Fototapety do kawiarni warszawa

Fototapety do kawiarni z montażem

Twoja kawiarnia przyciąga aromatem świeżo palonej kawy oraz rewelacyjnym smakiem rozmaitych deserów? Pysznie! Nasze fototapety do kawiarni doskonale wpiszą się w jej wnętrza, podkreślając wyjątkową atmosferę tego miejsca, sprzyjając spokojnemu wypoczynkowi w wygodnym fotelu oraz pełnym pozytywnej energii spotkaniom przyjaciół. Doskonała jakość i funkcjonalność fototapet do kawiarni to gwarancja dobrej inwestycji, która doda Twojej kawiarni charakteru i będzie cieszyć oko przez długie lata użytkowania.
Fototapety do kawiarni warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety do kawiarni z montażem

ELEGANCKA FOTOTAPETA W KAWIARNI? JESTEŚMY NA TAK!

 

Fototapety do kawiarni mogą przedstawiać dowolne zdjęcia, np. związane z rytuałem uprawiania, zbierania i palenia lub parzenia kawy, ale również prezentować dowolne grafiki nawiązujące do nazwy Twojej kawiarni. W naszej bazie jest ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów, z których możesz korzystać bez żadnych ograniczeń. A może masz własny pomysł na fototapetę do kawiarni?

Fototapeta do kawiarni może być w 100% autorskim projektem! Wykorzystaj swoje zdjęcie lub zdjęcia, bądź ilustracje i zaprojektuj oryginalną fototapetę do Twojego lokalu. Zapewniamy techniczne wsparcie już na etapie projektowania! Pokaż nam swój pomysł, skonsultujemy grafikę pod kątem technicznym i możemy zabierać się do pracy!

 

Zdjęcie domyślne

DRUK UV – FOTOTAPETA DO KAWIARNI NA LATA

 

Wszystkie fototapety drukujemy na nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie ploterach drukujących UV. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, wykonując fototapetę w dowolnym rozmiarze i kształcie. zapewniamy perfekcyjne odwzorowanie zarówno kolorystyki projektu (drukujemy również w białym kolorze, na ciemnych tłach), jak i wszystkich detali – bez względu na stopień skomplikowania grafiki czy wzoru.

Nadruk na fototapetach jest trwały, odporny na działanie promieniowania UV i oświetlenia sztucznego. Produkt zachowuje stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas.

 

Zdjęcie domyślne
Fototapety do kawiarni jakość i bezpieczeństwo

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO FOTOTAPETY W TWOIM LOKALU

Nasze fototapet do kawiarni drukujemy na najwyższej jakości papierze lateksowym, który po wykonaniu nadruku pokrywamy laminatem. To specjalna warstwa ochronna podnosi trwałość i odporność produktu na uszkodzenia mechaniczne oraz umożliwia bezproblemowe dbanie o jej czystość (fototapety można przecierać, zmywać i myć na mokro z użyciem wybranych detergentów). Co więcej, nasze fototapety do kawiarni możesz również skutecznie i całkowicie bezpiecznie dezynfekować!

Jest to więc doskonałe wykończenie ścian również w kontekście pandemii Covid-19.

Zdjęcie domyślne

FOTOTAPETA DO KAWIARNI Z ATESTEM

 

Wiesz, że wszystkie materiały, których używasz do wykańczania komercyjnych wnętrz powinny spełniać odpowiednie normy oraz być zgodne z przepisami BHP? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce oferujemy fototapety z atestem na gotowy, zmontowany produkt, a nie tylko jego poszczególne składowe. Nasze fototapety posiadają Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności). Możesz mieć pewność, że masz do czynienia z produktem bezpiecznym dla ludzi i przyjaznym dla środowiska naturalnego, który spełnia wszystkie normy i ustawowe wymagania.

 

Zdjęcie domyślne
Fototapety do kawiarni na wymiar

Fototapeta w kawiarni na wymiar – idealnie dopasowana

Z przyjemnością realizujemy zamówienia na fototapety w każdym wymiarze, które możesz przykleić samodzielnie lub zlecić ich montaż naszej ekipie. Kompleksowa usługa pomiar + wydruk + montaż to gwarancja rewelacyjnego efektu, za który bierzemy pełną odpowiedzialność. W tej opcji sami wykonamy dokładny pomiar miejsca, w którym chcesz zamontować fototapetę, a po wydrukowaniu Twojego projektu, w umówionym terminie, ekspresowo ją nakleimy. Będzie perfekcyjnie!

Szczegóły fototapety do Twojej kawiarni? Omówmy je przy kawie!

Sprawdź też nasze fototapety do restauracji!

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"