Panele szklane łazienka Warszawa

Panele szklane do łazienki

Panele szklane do łazienki na wymiar to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu w sposób szybki i niezwykle elegancki możemy udekorować ścianę łazienki zastępując tradycyjną glazurę efektownym szkłem z nadrukiem. Szkło pozwala na łatwe utrzymanie czystości, doskonale chroni przed wilgocią, przez co świetnie sprawdza się w specyficznych warunkach panujących w łazience.

Dlatego też zadbaliśmy o to, by indywidualnie zaprojektowane i wykonane szklane panele łazienkowe znalazły się również w naszej ofercie. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować je w naprawdę przystępnych cenach, które pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej oszczędnych klientów.

Panele szklane łazienka Warszawa
* wcześniej pod marką:
Panele szklane do łazienki Warszawa

Panele szklane do łazienki na ścianę i pod prysznic na wymiar – idealnie dopasowane

Wszystkie panele szklane do łazienki wykonujemy na zamówienie i na wymiar. Dzięki temu możemy zaoferować Ci produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb – nie tylko pod względem wizualnym, ale również wymiarów produktu. Możesz zamówić szklany panel do łazienki w dowolnym rozmiarze i kształcie oraz wykonać w nim dowolne otwory. Wychodzimy z założenia, że to panel ma pasować do łazienki, a nie łazienka do panelu!

Chcesz zamontować panel szklany na ścianie, na której jest armatura, gniazdka elektryczne lub włączniki światła? Wykonamy dokładny pomiar, a następnie precyzyjnie dotniemy szkło do łazienki i wykonamy w nim odpowiednie otwory. Panel szklany do łazienki będzie idealnie dopasowany do miejsca, w którym ma zostać zamontowany!

Panele szklane na wymiar do łazienki

Dowolny wzór i kolor – zaprojektuj panele szklane do łazienki w Twoim stylu

Panele szklane do łazienki to produkt, który możesz zaprojektować samodzielnie, wybierając zdjęcia lub grafiki, które najlepiej oddają Twój styl i doskonale pasują do łazienki. Do Twojej dyspozycji oddajemy darmową bazę świetnej jakości zdjęć i grafik, w której znajdziesz ponad 100 milionów propozycji – gotowych do wykorzystania. Bazę zdjęć możesz wygodnie przeglądać, dzięki intuicyjnej wyszukiwarce oraz skutecznym filtrom.

Zależy Ci na zdjęciu, grafice wektorowej czy ilustracji? Szukasz zdjęć panoramicznych, krajobrazów lub grafik, na których znajdują się ludzie? Wpisz w wyszukiwarkę dowolne hasło, np. woda, kamienie, góry, niebo, a następnie sprecyzuj swoje oczekiwania i… ciesz się szerokim wyborem wzorów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest również dopasowanie kolorystyczne panelu szklanego do łazienki, dlatego naszą bazę możesz przefiltrować również pod tym kątem, wybierając interesujące Cię odcienie na kole barw.

Na panelach szklanych do Twojej łazienki możemy również wydrukować Twoje zdjęcia i autorskie grafiki – jedynym warunkiem jest ich odpowiednia rozdzielczość..

Panele szklane na wymiar do łazienki
Panele szklane do łazienki na wymiar

Panele szklane do łazienki – dopasuj zdjęcie lub grafikę

Wybrane zdjęcie lub grafikę możesz poddać dodatkowej, niezbędnej obróbce. Spodobało Ci się kolorowe zdjęcie, ale do swojej łazienki szukasz czegoś w sepii lub w wersji czarno – białej? Możesz samodzielnie zmienić oryginalną kolorystykę zdjęcia, a także wykonać odbicie lustrzane (w poziomie i w pionie), by optymalnie dopasować układ poszczególnych elementów grafiki do indywidualnych potrzeb (np. usytuowania armatury, gniazd elektrycznych i włączników światła). Nie jesteśmy biurem projektowym, ale możesz liczyć na nasze techniczne wsparcie podczas całego procesu zamawiania panelu.

Panel szklany prysznic

Najwyższa jakość i precyzja wykonania paneli szklanych do łazienki

Panele szklane do łazienki wykonujemy na najwyższej jakości szkle w wersji OptiWhite (szkło odżelazione, bez nieestetycznej zielonkawej poświaty). Dysponujemy nowoczesnym, doskonale wyposażonym parkiem maszyn. Do wyłącznej dyspozycji naszych pracowników są m.in. zaawansowane technologicznie plotery tnące i frezujące, dzięki którym wszystkie cięcia są precyzyjne i w 100% zgodne z projektem. Dokładnie wycinamy w szkle wszelkie otwory na rewizje, kontakty czy armaturę – tutaj wszystko musi się zgadzać co do milimetra!

Panel szklany prysznic
Panele szklane do łazienki na zamówienie

Druk UV – fotorealistyczny nadruk na panelach szklanych

Nadruki na panelach szklanych do łazienki wykonujemy z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku UV. Farby są napylane na powierzchnię szkła i utwardzane za pomocą światła ultrafioletowego. Nadruk na panelach szklanych jest trwały i odporny na wszelkie uszkodzenia, nie odbarwia się i nie blaknie, nawet pod wpływem silnego, punktowego oświetlenia łazienkowego. Ta technologia druku gwarantuje równocześnie perfekcyjne odwzorowanie każdego projektu nadruku na panelach szklanych do łazienki: fotorealistyczną jakość, głębię i ostrość obrazu.

Łazienka panele szklane

Profesjonalny montaż paneli szklanych do łazienki w kompleksowej usłudze od D-POS

Zdecydowałeś się na szkło do łazienki zamiast płytek? Jesteś we właściwym miejscu! Zmierz dokładnie miejsce, które przeznaczyłeś pod szkło i zaprojektuj swój panel wedle własnego uznania. Montaż szklanych paneli łazienkowych wymaga precyzji, doświadczenia i posiadania odpowiednich narzędzi (niezbędnych do bezpiecznego przenoszenia panelu) oraz wysokiej jakości kleju. W kompleksowej usłudze możemy zaoferować Ci: pomiar, wykonanie panelu szklanego oraz profesjonalny montaż, który w umówionym terminie wykonają nasi fachowcy.

Nasi wykwalifikowani pracownicy dysponują odpowiednim sprzętem, dlatego montaż paneli szklanych w łazience odbywa się szybko i sprawnie. Co więcej, dostępny jest w bardzo przystępnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą paneli szklanych do łazienki na zamówienie, które znajdziesz w naszym asortymencie. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania oraz doradzimy wybór paneli szklanych do domu w pełni dopasowanych do twoich potrzeb.

Sprawdź też naszą ofertę paneli szklanych do domu lub paneli szklanych dla firm!

Łazienka panele szklane

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.