Fototapety do biura

Fototapety do biura z montażem

Fototapeta w biurze to świetny sposób na ożywienie nawet najbardziej surowego, mało przyjaznego wnętrza i zmianę jego charakteru w taki sposób, by biuro stało się pobudzającą kreatywność przestrzenią, w której wykonywanie codziennej pracy jest przyjemnością. Wystarczy, że wybierzesz któryś spośród ponad 100 mln wzorów dostępnych w naszej bazie lub dostarczysz nam własne zdjęcie w odpowiedniej jakości, a my stworzymy spersonalizowaną fototapetę do Twojego biura.
Fototapety do biura
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety do biura warszawa

Oryginalne fototapety do biura

Fototapety drukowane przez nas są wykonane na trwałym syntetycznym papierze z domieszką lateksu, co sprawia, że jakość zadruku jest zawsze perfekcyjna, a odwzorowanie kolorów idealne i bez przekłamań.

Dodatkową zaletą tego materiału jest łatwość i precyzja, z jaką przeprowadzamy montaż wydrukowanej na nim fototapety, a także atesty na trudnopalność i nietoksyczność wydane przez polskie instytucje.

Fototapety do biurowe

Atestowane fototapety biurowe

Nasze produkty spełniają wszelkie przepisy i normy bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą być bezpiecznie stosowane w obiektach użyteczności publicznej, różnego rodzaju obiektach komercyjnych oraz biurowcach. Fototapeta w biurze musi być elegancka i maksymalnie estetyczna, z nadrukiem najwyższej jakości i solidną warstwą laminatu który zagwarantuje produktowi odpowiednią trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz umożliwi bezproblemowe utrzymanie jej w czystości (nasze fototapety można myć na mokro i skutecznie dezynfekować!).

D-POS jest najprawdopodobniej jedynym producentem fototapet, który posiada atest na gotowy produkt, a nie jego elementy składowe. Atestowana fototapeta dla biura to optymalne rozwiązanie na długie lata satysfakcjonującego użytkowania!

Fototapety do biurowe
Fototapety do biurowe warszawa

Fototapety do biura na zamówienie

Twoja przestrzeń biurowa ma prosty układ, klasyczny kształt i przeciętną wielkość? A może wnętrza zostały oryginalnie zaprojektowane i wymykają się wszelkim standardom? Jeśli myślisz o ozdobieniu i spersonalizowaniu biura za pomocą fototapety – jesteś we właściwym miejscu. Dla naszych biznesowych Klientów wykonaliśmy już setki fototapet, które idealnie wpisują się w przestrzeń, zaskakują jakością i trwałością oraz perfekcyjnym dopasowaniem do powierzchni ścian.

Fototapety biurowe zawsze robimy na zamówienie! Naszym celem jest bowiem dostarczenie Ci produktu, który w 100% spełni Twoje oczekiwania i zaspokoi wszelkie potrzeby.

Fototapety do biura na wymiar

Fototapety biurowe na wymiar

Idealnie dopasowana fototapeta? Biuro zasługuje na taką dekorację! Fototapety do biura produkujemy na wymiar, dzięki czemu Twój produkt będzie dokładnie pasował do miejsca, które na niego przeznaczyłeś. Fototapety biurowe drukujemy w brytach na styk, bez nieestetycznych marginesów, co pozwala uzyskać perfekcyjny efekt jednolitej powierzchni.

Fototapety do biura na wymiar to również możliwość optymalnego umiejscowienia grafiki na produkcie, z jak najlepszy wyeksponowaniem tego, co najważniejsze i bez ryzyka ucięcia kluczowych elementów. To szczególnie ważne, gdy ściany w biurze są skośne lub mają inny, niestandardowy kształt, wysokość lub szerokość.

Zdjęcie domyślne
Fototapety do biurowe na zamówienie

Tapeta do biura, gabinetu i sali konferencyjnej

Wszystkie fototapety do biur są przez nas przygotowywane indywidualnie i na konkretny wymiar – nie korzystamy ze standardowych formatów, nie ma więc najmniejszego problemu z dopasowaniem kształtu i rozmiaru fototapety do danego pomieszczenia niezależnie od jego wielkości.

Każda fototapeta jest ponadto zabezpieczana trwałą powłoką w postaci odpornego na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV laminatu, co ułatwia pielęgnację fototapety i chroni kolory przed blaknięciem.

Fototapety do biura montaż

D-POS – efektowne fototapety do biur

Ponad 20 lat doświadczenia w branży i park maszynowy wyposażony w nowoczesne, najwyższej klasy urządzenia pozwalają nam podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

Wykorzystywane przez nas plotery pozwalają drukować fototapety do biura na dowolny wymiar i w dowolnym kształcie przy zachowaniu perfekcyjnego odwzorowania kolorów. Klientom oferujemy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i kompleksową obsługę, obejmującą precyzyjny pomiar, wysokiej jakości druk i profesjonalny montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Fototapety do biura montaż

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"