+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Fototapety na szkle

Fototapeta na szkle idealnie wpasuje się w każdą nowoczesną aranżację, wzbogacając ją i dodając wnętrzu elegancji oraz indywidualnego charakteru. Szklane fototapety to estetyka oraz funkcjonalność połączone z najwyższą jakością nadruku i odpornością na wilgoć oraz zarysowania. Fototapeta za szkłem może zostać dodatkowo podświetlona, co pozwoli stworzyć w danym pomieszczeniu wyjątkową atmosferę niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, salon czy łazienka. Instalacja elektryczna i podświetleniowa nie leży w zakresie naszych prac.

Fototapety szklane

Nowoczesne fototapety szklane

Jako producent szklanych fototapet uważamy, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre, co oznacza, że standardowo stosujemy w pełni bezpieczne, termicznie hartowane szkło spełniające rygorystyczne normy jakościowe (norma PN-EN 12150-1). Najczęściej tafle mają grubość 6 mm lub 4mm i są docinane cyfrowo, dzięki czemu nie ma problemu z precyzyjnym ich spasowaniem.

Każda fototapeta na szkle hartowanym ma ponadto szlifowane krawędzie, a same tafle są odbarwiane (tzw. szkło Optiwhite), aby zagwarantować idealne odwzorowanie kolorów. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy farby, posiadające wymagane atesty na nietoksyczność.

Szklana fototapeta do kuchni i łazienki

Ze względów funkcjonalnych i estetycznych fototapeta szklana perfekcyjnie sprawdzi się w kuchni lub łazience jako element stanowiący jednocześnie dekorację i skuteczne zabezpieczenie ściany. Produkowane przez nas fototapety za szkłem do kuchni czy łazienki docinamy na dowolny kształt, żadnego problemu nie stanowi również wykonanie otworów pod gniazda elektryczne lub armaturę.

Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena, która sprawia, że fototapeta na szkle hartowanym stanowi ciekawą i bardzo praktyczną alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych.

Szklana fototapeta łazienka
Szklana fototapeta salon

D-POS – eleganckie fototapety na szkle od producenta

Bogate doświadczenie w branży i nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy, pozwalają nam oferować klientom fachową, kompleksową obsługę w zakresie produkcji fototapet za szkłem do łazienki czy kuchni.

Wykonujemy pomiary, docinamy tafle na odpowiedni wymiar, obrabiamy i zabezpieczamy je, pomagamy w wyborze zdjęcia, drukujemy, transportujemy i montujemy fototapety na szkle pod wskazanym adresem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!