+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Panele szklane 3D - producent

<p>W aranżacji pomieszczeń warto wykorzystywać rozwiązania, które są jednocześnie estetyczne, eleganckie i funkcjonalne. Jedną z propozycji, którą mamy dla naszych klientów, są panele szklane 3D. Pozwalają nie tylko ozdobić, ale również zabezpieczyć ściany w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. Mogą mieć dowolny kształt – dzięki temu sprawdzą się w każdym mieszkaniu, niezależnie od jego wielkości czy zabudowy.</p> <p>A co je wyróżnia? Przede wszystkim funkcjonalność – panele szklane 3D charakteryzują się tym, że optycznie powiększają pomieszczenie, co jest szczególnie istotne w aranżacji małych mieszkań. Stąd też wzięła się ich nazwa, sugerująca wpływ na postrzeganie przestrzeni.</p>

Szeroki wybór

To, co wyróżnia naszą ofertę paneli szklanych 3D do łazienki oraz kuchni, to przede wszystkim jej różnorodność. Bez problem zamówisz u nas również duży format paneli. Proponujemy szeroki wybór wzorów i wersji kolorystycznych, wśród których wymienić możemy panele nowoczesne, klasyczne, oryginalne, stonowane oraz wiele innych propozycji.

Bez trudu dopasujesz więc idealne rozwiązanie do aranżacji twojego mieszkania. A odnaleźć je możesz poprzez kliknięcie buttonu „szukaj zdjęcia” po prawej stronie.

Przystępne ceny i wysoka jakość

Jako producent możemy zadbać o to, by panele szklane, które dostępne są w naszej ofercie, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Standardowo nasze szkło ma 6mm grubości, ma szlifowane krawędzie, jest hartowane. Drukujemy w jakości HD bezpośrednio na szkle (nie stosujemy naklejek i podklejek). Jednocześnie, cena, którą oferujemy, jest bardzo przystępna. Możesz więc mieć pewność, że zaoszczędzisz sporo, jednocześnie nie rezygnując z trwałości i idealnego wyglądu paneli szklanych.

Przy okazji warto podkreślić, że obawy związane z funkcjonalnością i estetyką paneli, są dziś zupełnie nieuzasadnione. Z powodzeniem można w nich umieszczać wszelkie otwory, np. na kontakty, w związku z czym nie zaburzą naszej przestrzeni. Mało tego, nowoczesne panele tego typu wykorzystywane są w wersji „opti white”, pozbawionej charakterystycznej zielonkawej poświaty, co pozwala na idealne odwzorowanie koloru.

Profesjonalny montaż

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż paneli szklanych 3D nie jest zadaniem łatwym. Szczególnie dla osób, które nigdy nie podejmowały się tego typu prac. Wiedząc o tym, dajemy naszym klientom możliwość zakupu paneli szklanych z montażem. Nasz wykwalifikowany zespół posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również niezbędny sprzęt, dzięki czemu instalacja przebiega szybko i sprawnie, a jej efekty z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Jak widzisz, panele szklane 3D do kuchni lub łazienki to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu ściany twojego mieszkania będą prezentowały się idealnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań.