Fototapety do szkoły warszawa

Fototapety dla szkół z montażem

Nowoczesna szkoła to coś więcej niż tylko szare mury i bure wnętrza! To miejsce pełne ludzi, których łączą pasje i zainteresowania oraz zaangażowanie, z którym dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Nasze fototapety pozwalają na kreowanie współczesnych wnętrz w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, publicznych, społecznych i prywatnych. Wnętrz, które inspirują i zachęcają do działania, podnoszą energię i pobudzają wyobraźnię lub sprzyjają wyciszeniu. Doskonałej jakości fototapety do szkół to prosty sposób na odczarowanie zwykłej, szkolnej rzeczywistości, z zachowaniem najwyższych standardów i w zgodzie z wszelkimi przepisami.
Fototapety do szkoły warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety do szkoły nowoczesna szkoła

Nowoczesne wnętrza szkoły dzięki fototapecie

Fototapety pozwalają na tworzenie rozmaitych aranżacji w salach lekcyjnych, salach świetlicowych, na korytarzach i w szkolnych stołówkach. W naszej bazie znajduje się ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów, wśród których z pewnością znajdziesz te, które idealnie wkomponują się w wybrane, szkolne wnętrza. Jeśli masz swoją koncepcję na szkolną fototapetę – z nami możesz go zrealizować.


Szkolne logo, zdjęcie patrona, edukacyjna grafika przedstawiające dowolne informacje? Prześlij nam swój projekt, skonsultujemy technicznie Twoją grafikę i… możemy ruszać z produkcją. Wykonujemy fototapety na dowolny wymiar i w dowolnym kształcie, mając do dyspozycji pełną paletę kolorów (drukujemy również na biało oraz na czarnych i bezbarwnych foliach).

Fototapety do szkoły na wymiar

Inspirujące fototapety dla szkół podstawowych, średnich, językowych

Fototapeta dla szkoły może zostać umieszczona w dowolnym wnętrzu lub wnętrzach obiektu i pełnić w nich rozmaite funkcje. Szukasz pomysłu na idealną fototapetę do szkoły? Zachęcamy do przeglądnięcia naszej bazy zdjęć i grafik – w okienku wyszukiwarki wpisz hasło szkoła lub edukacja i sprawdź, jakie fototapety możesz umieścić na korytarzach szkoły lub szkolnej świetlicy.


Planujesz montaż fototapet w poszczególnych pracowniach? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować, wyszukując interesujące Cię motywy, np. matematyka, chemia, plastyka czy muzyka. Chcesz udekorować oddział przedszkolny? W salach dla najmłodszych uczniów sprawdzą się zarówno motywy bajkowe, jak i grafiki z kolorowymi cyframi i literami, czyli idealna pomoc na początek szkolnej nauki.

Fototapety do szkoły na wymiar
Fototapety do szkoły na zamówienie

Edukacyjna fototapeta na wymiar dla Twojej szkoły

Zależy Ci na tym, aby fototapety do szkoły były czymś więcej niż tylko ozdobą ścian? Dla Twojej szkoły możemy wydrukować fototapety edukacyjne, czyli typowo szkolne fototapety prezentujące najważniejsze treści z wybranych przedmiotów. Przygotuj dobrej jakości grafikę z matematycznymi wzorami, tabliczką mnożenia, zasadami ortograficznymi lub wybranymi datami z historii Polski lub świata – na odpowiednio zaprojektowanej fototapecie wszystko będzie prezentowało się czytelnie i… ciekawiej niż w podręczniku!

Fototapety do szkoły doskonała jakość

Doskonała jakość, laminacja i atesty fototapety w Twojej szkole

Nasze fototapety wykonujemy na doskonałej jakości papierze lateksowym, specjalnie importowanym z USA, który po zadrukowaniu pokrywamy ochronną warstwą laminatu. Takie połączenie gwarantuje fototapetom najwyższą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Fototapety dla szkół są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości – można je swobodnie przecierać oraz zmywać na mokro, a także stosować środku dezynfekujące, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19.


Ponadto, prawdopodobnie jako jedyni w Polsce, posiadamy atest PZH (dotyczący nietoksyczności) i atest ITB (dotyczący trudnopalności) dla kompletnego, zmontowanego (czyli naklejonego na ścianę) produktu. Nasze fototapety mogą być bezpiecznie, zgodnie z wszelkimi wytycznymi i przepisami stosowane we wszystkim typach placówek oświatowych i opiekuńczo – wychowawczych.

Fototapety do szkoły doskonała jakość
Fototapety do szkoły warszawa

Fototapety do szkoły na zamówienie – dodaj szkole charakteru

Fototapety dla szkoły to również możliwość dodania zarządzanemu przez Ciebie obiektowi niepowtarzalnego charakteru. Opracujcie i wymyślcie motyw przewodni placówki i umieśćcie go na wszystkich fototapetach! Wzór może nawiązywać do patronki lub patrona szkoły, a także miejscowości, gminy lub powiatu, w których znajduje się placówka.


Nic nie stoi na przeszkodzie, by fototapety do szkoły były nośnikami najważniejszych cytatów z poezji i literatury, prezentowały treści związane ze zdrowym stylem życia lub zasadami udzielania pierwszej pomocy. Tutaj liczy się Twój pomysł na aranżację szkolnych ścian! A może zrobicie burzę mózgów i wspólnie wybierzecie fototapety dla szkoły?

Fototapety do szkoły boisko

Kompleksowa obsługa szkół na każdym poziomie edukacji

W D-POS oferujemy Ci kompleksowe rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie. Nasza doświadczona ekipa pomiarowo – montażowa bierze na siebie pełną odpowiedzialność za pomiar, wydruk i montaż zamówionej przez Ciebie fototapety. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekiwałeś! Działamy szybko i skutecznie, realizując zlecenia terminowo i profesjonalnie – wszystko po to, byś mógł zaaranżować swoją szkołę na swoich zasadach, bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi przepisami.

 

Jaki motyw sprawdzi się w Twojej szkole?

Sprawdź też nasze fototapety dla przedszkoli!

 

Fototapety do szkoły boisko

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"