Fototapety na szkle Warszawa

Fototapety na szkle

Fototapeta na szkle idealnie wpasuje się w każdą nowoczesną aranżację, wzbogacając ją i dodając wnętrzu elegancji oraz indywidualnego charakteru. Szklane fototapety to estetyka oraz funkcjonalność połączone z najwyższą jakością nadruku i odpornością na wilgoć oraz zarysowania. Fototapeta za szkłem może zostać dodatkowo podświetlona, co pozwoli stworzyć w danym pomieszczeniu wyjątkową atmosferę niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, salon czy łazienka. Instalacja elektryczna i podświetleniowa nie leży w zakresie naszych prac.
* wcześniej pod marką:
Fototapety szklane

Nowoczesne fototapety szklane

Jako producent szklanych fototapet uważamy, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre, co oznacza, że standardowo stosujemy w pełni bezpieczne, termicznie hartowane szkło spełniające rygorystyczne normy jakościowe (norma PN-EN 12150-1). Najczęściej tafle mają grubość 6 mm lub 4mm i są docinane cyfrowo, dzięki czemu nie ma problemu z precyzyjnym ich spasowaniem.

Każda fototapeta na szkle hartowanym ma ponadto szlifowane krawędzie, a same tafle są odbarwiane (tzw. szkło Optiwhite), aby zagwarantować idealne odwzorowanie kolorów. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy farby, posiadające wymagane atesty na nietoksyczność.

Szklana fototapeta łazienka

Szklana fototapeta do kuchni i łazienki

Ze względów funkcjonalnych i estetycznych fototapeta szklana perfekcyjnie sprawdzi się w kuchni lub łazience jako element stanowiący jednocześnie dekorację i skuteczne zabezpieczenie ściany. Produkowane przez nas fototapety za szkłem do kuchni czy łazienki docinamy na dowolny kształt, żadnego problemu nie stanowi również wykonanie otworów pod gniazda elektryczne lub armaturę.

Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena, która sprawia, że fototapeta na szkle hartowanym stanowi ciekawą i bardzo praktyczną alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych.

Szklana fototapeta łazienka
Szklana fototapeta salon

D-POS – eleganckie fototapety na szkle od producenta

Bogate doświadczenie w branży i nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy, pozwalają nam oferować klientom fachową, kompleksową obsługę w zakresie produkcji fototapet na szkle do łazienki czy kuchni.

Wykonujemy pomiary, docinamy tafle na odpowiedni wymiar, obrabiamy i zabezpieczamy je, pomagamy w wyborze zdjęcia, drukujemy, transportujemy i montujemy fototapety na szkle pod wskazanym adresem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko,
adres, nr telefonu).

Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze,
na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru
i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 6mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.