Fototapety obiektowe warszawa

Fototapety obiektowe - z montażem

Fototapety obiektowe wykonujemy na zamówienie i na wymiar, zapewniając najwyższej jakości obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Masz do zaaranżowania naprawdę dużą ścianę lub wiele ścian, ich powierzchnie mają nieregularne kształty, a precyzyjne zmierzenie wymaga zastosowania zaawansowanego sprzętu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! W kompleksowej usłudze gwarantujemy dokładny pomiar ścian pod fototapetę, profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego przygotowania ścian przed montażem oraz terminowy montaż.
Fototapety obiektowe warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety obiektowe na wymiar

Oryginalna fototapeta obiektowa na zamówienie

Wszystkie fototapety obiektowe wykonujemy na zamówienie. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój produkt będzie w pełni odzwierciedlał Twój pomysł i indywidualny projekt. Tworząc obiektowe fototapety nie proponujemy żadnych gotowych rozwiązań czy szablonów, które następnie powielane są dla kolejnych Klientów. Pamiętaj, że tym, co zadecyduje o oryginalności Twojej fototapety obiektowej będzie Twój pomysł na nią i Twój projekt.

Fototapety obiektowe na zamówienie

Zaprojektuj fototapety obiektowe – z naszą pomocą to łatwe!

Nie jesteśmy biurem projektowym! Nie tworzymy projektów graficznych w sensie koncepcji – to Ty musisz mieć wizję, pomysł i projekt. Służymy jednak profesjonalnym wsparciem technicznym w opracowaniu Twojego projektu. Jak pomagamy?

Po pierwsze: do Twojej dyspozycji oddajemy proste w obsłudze narzędzie: wyszukiwarkę zdjęć (w naszej bazie znajdziesz ich ponad 100 milionów!) z możliwością indywidualnego wykadrowania każdej grafiki. Bazę naszych zdjęć możesz przeglądać w dowolny, wygodny dla Ciebie sposób – wpisz interesującą Cię frazę

Po drugie: nasi specjaliście mogą wybrane przez Ciebie zdjęcia poddać obróbce kolorystycznej i kompozycyjnej, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Znalazłeś idealne zdjęcie, ale zależy Ci na wersji czarno – białej? Nie ma sprawy! Podoba Ci się konkretny wzór, ale na Twojej ścianie lepiej prezentowałoby się jego lustrzane odbicie? Da się zrobić!

Oczywiście na Twojej fototapecie obiektowej może pojawić się dowolne zdjęcie, grafika, logotyp lub tekst – pokaż nam swój projekt, a my weźmiemy pod lupę jego parametry techniczne (przede wszystkim rozdzielczość!) i ocenimy jakość ewentualnego wydruku Twoich materiałów.

 

Fototapety obiektowe na zamówienie
Fototapety obiektowe poddasze

Fototapety obiektowe na wymiar w dowolnym kształcie

Dla naszych Klientów stworzyliśmy już setki fototapet w różnych rozmiarach i kształtach. U nas możesz zrealizować każde, nawet najbardziej niestandardowe zamówienie na fototapetę XXL, przeznaczoną na ścianę o oryginalnym kształcie lub z licznymi elementami konstrukcyjnymi / wykończeniowymi, które należy ominąć podczas montażu (i koniecznie uwzględnić podczas projektowania fototapety!).

Dysponujemy nowoczesnym, świetnie wyposażonym parkiem maszyn, który umożliwia nam terminową realizację wszystkich zleceń – bez żadnych ograniczeń co do stopnia skomplikowania czy wielkości zamówionej fototapety. Dla zapewnienie perfekcyjnego efektu wizualnego – drukujemy fototapety obiektowe w brytach na styk, bez uciążliwych i nieestetycznych marginesów. Kluczem do idealnego dopasowania fototapety do powierzchni ściany, na której ma zostać zamontowana, jest dokładny pomiar. Pomiar możesz zlecić naszej ekipie fachowców – wykonamy go bezpośrednio w miejscu, gdzie dana fototapeta obiektowa ma się docelowo znaleźć.

Fototapety obiektowe producent

Najwyższej jakości fototapety obiektowe? Papier lateksowy i druk UV!

