Cięcie laserem Warszawa

Cięcie laserem

Cięcie laserem jest coraz powszechniej stosowaną w branży reklamowej metodą obróbki różnego rodzaju tworzyw sztucznych i innych materiałów organicznych oraz nieorganicznych. Wycinanie laserowe cechuje się wyjątkową dokładnością mimo tego, że proces przebiega z duża prędkością – to jedna z większych zalet tej metody cięcia. W naszej firmie wykorzystujemy wysokiej klasy ploter do cięcia laserowego plexi (zarówno czystej, jak i uprzednio zadrukowanej w technologii UV). Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę spektakularne efekty i urzeczywistnić niemal każdą wizję naszych klientów.
Cięcie laserem Warszawa
Wycinanie laserem

Technika cięcia laserem

Wycinanie laserem to metoda obróbki, która pozwala uzyskiwać nawet bardzo skomplikowane kształty z ogromną precyzją, ponieważ szczelina powstająca w trakcie cięcia ma szerokość taką, jak wiązka lasera (a więc bardzo niewielką).

Przekłada się to na praktycznie zerowe straty materiału podczas cięcia, a sam proces, dzięki cyfrowemu sterowaniu, przebiega bardzo szybko i pozwala nam uzyskać perfekcyjną powtarzalność wycinanych kształtów.

Cięcie laserowe

Precyzyjne wycinanie laserowe

Dzięki temu, że korzystamy z nowoczesnego i niezwykle precyzyjnego plotera laserowego, wykonane przez nas cięcie laserowe zawsze pozostawia równą, błyszczącą i elegancko się prezentującą krawędź, której nie trzeba dodatkowo obrabiać.

Dla naszych klientów wykonujemy serie o dowolnej liczebności elementów, zapewniając maksymalną efektywność wykorzystania materiału, całkowitą zgodność z projektem oraz idealną powtarzalność wycinanych laserowo kształtów niezależnie od stopnia ich skomplikowania.

Cięcie laserowe
Precyzyjne wycinanie laserem

Nowoczesne usługi cięcia laserem w D-POS

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną, sprawną realizację zlecenia, konkurencyjne ceny cięcia laserem i kompleksową obsługę.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży i park maszynowy wyposażony w precyzyjne, wysokiej klasy plotery laserowe pozwalają nam podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania w zakresie laserowego wycinania plexi zgodnie ze specyfikacją podaną przez klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!