Przestrzeń biurowa

Nowoczesną przestrzeń biurową można obecnie zaaranżować na wiele sposobów, szczególnie wnętrza o dużej kubaturze, w których bez problemu możemy np. umieścić ścianki działowe w taki sposób, by wydzielić komfortowe strefy pracy dla wszystkich zatrudnionych pracowników. Dzięki temu nawet najbardziej surowe i ascetyczne wnętrza jesteśmy w stanie przearanżować na przestrzeń wspomagającą kreatywność i pobudzającą do działania. W tym celu wykorzystujemy m.in. fototapety, naklejki samoprzylepne, folie z nadrukiem czy szkło z nadrukiem lub lacobel.
Przestrzeń biurowa tapety dla firm

Oklejanie przestrzeni biurowych

Aby nadać danemu fragmentowi przestrzeni w biurze bardziej indywidualny rys, ściany mogą zostać oklejone odpowiednio dopasowanymi fototapetami – nasi klienci mają do wyboru ponad 100 mln grafik i zdjęć, mogą również dostarczyć nam własne zdjęcie, na bazie którego przygotujemy indywidualny wzór fototapety. Każda fototapeta jest przez nas przygotowywana na dokładny wymiar, a montaż jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Oczywiście możesz skorzystać z naszych ekip montażowych. Nasze fototapety obiektowe posiadają atesty na trudnopalność i nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje, są również zabezpieczane trwałym laminatem, zapewniającym tapecie skuteczną ochronę przed wilgocią, promieniowaniem UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Przestrzeń biurowa warszawa

Wysokiej jakości folie okienne do biura

Folie okienne dostępne w naszej ofercie to doskonały sposób na zabezpieczenie danego wnętrza przed nadmierną ekspozycją na światło słoneczne i promieniowanie UV, a także przed wzrokiem osób postronnych. Nasze folie mogą również pełnić funkcję dekoracyjną oraz antywłamaniową. Wszystkie folie z naszego asortymentu jesteśmy w stanie dociąć na praktycznie dowolny wymiar i kształt zarówno przed, jak i po zadruku.

Przestrzeń biurowa warszawa
Przestrzeń biurowa tapeta biuro

D-POS – nowoczesne rozwiązania do przestrzeni biurowych

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesnemu, doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu, oklejanie przestrzeni biurowej dowolnego typu i wielkości nie stanowi dla nas problemu. Każdy projekt, którego się podejmujemy, realizujemy z dbałością o najmniejsze detale, zapewniając kompleksową obsługę, atrakcyjne ceny i najwyższą jakość. W razie potrzeby oklejanie przestrzeni biurowej jesteśmy w stanie realizować poza standardowymi godzinami pracy (również w weekendy).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!