Fototapety na sufit warszawa

Fototapety na sufit

Aranżujesz dowolne wnętrza prywatne lub firmowe i szukasz niestandardowych pomysłów na wystrój? Myślisz nieszablonowo i jesteś otwarty na rozwiązania awangardowe, dodające wnętrzom oryginalności i charakteru? Nasze fototapety idealnie wpiszą się w każdy Twój projekt, nawet jeśli będzie on zakładać ich montaż... na suficie! Jeśli Twoje aranżacyjne aspiracje sięgają wyżej niż szczyt ściany - doskonale trafiłeś! Tworzymy najwyższej jakości fototapety, które możemy z powodzeniem, trwale i bezpiecznie montować również na sufitach - bez względu na ich wysokość, kształt i wielkość. Sprawdź, jakie tapety sufitowe możemy dla Ciebie zrobić!
Fototapety na sufit warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety na sufit na wymiar

Tapeta sufitowa – awangardowo i oryginalnie

W naszej bazie jest ponad 100 milionów zdjęć, grafik, ilustracji i wzorów! Możesz wybierać i przebierać, szukając motywu, który idealnie wpisze się w Twoją koncepcję. Aby przeglądnie obszernej bazy było maksymalnie łatwe i skuteczne, oddajemy do Twojej dyspozycji intuicyjną wyszukiwarkę oraz funkcjonalne filtry (z innowacyjną opcją wyszukiwania grafik po kolorze, który wybierasz z koła barw!). Dzięki temu znajdziesz idealną grafikę jeszcze szybciej!

Twoja fototapeta sufitowa może mieć również maksymalnie oryginalny i spersonalizowany charakter. Z przyjemnością realizujemy projekty oparte na dobrej jakości zdjęciach lub autorskich grafikach naszych Klientów. Wyślij nam swój projekt, ocenimy parametry techniczne zdjęcia lub grafiki i możemy ruszać z produkcją unikatowej fototapety na sufit na indywidualne zamówienie i na wymiar.

Zdjęcie domyślne

NOWY WYMIAR SUFITU? FOTOTAPETA 3D NA SUFIT!

Fototapeta 3D na sufit? Nie ma sprawy! Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i technologii drukarskich jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę spektakularny efekt trójwymiarowy na każdej fototapecie. Fototapety z efektem 3D mogą przedstawiać zarówno naturę i jej ożywione (np. wierzchołki drzew) lub nieożywione elementy (np. chmury), jak i architekturę (np. strzeliste wieże nowoczesnych budynków) czy abstrakcyjne wzory i motywy.

Sufity w 3D dodają wnętrzom strzelistości i przestronności, optycznie podwyższają i zdecydowanie uatrakcyjniają pomieszczenia. Fototapety na sufit 3D wykonujemy przede wszystkim do różnego rodzaju galerii i muzeów, a także komercyjnych budynków, w których prowadzone są np. szkoły tańca, warsztaty aktorskie lub inne zajęcia artystyczne.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

FOTOTAPETA NA SUFIT – PAPIER LATEKSOWY I DRUK UV

Wszystkie fototapety sufitowe wykonujemy na najwyższej jakości papierze lateksowym, importowanym z USA. To materiał dedykowany do fototapet tworzonych na wymiar i na indywidualne zamówienie, gwarantujący maksymalną trwałość i bezkonkurencyjną estetykę finalnego produktu.

Fototapety na sufit powstają z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku UV, który zapewnia perfekcyjne odwzorowanie wszystkich detali i kolorów Twojego projektu. Specjalistyczne farby polimerowe są napylane na papier, a następnie utwardzane światłem ultrafioletowym – zdjęcia i grafiki zachowają stabilność wizualną, nie będą blaknąć, ani odbarwiać się.

Drukujemy w każdym kolorze i wymiarze, w pasach / brytach na styk, bez uciążliwych marginesów czy nieestetycznych zakładek. Twój sufit będzie wyglądał perfekcyjnie, w każdym wymiarze z fototapetą na sufit na zamówienie!

Fototapety na sufit na zamówienie

Doskonała jakość, trwałość i bezpieczeństwo tapety na Twoim suficie

Wszystkie nasze fototapety pokrywamy laminatem, czyli specjalną warstwą ochronną. Stosujemy laminat będący pochodną laminatu podłogowego, dzięki czemu każda fototapeta sufitowa od D-POS jest maksymalnie trwała i wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Fototapety na suficie będą na co dzień poza zasięgiem Twoich rąk – nie będą więc narażone na zabrudzenia tak, jak ma to miejsce w przypadku ich ściennych koleżanek. Przeprowadzane raz na jakiś czas czyszczenie sufitu nie będzie żadnym problemem – fototapetę sufitową skutecznie wyczyścisz zarówno na sucho (również odkurzaczem!), jak i na mokro (również z dodatkiem wybranych detergentów).

Nasze fototapety na sufit posiadają komplet certyfikatów i świadectw jakości z polskich instytucji: Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności). Ponadto, prawdopodobnie jako jedyni w Polsce, mamy atest na gotową fototapetę sufitową, a nie wyłącznie jej składowe – to gwarancja, że masz do czynienia z produktem najwyższej jakości, bezpiecznym dla ludzi i przyjaznym dla środowiska.

Fototapety na sufit na zamówienie
Fototapety na sufit producent

Tapeta na suficie w kompleksowej usłudze

D-POS to profesjonalny producent fototapet na sufit z Warszawy, realizujący najwyższej jakości usługi na terenie całego kraju. Mamy ponad 20 lat doświadczenia, zgrany zespół specjalistów oraz doskonale wyposażony, nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu, jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu wyzwaniu.

 

Fototapety na suficie to wyższy poziom aranżacji – dosłownie i w przenośni. Dlatego z przyjemnością zaoferujemy Ci kompleksową obsługę Twojego zlecenia: od wykonania precyzyjnych pomiarów, przez wydruk i laminację, po profesjonalny montaż. Stwórz swój projekt (skonsultujemy go technicznie, oczywiście!), a całą resztę zostaw nam – bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za efekt końcowy. Nasza doświadczona ekipa pomiarowo – montażowa posiada wszelkie uprawnienia, urządzenia i sprzęty, pozwalające jej bezpieczną i szybką realizację Twojego zlecenia. No i nie boimy się prac na wysokościach, zawsze stając na wysokości zadania!

 

Jaki wymiar będzie miał Twój sufit?

Sprawdź też nasze fototapety na skośną ścianę lub fototapety dla młodzieży.

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"