Przestrzeń biurowa-tapeta poczekalnia

Przestrzeń biurowa

Nowoczesną przestrzeń biurową można obecnie zaaranżować na wiele sposobów. Im większe i bardziej przestronne są powierzchnie biurowe, tym więcej mamy możliwości w ramach office fit-out. Z pomocą w nowoczesnym i funkcjonalnym urządzaniu wnętrz, zwłaszcza tych o dużej kubaturze, przychodzą nam nowoczesne rozwiązania aranżacyjne (np. różnego rodzaju mobilne ścianki działowe) oraz innowacyjne produkty do efektownego dekorowania i personalizowania wnętrz.

Wykorzystaj doskonałej jakości fototapety, folie z nadrukiem i naklejki samoprzylepne, klasyczny lacobel oraz designerskie panele szklane! Dzięki nim zaaranżujesz nawet najbardziej surowe i ascetyczne wnętrza w taki sposób, by sprzyjały skupieniu, pobudzały do działania i wspomagały kreatywność oraz skutecznie budowały pozytywną atmosferę w zespołach. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Przestrzeń biurowa tapety dla firm

Oklejanie przestrzeni biurowych – fototapety obiektowe

Fototapety obiektowe to nowoczesny sposób na nadanie przestrzeni biurowej indywidualnego charakteru. Każda fototapeta jest przez nas przygotowywana na zamówienie i na wymiar, dzięki czemu masz gwarancje oryginalnego i precyzyjnie dopasowanego ściany produktu.

W celu zapewnienia fototapetom obiektowym optymalnej trwałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i wilgoć – po wykonaniu nadruku pokrywamy je warstwą ochronnego laminatu. Ponadto wszystkie nasze fototapety obiektowe posiadają atesty na trudnopalność i nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje – to produkty spełniające wszystkie wymagania w zakresie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Przestrzeń biurowa na wymiar

Folie okienne do biura – najwyższa jakość i funkcjonalność

Folie okienne dostępne w naszej ofercie to doskonały sposób na poprawę komfortu warunków pracy poprzez: ochronę wnętrza (i znajdujących się w nim stanowisk pracy) przed nadmierną ekspozycją na światło słoneczne i promieniowanie UV oraz zwiększenie prywatności osób przebywających w biurze.

Nasze folie mogą równocześnie pełnić również funkcję dekoracyjną i antywłamaniową oraz być efektownym nośnikiem treści reklamowych, marketingowych lub dowolnych informacji. Folie okienne do biura wykonujemy wyłącznie na zamówienie i na wymiar. Gwarantujemy precyzyjne cięcia, bez względu na rozmiary czy kształt folii oraz maksymalnie trwały nadruk.

Przestrzeń biurowa na wymiar
Przestrzeń biurowa Warszawa

Panele szklane i lacobel – na wymiar, z montażem

Jeśli nie folia i nie fototapeta, to… szkło! Nowoczesne panele szklane to rozwiązanie, które pozwala w elegancki i trwały sposób zaaranżować ściany w nawet najbardziej wymagających wnętrzach. Panele szklane do biur wykonujemy na szkle hartowanym i zadrukowujemy z wykorzystaniem technologii UV. To rozwiązanie na długie lata satysfakcjonującego użytkowania, które sprawdzi się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i pomieszczeniach socjalnych, holach czy biurowych kuchniach i toaletach.

Zależy Ci na maksymalnie stonowanej aranżacji? Postaw na najwyższej klasy lacobel, czyli szło lakierowane na jednolity kolor – możesz wybrać odcień, który będzie perfekcyjnie pasował do danej przestrzeni biurowej.

Przestrzeń biurowa

Estetyczna przestrzeń biurowa – oklejanie i montaż paneli szklanych z dowolnymi grafikami

Chcesz zaaranżować przestrzeń biurową w maksymalnie trwały i estetyczny sposób? Zdecydowałeś się na fototapety do biura, biurowe folie okienne lub nowoczesne panele szklane? Nadruk na wybranym przez Ciebie materiale wykonamy z wykorzystaniem precyzyjnie dopasowanej technologii druku, używając najwyższej jakości farb, z dbałością o każdy detal projektu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę zdjęć, grafik i ilustracji. To ponad 200 milionów doskonałej jakości propozycji, dostępnych w rozdzielczościach umożliwiających wykonanie materiałów do oklejania przestrzeni biurowej w dowolnych rozmiarach i kształtach. Możemy również zrealizować zamówienia na folie, fototapety i panele szklane w oparciu o Twoje zdjęcia lub grafiki. Zapewniamy techniczne wsparcie na każdym etapie projektowania Twoich produktów!

Zdjęcie domyślne
Przestrzeń biurowa- aranżacja na zamówienie

D-POS – nowoczesne rozwiązania do przestrzeni biurowych

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesnemu, doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu, możemy zaoferować Ci najwyższej jakości folie okienne do biur, fototapety oraz panele szklane i lacobel. Nasi specjaliści są w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie – szybko i z zachowaniem najwyższych standardów. Zarówno oklejanie przestrzeni biurowej, jak i montaż fototapet, paneli szklanych i lacobelu możemy zaproponować Ci w kompleksowej usłudze, która obejmuje: dokładny pomiar przestrzeni do aranżacji, produkcję wybranego materiału oraz jego profesjonalną aplikację na szybę lub ścianę. .

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o maksymalną atrakcyjność oferty: niskie ceny i najwyższą jakość. Oklejanie przestrzeni biurowej lub montaż szkła możemy zrealizować poza standardowymi godzinami pracy, również w weekendy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!