Fototapety do przedszkola warszawa

Fototapety dla przedszkoli z montażem

Nowoczesne przedszkole? Przedszkole, w którym absolutnie wszystko jest na swoim miejscu! Twoje przedszkole zostało wyposażone w doskonałej jakości meble i sprzęty, miękki dywan oraz rewelacyjne zabawki i pomoce dydaktyczne? Czas na aranżację ścian! Nasze fototapety to propozycja, która idealnie wpisze się w każde przedszkolne wnętrze - podkreślając jego funkcjonalność, dodając mu charakteru, sprzyjając wyciszeniu lub inspirując do podejmowania rozmaitych aktywności. Doskonałej jakości fototapety skutecznie wyczarują niezwykłą atmosferę - bezpiecznie, w sposób zgodny z wszelkimi przepisami i normami.
Fototapety do przedszkola warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety do przedszkola z motywem leśnym

Fototapety ścienne do każdego przedszkola

Fototapety ścienne umożliwiają tworzenie dowolnych aranżacjach zarówno w przedszkolnych salach, jak i na korytarzach, w jadalni czy szatni. Do Twojej dyspozycji jest nasza baza zdjęć, grafik i wzorów, w której znajdziesz ponad 100 milionów propozycji. Możesz nam również zlecić stworzenie fototapety z własnych, dobrej jakości, materiałów, np. zdjęć, edukacyjnych plansz lub grafik prezentujących logo Twojej placówki. Prześlij nam swój projekt, skonsultujemy go technicznie, w razie potrzeby proponując korektę kompozycyjną lub kolorystyczną i… możemy ruszać z produkcją. Wykonujemy fototapety na dowolny wymiar i w dowolnym kształcie, mając do dyspozycji pełną paletę kolorów (drukujemy również na biało oraz na czarnych i bezbarwnych foliach).

Fototapety do przedszkola bajkowe

Bajkowe fototapety najwyższej jakości

Fototapety wykonujemy na doskonałej jakości papierze lateksowym (importowanym z USA), który po zadrukowaniu pokrywamy ochronną warstwą laminatu. Takie połączenie gwarantuje fototapetom najwyższą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Twoja fototapeta lub fototapety do przedszkola będą maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości – można je swobodnie przecierać oraz zmywać na mokro, a także stosować środku dezynfekujące, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19. Ponadto nasze fototapety mogą być bezpiecznie, zgodnie z wszelkimi wytycznymi i przepisami stosowane we wszystkim typach placówek oświatowych i opiekuńczo – wychowawczych. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce posiadamy atest PZH (dotyczący nietoksyczności) i atest ITB (dotyczący trudnopalności) dla kompletnego, naklejonego na ścianę produktu.

Fototapety do przedszkola bajkowe
Fototapety do przedszkola słonik

Kompleksowa obsługa przedszkoli – możesz na nas liczyć!

Perfekcyjna aranżacja przedszkolnej przestrzeni wymaga precyzji i dokładności oraz doświadczenia w wykonywaniu pomiarów i montażu. Właśnie dlatego w D-POS oferujemy Ci kompleksowe rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie. Nasza doświadczona ekipa pomiarowo – montażowa bierze na siebie pełną odpowiedzialność za pomiar, wydruk i montaż zamówionej przez Ciebie fototapety. Efekt? Jesteśmy pewni, że przewyższy Twoje oczekiwania! Działamy szybko i skutecznie, realizując zlecenia terminowo i profesjonalnie – wszystko po to, byś mógł zaaranżować swoje przedszkole na swoich zasadach, bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi przepisami.

Jaka fototapeta najlepiej wpisze się we wnętrza Twojego przedszkola?

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"