Fototapety na wymiar

Panele szklane 3D - producent

W aranżacji pomieszczeń warto wykorzystywać rozwiązania, które są jednocześnie estetyczne, eleganckie i funkcjonalne. Jedną z propozycji, którą mamy dla naszych klientów, są panele szklane 3D. Pozwalają nie tylko ozdobić, ale również zabezpieczyć ściany w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Mogą mieć dowolny kształt – dzięki temu sprawdzą się w każdym mieszkaniu, niezależnie od jego wielkości czy zabudowy.

A co je wyróżnia? Przede wszystkim funkcjonalność – panele szklane 3D charakteryzują się tym, że optycznie powiększają pomieszczenie, co jest szczególnie istotne w aranżacji małych mieszkań. Stąd też wzięła się ich nazwa, sugerująca wpływ na postrzeganie przestrzeni.

* wcześniej pod marką:

Szeroki wybór

To, co wyróżnia naszą ofertę paneli szklanych 3D do łazienki oraz kuchni, to przede wszystkim jej różnorodność. Bez problem zamówisz u nas również duży format paneli. Proponujemy szeroki wybór wzorów i wersji kolorystycznych, wśród których wymienić możemy panele nowoczesne, klasyczne, oryginalne, stonowane oraz wiele innych propozycji.

Bez trudu dopasujesz więc idealne rozwiązanie do aranżacji twojego mieszkania. A odnaleźć je możesz poprzez kliknięcie buttonu „szukaj zdjęcia” po prawej stronie.

Przystępne ceny i wysoka jakość

Jako producent możemy zadbać o to, by panele szklane, które dostępne są w naszej ofercie, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Standardowo nasze szkło ma 6mm grubości, ma szlifowane krawędzie, jest hartowane. Drukujemy w jakości HD bezpośrednio na szkle (nie stosujemy naklejek i podklejek). Jednocześnie, cena, którą oferujemy, jest bardzo przystępna. Możesz więc mieć pewność, że zaoszczędzisz sporo, jednocześnie nie rezygnując z trwałości i idealnego wyglądu paneli szklanych.

Przy okazji warto podkreślić, że obawy związane z funkcjonalnością i estetyką paneli, są dziś zupełnie nieuzasadnione. Z powodzeniem można w nich umieszczać wszelkie otwory, np. na kontakty, w związku z czym nie zaburzą naszej przestrzeni. Mało tego, nowoczesne panele tego typu wykorzystywane są w wersji „opti white”, pozbawionej charakterystycznej zielonkawej poświaty, co pozwala na idealne odwzorowanie koloru.

Profesjonalny montaż

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż paneli szklanych 3D nie jest zadaniem łatwym. Szczególnie dla osób, które nigdy nie podejmowały się tego typu prac. Wiedząc o tym, dajemy naszym klientom możliwość zakupu paneli szklanych z montażem. Nasz wykwalifikowany zespół posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również niezbędny sprzęt, dzięki czemu instalacja przebiega szybko i sprawnie, a jej efekty z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Jak widzisz, panele szklane 3D do kuchni lub łazienki to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu ściany twojego mieszkania będą prezentowały się idealnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.