Panele szklane łazienka Warszawa

Panele szklane do łazienki

Panele szklane do łazienki na wymiar to coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu w sposób szybki i niezwykle elegancki możemy udekorować ścianę łazienki zastępując tradycyjną glazurę efektownym szkłem z nadrukiem. Szkło pozwala na łatwe utrzymanie czystości, doskonale chroni przed wilgocią, przez co świetnie sprawdza się w specyficznych warunkach panujących w łazience. Dlatego też zadbaliśmy o to, by indywidualnie zaprojektowane i wykonane szklane panele łazienkowe znalazły się również w naszej ofercie. Jako producent jesteśmy w stanie zaoferować je w naprawdę przystępnych cenach, które pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej oszczędnych klientów.
Panele szklane łazienka Warszawa
* wcześniej pod marką:
Panel szklany łazienka

Szeroki wybór wzorów i wersji kolorystycznych paneli szklanych do łazienki

To, co wyróżnia naszą ofertą szklanych paneli do łazienki, to jej różnorodność i całkowite dostosowanie do Twojej łazienki. Nasi klienci mogą zamówić dowolny kształt paneli, w tym również te w dużym formacie i wykonać każde otwory. Panele szklane do łazienki wykonywane są na wymiar, dzięki czemu możemy dopasować je do każdej łazienki.

Panele łazienkowe szklane z naszego asortymentu dostępne są w wielu różnych wzorach i wersjach kolorystycznych, wśród których znajdują się zarówno nowoczesne, jak i klasyczne propozycje. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Panel szklany prysznic

Najwyższa jakość i precyzja wykonania paneli szklanych do łazienki

Jako producent paneli szklanych do łazienki dbamy o to, by w procesie produkcji używać najwyższej jakości szkła oraz dbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Z powodzeniem wycinamy w szkle wszelkie otwory na rewizje, kontakty, armaturę etc. Dzięki temu nasze panele wyróżnia nie tylko fotorealistyczna jakość, głębia i ostrość obrazu, ale również wytrzymałość. Są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na uszkodzenia. Z pewnością ozdobią Twoją łazienkę na długi czas.

Panel szklany prysznic
Panel szklany w ubikacji

Profesjonalny montaż w dobrej cenie

Montaż szklanych paneli łazienkowych wymaga precyzji. Dlatego też klienci, którzy nie mają doświadczenia w tego typu pracach, mogą skorzystać z usług naszych specjalistów.

Wykwalifikowani pracownicy dysponują odpowiednim sprzętem, dlatego montaż paneli szklanych w łazience odbywa się szybko i sprawnie. Co więcej, dostępny jest w bardzo przystępnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą paneli szklanych do łazienki na zamówienie, które znajdziesz w naszym asortymencie. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania oraz doradzimy wybór paneli w pełni dopasowanych do twoich potrzeb.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko,
adres, nr telefonu).

Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze,
na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru
i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 6mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.