Cięcie sklejki

Sklejka na wymiar

Sklejka jest materiałem drewnopochodnym, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach. Może być wykonana z różnych gatunków naturalnego drewna i przeznaczona zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i na zewnątrz (sklejka wodoodporna). W zależności od rodzaju drewna może mieć nieco inny wygląd oraz właściwości. Pomimo bardzo dużej odporności mechanicznej na rozciąganie i wyginanie sklejka daje się bardzo łatwo obrabiać przy pomocy frezarki.

Wycinanie w sklejce nawet najbardziej skomplikowanych kształtów czy grawerunków nie stanowi dla nas najmniejszego problemu! Co możemy dla Ciebie wyciąć ze sklejki?
Cięcie sklejki
Cięcie sklejki kompas

Cięcie sklejki frezarką CNC – szybko i dokładnie

Naszym klientom proponujemy wycinanie sklejki na hybrydowej frezarce CNC wyposażonej w 3 głowice i wrzeciono z automatycznym magazynkiem wymiany 7 frezów oraz system rozpoznawania oznaczeń na obrabianych materiałach. Wycinanie sklejki na wymiar z użyciem frezarki jest ekonomiczne i proekologiczne oraz bezpieczne dla obrabianego materiału. Możemy ciąć sklejkę surową, jak i dowolnie wykończoną, np. z nadrukiem (bez ryzyka uszkodzenia nadruku!).

Tniemy szybko i dokładnie, realizując zamówienia na pojedyncze produkty wycięte ze sklejki, jak i produkty w dowolnym nakładzie, gwarantując, że każda sztuka z serii będzie identyczna!

Zdjęcie domyślne

Frezowanie sklejki – perfekcyjnie wykończone brzegi

Frezowanie sklejki ma ogromna zaletę w postaci idealnie wykończonych brzegów – w przeciwieństwie do wycinania laserowego, które pozostawia na materiale nadpalone brzegi, wymagające dodatkowej obróbki w celu ich usunięcia. Niezależnie od stopnia skomplikowania linii cięcia wszystkie krawędzie nie mają żadnych zadr, ani nierówności. Nie są również w żaden sposób poszarpane, a co za tym idzie – nie wymagają jakiejkolwiek dalszej obróbki.

Dotyczy to zarówno cięcia sklejki przed zadrukiem, jak i wycinania sklejki już uprzednio zadrukowanej. Materiał przytrzymywany jest na stole poprzez podciśnienie, więc nie trzeba wiercić dodatkowych otworów i używać wkrętów do utrzymania nieporuszonej płyty na stole.

Zdjęcie domyślne
Cięcie sklejki kotwica

Wycinanie ze sklejki dowolnych kształtów

Precyzyjne narzędzia pozwalają nam uzyskać linię cięcia o dowolnym kształcie – bez względu na rozmiary i grubość sklejki. Bez problemu obrabiamy zarówno duże płyty sklejki, jak i nawet najdrobniejsze elementy, z najwyższa precyzją realizując zamówienia na wycinanie ze sklejki nawet finezyjnych kształtów i nietypowych wzorów. Dzięki naszej zaawansowanej technologicznie hybrydowej frezarce CNC jesteśmy w stanie wyciąć sklejkę na dowolny kształt i określony przez klienta wymiar w obrębie pola roboczego o powierzchni 1520×3050 mm.

Gwarantujemy precyzję cięcia na poziomie do 0,5 mm.

Zdjęcie domyślne

Ekonomiczne wycinanie ze sklejki na zamówienie 

Cięcie sklejki realizujemy na zamówienie, zawsze w 100% zgodnie z Twoim projektem i jego specyfikacją. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na etapie projektowania produktu ze sklejki i rozmieszczenia poszczególnych elementów na płycie. Wszystko po to, by móc zagwarantować Ci minimalne straty materiału podczas wycinania.

Zdjęcie domyślne
Cięcie sklejki warszawa

D-POS – precyzyjne wycinanie sklejki na wymiar

Ponad 20-letnia praktyka w branży i doskonale wyposażony park maszynowy pozwalają nam podjąć się realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń w zakresie wycinania w sklejce na wymiar (zadrukowanej lub czystej) oraz wykonywania grawerunków według dostarczonej specyfikacji. W atrakcyjnej cenie wykonujemy zlecenia w każdym nakładzie – od niewielkich serii po duże projekty na skalę przemysłową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.