Podstawą każdej fototapety obiektowej (dosłownie i w przenośni) jest papier! Nasze fototapety drukujemy wyłącznie na najwyższej jakości papierze lateksowym, który importujemy ze Stanów Zjednoczonych. Jest to papier przeznaczony do produkcji fototapet wykonywanych na indywidualne zamówienie, który pozwala uzyskać doskonałą jakość wydruku i perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Papier zadrukowujemy od brzegu do brzegu, czyli na styk – bez zakładek i marginesów.

Druk fototapet realizujemy z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku UV (drukowanie poprzez napylanie farby na papier i utwardzanie jej za pomocą promieniowania UV). Drukujemy korzystając z pełnej palety kolorów, również na biało i na czarno oraz w sepii.

Fototapety obiektowe producent
Fototapety obiektowe mapa

Obiektowa fototapeta z laminatem – trwała i bezpieczna

Wszystkie fototapety obiektowe są po wydrukowaniu zabezpieczane specjalną warstwą ochronną w postaci trwałego laminatu. Laminat, będący pochodną laminatu podłogowego, gwarantuje optymalną trwałość i wytrzymałość produktu.

Zdajemy sobie sprawę, że fototapety obiektowe to fototapety do zadań specjalnych, które muszą stawić czoła intensywnej eksploatacji, codziennemu kontaktowi z ludzkimi rękami czy przesuwanym przy nich sprzętom i meblom. Laminowana fototapeta obiektowa jest jeszcze odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne (nie da się ich przypadkowo zarysować parasolką lub uszkodzić, np. poprzez kopnięcie butem, śladu na fototapecie nie pozostawią również psie pazury) oraz wszelkie zabrudzenia. Może być bez problemu myta i zmywana przy użyciu wilgotnych szmatek lub wilgotnego mopa (wilgotnego, a nie ociekającego wodą!). Nasze fototapety obiektowe po laminacji mogą również być bezpiecznie dezynfekowane środkami przeznaczonymi do tego celu w związku z pandemią COVID-19.

Dodatkowo laminat na fototapecie obiektowej chroni kolory przed blaknięciem, zapewniając maksymalnie długi czas stabilności wizualnej. Nasze fototapety obiektowe będą się nienagannie prezentowały przez długie lata!

Fototapety obiektowe kanapa

Bezpieczne fototapety obiektowe z atestami

Nasze fototapety obiektowe to produkty, które posiadają wszelkie niezbędne atesty, pozwalające na bezpieczne i zgodne z przepisami stosowanie fototapet w budynkach użyteczności publicznej i różnego rodzaju obiektach komercyjnych. Najprawdopodobniej jako jedyny producent w Polsce oferujemy fototapety z atestem przyznawanym kompletnemu, zamontowanemu na ścianie produktowi, a nie wyłącznie składającym się z atestowanych elementów. Nasze fototapety obiektowe posiadają atest PZH (dotyczący nietoksyczności) i atest ITB (dotyczący trudnopalności).

Fototapety obiektowe kanapa
Fototapety obiektowe na wymiar

D-POS – PRODUCENT INNOWACYJNYCH FOTOTAPET OBIEKTOWYCH

Do wyłącznej dyspozycji naszych pracowników jest zaawansowany technologicznie park maszyn. Cały proces produkcyjny odbywa się w jednym miejscu, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom najwyższej jakości fototapety obiektowe w atrakcyjnych cenach, z krótkim czasem realizacji zleceni. Nie spoczywamy na laurach – stale się doszkalamy i podnosimy nasze umiejętności.

Stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę, w ramach któremu możemy zaproponować Ci dokładny pomiar, wydruk zamówionych fototapet i ich laminację oraz trwały i estetyczny montaż. W tej opcji my bierzemy na siebie odpowiedzialność za prawidłowo wykonany pomiar i montaż, a Ty otrzymujesz gwarancję obejmującą zarówno sam produkt, jak i montaż. Do montażu fototapet stosujemy wysokiej klasy kleje z dodatkiem obojętnych dla zdrowia ludzi substancji antybakteryjnych i grzybobójczych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"