Cięcie laserem Warszawa

Cięcie laserem

Cięcie laserem jest coraz powszechniej stosowaną w branży reklamowej metodą obróbki różnego rodzaju tworzyw sztucznych i innych materiałów organicznych oraz nieorganicznych. Wycinanie laserowe cechuje się wyjątkową dokładnością mimo tego, że proces przebiega z duża prędkością – to jedna z większych zalet tej metody cięcia. W naszej firmie wykorzystujemy wysokiej klasy ploter do cięcia laserowego plexi (zarówno czystej, jak i uprzednio zadrukowanej w technologii UV). Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę spektakularne efekty i urzeczywistnić niemal każdą wizję naszych klientów.
Cięcie laserem Warszawa
Wycinanie laserem

Wycinanie laserowe – precyzyjna technika cięcia laserem 

Wycinanie laserem to metoda obróbki, która pozwala uzyskiwać nawet bardzo skomplikowane kształty i wzory z dokładnością co do milimetra! Jak to możliwe? Szczelina powstająca podczas cięcia laserowego ma szerokość wiązki lasera, czyli… naprawdę niewielką! Cięcie laserem to technika umożliwiająca realizację dowolnych projektów, obejmujących zarówno wycinanie rozmaitych kształtów, jak i ich nacinanie / grawerowanie oraz wykonywanie otworów różnej wielkości (również usytuowanych blisko krawędzi). Każde z zaprogramowanych cięć będzie perfekcyjne!

Zdjęcie domyślne

Cięcie laserowe na zamówienie – dowolna liczebność 

Ploter laserowy to urządzenie w pełni zautomatyzowane, pracujące ekspresowo i z najwyższą precyzją. Właściwe zaprogramowanie plotera laserowego pozwala na wykonanie nieograniczonej ilości identycznych elementów, bez względu na stopień skomplikowania Twojego projektu. Możesz nam zlecić wykonanie zarówno pojedynczych produktów grawerowanych lub ciętych z użyciem lasera, jak i serii produktów o dowolnej liczebności. Odpowiedni projekt i dokładność lasera to gwarancja maksymalnie efektywnego wykorzystania materiału – zminimalizujesz straty i zoptymalizujesz projekt pod względem ekonomicznym.

Zdjęcie domyślne
Cięcie laserowe

Perfekcyjne wykończenie wypalania laserowego

Wycinanie laserowe wybranych materiałów to gwarancja idealnego wykończenia ich krawędzi. W przypadku większości obrabianych tworzyw – nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek, dodatkowych prac obróbkowych w obrębie brzegów / krawędzi materiału (poza przypadkami, w których w projekcie zaplanowano inny sposób wykończenia). Cięcie laserem szkła akrylowego (czyli popularnego pleksi) pozostawia równe, gładkie i błyszczące krawędzie. Wszystkie Twoje zlecenia na wypalanie laserem realizujemy na najwyższej klasy ploterze laserowym, który gwarantuje perfekcyjne wykończenie każdej krawędzi, bez względu na ilość wykonywanych przedmiotów!

Zdjęcie domyślne

Laserowe wycinanie – jaki materiał nadaje się do obróbki?

Laser umożliwia rozdzielanie materiałów, wycinanie, grawerowanie oraz wykonywanie rozmaitych otworów zarówno w tworzywach sztucznych (nieorganicznych), jak i w tworzywach organicznych. Cięcie laserowe wykorzystujemy przede wszystkim do obróbki pleksi i materiałów akrylowych, ale również winylu, korka oraz tkanin i skór (ekologicznych i naturalnych). Za pomocą nowoczesnego lasera możemy również przeprowadzić skuteczne usługi cięcia laserem różnego rodzaju folii i pianek oraz tektury i kartonu. Ze względu na szkodliwość oparów, które unosiłyby się podczas cięcia laserem – z wykorzystaniem techniki lasera nie obrabiamy PCV.

Zdjęcie domyślne
Precyzyjne wycinanie laserem

Nowoczesne usługi cięcia laserem w D-POS

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży oraz zespół sprawdzonych fachowców, którzy pracują w nowoczesnym, doskonale wyposażonym parku maszynowym. Wszystkie zlecenia na cięcie laserem realizujemy na precyzyjnym ploterze laserowym, z polem roboczym w rozmiarach 1200mm x 800mm. To maksymalnie dokładne urządzenie, pozwalające nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w zakresie laserowego wycinania wybranych materiałów. Działamy zawsze zgodnie z projektem i ze specyfikacją podaną przez Klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalną i kompleksową obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Polecamy też nasze usługi gięcia tworzyw sztucznych.