narażony na kontakt z wodą.

Jak zamówić fototapetę 3D?

To proste! W pierwszej kolejności zapytaj o wycenę swojego projektu – możesz to zrobić za pośrednictwem formularza w BAZIE zdjęć i grafik (wybierasz zdjęcie / grafikę z bazy, określasz wymiar fototapety, zaznaczasz opcję: z montażem lub bez montażu i wysyłasz zapytanie), mailowo lub telefonicznie.

Dlaczego fototapety 3D robicie na wymiar?

To jedyny sposób na idealne dopasowanie produktu do powierzchni, na której ma zostać zamontowany. Fototapety 3D na wymiar wykonujemy w oparciu o Twój pomiar ściany lub pomiar przeprowadzony przez naszych specjalistów. Tę drugą opcję polecamy wyłącznie w przypadkach, gdy ściana ma nieregularny kształt, niestandardowy rozmiar, jest zaokrąglona lub znajdują się na niej liczne elementy instalacji, które powinny zostać uwzględnione w projekcie.

Wszystkie fototapety na ścianę 3D drukujemy ze spadami (do bezproblemowego docięcia podczas montażu) i w brytach na styk, czyli bez uciążliwych marginesów (po prawidłowo przeprowadzonym montażu łączenia są praktycznie niewidoczne).

Co zawiera usługa fototapety 3D z montażem?

To kompleksowa usługa w 100% dopasowana do Twoich potrzeb. W jej ramach zajmujemy się: pomiarem ściany (jeśli jest konieczny), produkcją fototapety oraz jej montażem na ścianie. Montaż przeprowadza doświadczony zespół specjalistów, którzy realizują usługi we wnętrzach prywatnych i komercyjnych, przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic.

Fototapety w 3D z montażem polecamy w każdej sytuacji, w której zależy Ci na perfekcyjnym efekcie końcowym oraz zawsze gdy podłoże pod fototapetę ma nieregularny kształt, ściana jest bardzo duża lub zaokrąglona.

Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia fototapety przestrzennej?

Fototapety na ścianę 3D wysyłamy najczęściej w ciągu 3 – 7 dni od momentu złożenia zamówienia. Kompleksowe usługi obejmujące wydruk i montaż fototapety 3D na wymiar staramy się zrealizować w ciągu 7 – 10 dni od momentu złożenia zamówienia.