Fototapety do przedszkola warszawa

Fototapety dla przedszkoli z montażem

Nowoczesne przedszkole? Przedszkole, w którym absolutnie wszystko jest na swoim miejscu! Twoje przedszkole zostało wyposażone w doskonałej jakości meble i sprzęty, miękki dywan oraz rewelacyjne zabawki i pomoce dydaktyczne? Czas na aranżację ścian! Nasze fototapety to propozycja, która idealnie wpisze się w każde przedszkolne wnętrze - podkreślając jego funkcjonalność, dodając mu charakteru, sprzyjając wyciszeniu lub inspirując do podejmowania rozmaitych aktywności. Doskonałej jakości fototapety skutecznie wyczarują niezwykłą atmosferę - bezpiecznie, w sposób zgodny z wszelkimi przepisami i normami.
Fototapety do przedszkola warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety do przedszkola z motywem leśnym

Fototapety ścienne do każdego przedszkola

Fototapety ścienne umożliwiają tworzenie dowolnych aranżacjach zarówno w przedszkolnych salach, jak i na korytarzach, w jadalni czy szatni. Do Twojej dyspozycji jest nasza baza zdjęć, grafik i wzorów, w której znajdziesz ponad 100 milionów propozycji. Możesz nam również zlecić stworzenie fototapety z własnych, dobrej jakości, materiałów, np. zdjęć, edukacyjnych plansz lub grafik prezentujących logo Twojej placówki. Prześlij nam swój projekt, skonsultujemy go technicznie, w razie potrzeby proponując korektę kompozycyjną lub kolorystyczną i… możemy ruszać z produkcją. Wykonujemy fototapety na dowolny wymiar i w dowolnym kształcie, mając do dyspozycji pełną paletę kolorów (drukujemy również na biało oraz na czarnych i bezbarwnych foliach).

Fototapety do przedszkola warszawa

Edukacyjne fototapety do przedszkola

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać fototapetę jako… tablicę edukacyjną! Fototapety dla przedszkoli mogą być doskonałym nośnikiem wybranych treści edukacyjnych, dopasowanych do możliwości poznawczych przedszkolaków. Prowadzisz przedszkole prywatne lub społeczne? Za pomocą fototapety do przedszkola możesz podkreślić specjalizację placówki. Przedszkole językowe? Zaprojektuj fototapetę, która ułatwi maluchom i starszakom zapamiętanie najważniejszych słówek w wybranym języku obcym. Przedszkole sportowe? Na fototapecie mogą pojawić się obrazkowe instrukcje do rozmaitych gier (również zasady fair play!) lub najważniejsze postacie polskiego i światowego sportu.

Przedszkole ekologiczne, leśne, nastawione na eksplorowanie przyrody? Przedszkolna fototapeta może pokazywać wybrane elementy świata roślin lub zwierząt, zaznajamiać przedszkolaki z mapami, bądź prezentować polskie parki krajobrazowe. Przedszkole w duchu Montessori? Postaw na fototapety, które będą zachęcały dzieci do samodzielności i skutecznie inspirowały do swobodnego podejmowania aktywności.

Fototapety do przedszkola warszawa
Warszawa fototapety do przedszkola

Fototapeta dla przedszkola z najważniejszymi zasadami

Rolą przedszkola jest nie tylko opieka i wychowanie małych ludzi, ale również umożliwienie im funkcjonowania w grupie rówieśniczej oraz poznawania reguł obowiązujących podczas wspólnej zabawy i nauki. Dla większości maluchów pierwsze tygodnie i miesiące w przedszkolu to również czas intensywnej nauki samodzielności oraz utrwalania najważniejszych zasad związanych m.in. z myciem rąk i zębów, korzystaniem z toalety, spożywaniem posiłków.


Odpowiednio zaprojektowane fototapety do przedszkola mogą w atrakcyjny graficznie sposób przedstawiać najważniejsze reguły, zasady i normy, pokazywać prawidłowy sposób mycia rąk czy ząbków oraz edukować z zakresie zasad zdrowego odżywiania się.

Fototapety do przedszkola producent

Bajkowe fototapety do Twojego przedszkola

Fototapety wykonujemy na doskonałej jakości papierze lateksowym (importowanym z USA), który po zadrukowaniu pokrywamy ochronną warstwą laminatu. Takie połączenie gwarantuje fototapetom najwyższą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Twoja fototapeta lub fototapety do przedszkola będą maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości – można je swobodnie przecierać oraz zmywać na mokro, a także stosować środku dezynfekujące, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19.


Ponadto nasze fototapety mogą być bezpiecznie, zgodnie z wszelkimi wytycznymi i przepisami stosowane we wszystkim typach placówek oświatowych i opiekuńczo – wychowawczych. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce posiadamy atest PZH (dotyczący nietoksyczności) i atest ITB (dotyczący trudnopalności) dla kompletnego, naklejonego na ścianę produktu.

Fototapety do przedszkola bajkowe
Przedszkolne fototapety na wymiar

Dopasuj fototapetę do przedszkola – dodaj placówce charakteru

Fototapety dla przedszkoli umożliwiają wykończenie ścian w ciekawy, przyjemny dla oka i całkowicie bezpieczny dla dzieci sposób. Wykonaliśmy już setki fototapet dla przedszkoli, które zdecydowały się na tę formę wykończenia powierzchni ścian, nie tylko ze względu na atrakcyjną i funkcjonalną formę, ale również możliwość całkowitej personalizacji projektu.

Twoja fototapeta do przedszkola może być dokładnie taka, jakiej potrzebujesz – stanowiąca charakterystyczny motyw we wnętrzach i zdecydowanie wyróżniająca Twoją placówkę na tle innych przedszkoli w okolicy.

Fototapety do przedszkola bajkowe

Kompleksowa obsługa przedszkoli – możesz na nas liczyć!

Perfekcyjna aranżacja przedszkolnej przestrzeni wymaga precyzji i dokładności oraz doświadczenia w wykonywaniu pomiarów i montażu. Właśnie dlatego w D-POS oferujemy Ci kompleksowe rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie. Nasza doświadczona ekipa pomiarowo – montażowa bierze na siebie pełną odpowiedzialność za pomiar, wydruk i montaż zamówionej przez Ciebie fototapety. Efekt? Jesteśmy pewni, że przewyższy Twoje oczekiwania! Działamy szybko i skutecznie, realizując zlecenia terminowo i profesjonalnie – wszystko po to, byś mógł zaaranżować swoje przedszkole na swoich zasadach, bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi przepisami.

 

Jaka fototapeta najlepiej wpisze się we wnętrza Twojego przedszkola?

Sprawdź też nasze fototapety dla szkoły!

Fototapety do przedszkola bajkowe

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.