Fototapety obiektowe warszawa

Fototapety obiektowe - z montażem

Fototapety obiektowe zostały zaprojektowane jako odmiana fototapet przeznaczona do zastosowania w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej oraz przestrzeniach, w których ściany są narażone na intensywne użytkowanie. Cechą wyróżniającą tapety obiektowe w porównaniu do standardowych fototapet jest podwyższona odporność zarówno jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne i zużycie eksploatacyjne, jak i różnego typu zanieczyszczenia i zabrudzenia. Nasze fototapety, prawdopodobnie jako jedynego producenta w Polsce, posiadają komplet atestów wydanych przez polskie instytucje (atest na trudnopalność wydany przez Instytut Techniki Budowlanej oraz atest na nietoksyczność wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny). Co bardzo ważne, nasze atesty dotyczą fototapet obiektowych wraz z montażem, a nie tylko poszczególnych komponentów.
Fototapety obiektowe warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety obiektowe na wymiar

Fototapeta obiektowa z montażem

Pomimo tego, że nie jesteśmy biurem projektowym i nie opracowujemy projektów graficznych w sensie koncepcji, dysponujemy narzędziem w postaci wyszukiwarki zdjęć z możliwością indywidualnego wykadrowania każdej grafiki. W razie konieczności nasi specjaliści mogą wybrane zdjęcia poddać ewentualnej obróbce kolorystycznej i kompozycyjnej zgodnie z wytycznymi klienta.

Nie jesteśmy ograniczeni ani rozmiarami, ani kształtem przestrzeni, którą mamy pokryć fototapetami obiektowymi – jeśli klient ma konkretny pomysł, my pomożemy go urzeczywistnić, ponieważ to, że czegoś jeszcze nie zrobiono, wcale nie oznacza, że nie da się tego zrobić. Aby jednak wykonany wydruk prezentował się estetycznie i zgodnie z oczekiwaniami, w przypadku projektów dostarczonych nam przez klienta zajmujemy się konsultacją techniczną grafik i weryfikujemy, czy wszystkie spełniają wymagania jakościowe. Nasze ekipy montażowe zajmą się profesjonalnym montażem.

Fototapety obiektowe producent

Najwyższej jakości fototapety obiektowe o różnych wzorach

Ponieważ uważamy, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre, wszystkie nasze fototapety obiektowe drukujemy na najwyższej klasy papierze lateksowym, importowanym z USA. Jest to papier dedykowany do fototapet wykonywanych na indywidualne zamówienie, pozwalający uzyskać bardzo wysoką jakość wydruku i perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Po wydrukowaniu i docięciu na wymagany wymiar bryty łączymy na styk, bez uciążliwych marginesów czy nieestetycznie prezentujących się zakładek.

Wszystkie fototapety obiektowe są po wydrukowaniu zabezpieczane specjalną warstwą ochronną w postaci trwałego laminatu, dzięki któremu nasze tapety obiektowe można bez problemu myć i zmywać przy użyciu wilgotnej ściereczki czy wilgotnego mopa (nie może ociekać wodą). Nasze tapety po laminacji mogą również być bezpiecznie dezynfekowane środkami przeznaczonymi do tego celu w związku z pandemią COVID-19.

Fototapety obiektowe producent
Fototapety obiektowe na zamówienie

Stosowany przez nas laminat chroni kolory przed blaknięciem i jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ jest pochodną laminatu podłogowego. W praktyce oznacza to, że nie da się naszych fototapet obiektowych przypadkowo zarysować czy uszkodzić np. poprzez kopnięcie butem, zarysowanie parasolką czy krzesłem – nawet psie pazury nie zostawią na nich śladu!

Fototapety obiektowe zawsze przygotowujemy na indywidualne zamówienie i precyzyjnie docinamy na właściwy wymiar po uprzednim wykonania pomiaru bezpośrednio w miejscu, gdzie dana tapeta obiektowa ma się docelowo znaleźć. W razie potrzeby zapewniamy całościową obsługę projektu, biorąc na siebie odpowiedzialność za wykonanie pomiarów, wydruk i montaż przygotowanych fototapet.

Fototapety obiektowe z montażem

D-POS – producent innowacyjnych i atestowanych fototapet obiektowych

Jako producent dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, wyposażonym w nowoczesne maszyny, pozwalające nam oferować najwyższej jakości fototapety obiektowe. Ponieważ cały proces produkcyjny odbywa się w jednym miejscu, naszym klientom proponujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną, kompleksową obsługę. Zapewniamy dokładny pomiar, zakup wybranych przez klienta grafik lub zdjęć (drukujemy również ze zdjęć dostarczonych przez klienta, o ile spełniają wymagania jakościowe), wydruk i laminację, precyzyjne docięcie i fachowy montaż.

Dzięki temu nasi klienci kupują tak naprawdę gotowy produkt w postaci fototapety obiektowej zamontowanej na ścianę z gwarancją obejmującą zarówno sam produkt, jak i montaż. Do montażu fototapet stosujemy wysokiej klasy kleje z dodatkiem obojętnych dla zdrowia ludzi substancji antybakteryjnych i grzybobójczych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!.

Fototapety obiektowe z montażem

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"