+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Druk cyfrowy

Wydruki w technologii cyfrowej wykonujemy na szybkich, niezwykle precyzyjnych ploterach wysokiej klasy, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać spektakularne efekty wizualne i zrealizować nawet najśmielsze projekty możliwe do wykonania przy wykorzystaniu druku cyfrowego. Wystarczy opowiedzieć nam o swoim projekcie, a my zajmiemy się jego realizacją tak, aby spełnił oczekiwania i zachwycił jakością wykonania!

Nadruk cyfrowy kolor+biały

Używane przez nas maszyny japońskiego producenta Mimaki pozwalają drukować cyfrowo na szerokiej gamie materiałów (m.in. na wszelkich papierach, foliach, tworzywach sztucznych, metalu, drewnie, betonie etc) przy zachowaniu wysokiej jakości nadruku zarówno w przypadku druku w kolorze, jak i dla wydruków monochromatycznych. Wykonane przez nas wydruki w technologii cyfrowej nie muszą być dodatkowo suszone i w razie potrzeby mogą być dalej obrabiane natychmiast po zdjęciu z maszyny.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Wydruki cyfrowe – zastosowanie

Wydruk cyfrowy jest doskonałym wyborem w praktycznie każdym przypadku, gdzie do zrealizowania jest niewielki lub średni nakład, a jednocześnie wymagana jest wysoka jakość nadruku. Druk cyfrowy to również idealne rozwiązanie dla projektów, które zakładają personalizację każdego wydrukowanego egzemplarza – dzięki temu, że projekt ma formę wyłącznie cyfrową, jego ewentualne modyfikacje także odbywają się jedynie w komputerze. Pozwala to nam oferować klientom w zasadzie dowolny stopień personalizacji w tego rodzaju wydrukach przy zachowaniu korzystnej ekonomii kosztowej.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

D-POS – drukarnia cyfrowa w Warszawie

Nasz park maszynowy wyposażyliśmy w nowoczesne, wydajne i niezwykle precyzyjne maszyny renomowanych światowych marek, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń w zakresie druku cyfrowego. Od ponad 20 lat świadczymy usługi zgodnie z maksymą, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, gwarantując profesjonalną, kompleksową obsługę, rzetelne wykonawstwo oraz najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!