Fototapety na szkle Warszawa

Fototapety na szkle

Fototapeta na szkle idealnie wpasuje się w każdą nowoczesną aranżację, wzbogacając ją i dodając wnętrzu elegancji oraz indywidualnego charakteru. Szklane fototapety to połączenie najwyższej klasy estetyki z funkcjonalnością. Fototapety na szkle wyróżniają się na tle innych rozwiązań dekoracyjnych ponadprzeciętnymi walorami użytkowymi, m.in. pełną odpornością na wilgoć, zaplamienia i zarysowania oraz bezproblemowym utrzymaniem powierzchni szklanych paneli w perfekcyjnej czystości.

Fototapeta za szkłem może zostać dodatkowo podświetlona (nie wykonujemy instalacji elektrycznych i podświetleń), co pozwoli stworzyć w każdym pomieszczeniu wyjątkową atmosferę - niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, salon czy łazienka.

* wcześniej pod marką:
Fototapety szklane

Nowoczesne fototapety szklane

Szklane fototapety to rozwiązanie aranżacyjne na miarę XXI wieku! To produkcji fototapet na szkle używamy doskonałej jakości szkła typu optiwhite (szkło odżelazione, krystalicznie czyste, bez zielonkawej poświaty) oraz sięgamy po najnowocześniejszą technologię druku UV. Efekt? Fototapety na szkle zachwycają doskonałą jakością nadruków w niemal fotograficznej jakości.

Fotoobrazy na szkle nie blakną i nie odbarwiają się, nawet pod wpływem promieniowania słonecznego czy punktowego oświetlenia sztucznego. Fototapeta na szkle może być dokładnie taka, jakiej potrzebujesz – zarówno pod względem dopasowania do wielkości ściany, jak i estetyki. Na szklanej fototapecie można nadrukować dowolne zdjęcie, grafikę lub ilustrację, co pozwala na pełną personalizację dekoracji.

Warszawa fototapety na szkle

Fototapety na szkle – skorzystaj z naszej bazy i narzędzia do projektowania

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę zdjęć, grafik i ilustracji. To ponad 200 milionów propozycji – wszystkie w rozdzielczości pozwalającej na wykonanie fototapety w dowolnym rozmiarze, z zachowaniem doskonałej jakości nadruku. Bazę zdjęć i grafik możesz przeglądać korzystając z wygodnych, intuicyjnych w obsłudze filtrów tematycznych i kolorystycznych.

Ponadto udostępniamy na stronie wygodne narzędzie do projektowania fototapet na szkle, dzięki któremu możesz sprawdzić, jak wybrane zdjęcie będzie się prezentowało na szkle docelowej wielkości, a w razie potrzeby – dopracować i spersonalizować pomysł zmieniając oryginalną kolorystykę grafiki i/lub tworząc jej odbicie lustrzane. Nasi specjaliści są gotowi do udzielenia Ci niezbędnego wsparcia technicznego już na etapie projektowania Twojej fototapety na szkle.

Warszawa fototapety na szkle
Szklana fototapeta salon

Szklana fototapeta do kuchni i łazienki

Ze względu na swoje walory użytkowe fototapety ze szkła stosowane są przede wszystkim w kuchniach i łazienkach. To dekoracyjne rozwiązanie, które umożliwia skuteczne zabezpieczenie ścian w każdych warunkach. Szklane fototapety sprawdzają się zarówno nad kuchennymi blatami roboczymi, jak i w strefach mokrych w łazienkach – można je z powiedzeniem stosować również pod prysznicem!

Wszystkie fototapety szklane wykonywane są na zamówienie i na wymiar, po przeprowadzeniu dokładnych pomiarów ściany przeznaczonej pod instalację fototapety. W szkle wycinamy niezbędne otwory, m.in pod gniazdka elektryczne, włączniki światła czy armaturę – zawsze w 100% zgodnie z projektem. !

Fototapety na szkle w kuchni

Bezpieczna fototapeta na szkle hartowanym

Naszym celem jest dostarczanie Ci produktów idealnych nie tylko pod względem ich estetyki, ale również funkcjonalności i bezpieczeństwa. Właśnie dlatego wszystkie fotoobrazy na szkle, bez względu na ich wymiary, wykonujemy na szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne normy jakościowe (norma PN-EN 12150-1). W zależności od projektu, rodzaju podłoża, na którym będzie instalowana szklana fototapeta oraz sposobu montażu – do produkcji fototapet używamy tafli szklanych w różnych, indywidualnie dobranych grubościach (najczęściej: 4 mm i 6 mm).

Ponadto każda fototapeta na szkle hartowanym ma szlifowane krawędzie, a wszystkie nadruki wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej klasy farb polimerowych (atramenty stosowane w druku UV), posiadających wymagane atesty na nietoksyczność.

Fototapety na szkle w kuchni
Szklana fototapeta salon

D-POS – eleganckie fototapety na szkle od producenta

Bogate doświadczenie w branży i nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy, pozwalają nam oferować klientom fachową, kompleksową obsługę w zakresie produkcji fototapet na szkle do łazienki czy kuchni oraz innych pomieszczeń, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, pomysłem i projektem.

Oferujemy usługi kompleksowe obejmujące: dokładny pomiar ścian (z uwzględnieniem wszystkich otworów, które wycinamy w szkle przed hartowaniem), precyzyjne docinanie szklanych tafli na wymiar, obróbkę i wykonanie nadruku oraz transport i bezpieczny montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.