Fototapety do garażu warszawa

Fototapety do garażu z montażem

Garaż to coś więcej niż zadaszone miejsce postojowe dla Twojego samochodu, prawda? Zdecydowana większość szczęśliwych posiadaczy garażów potwierdza, że chętnie w nich przebywają również w sytuacjach niezwiązanych z parkowaniem samochodu.

Garaż może być naszym azylem, miejscem, do którego przychodzimy pomajsterkować lub oddać się swojej samochodowej pasji. Nasze fototapety doskonale wpisują się w ten klimat i... nie zadają zbędnych pytań w stylu: co Ty tam w ogóle robisz? Fototapety ścienne do garażu? Mamy je!
Fototapety do garażu warszawa
* wcześniej pod marką:
Jak zamawiać?
dowiedz się więcej
Zdjęcia i projekty
kliknij
Zakres usług
dowiedz się więcej
Galeria realizacji
kliknij
Fototapety do garażu idealny motyw

Garaż i fototapeta? My to rozumiemy!

W naszej bazie znajduje się ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów, wśród których z pewnością znajdziesz motyw idealny do Twojego garażu. Co do niego pasuje? Aby maksymalnie ułatwić Ci przeglądanie bazy udostępniliśmy wygodne filtry, z możliwością wyszukiwania wybranych motywów po nazwie oraz wyszukiwanie po kolorze.

Zależy Ci na maksymalnie oryginalnym efekcie? Masz własny pomysł na spersonalizowaną, a co z tym idzie – niepowtarzalną fototapetę? Zaprojektuj ją na bazie swojego zdjęcia lub autorskiej grafiki. Możesz liczyć na konsultację techniczną Twojej koncepcji – nasi specjaliści dokładnie przyjrzą się Twojemu projektowi i jego specyfikacji, a w razie potrzeby wprowadzą niezbędne poprawki.

Zdjęcie domyślne

FOTOTAPETA DO GARAŻU Z NADRUKIEM UV

Wszystkie fototapety do garażu drukowane są na nowoczesnych, zaawansowanych ploterach drukujących UV. Technologia druku UV polega na na napylaniu specjalnych farb na powierzchnię papieru lateksowego oraz ich utwardzanie za pomocą światła ultrafioletowego. Cyfrowy nadruk to gwarancja rewelacyjnego efektu wizualnego i perfekcyjnego odwzorowania projektu, z wiernie odwzorowanymi kolorami i ich odcieniami oraz wszelkimi detalami.

Fototapeta do garażu z nadrukiem UV zachowa optymalną trwałość i stabilność wizualną – grafika nie będzie blaknąć ani odbarwiać się, nawet pod wpływem silnego sztucznego światła punktowego.

Zdjęcie domyślne
Fototapety do garażu doskonała jakość

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Garaż to powierzchnia, w której jest niekoniecznie czysto i sucho. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferując Ci fototapety do garażu – gwarantujemy produkt najwyższej jakości, pokryty laminatem, który pozwala zarówno na jego przecieranie i zmywanie, jak i regularne mycie, również z użyciem odpowiednich detergentów. ponadto dodatkowa warstwa ochronna sprawia, że fototapeta garażowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, maksymalnie trwała i wytrzymała – nie uszkodzisz jej podczas zwykłych czynności i prac, nie zarysujesz jej rowerem, ani hulajnogą. Łatwo usuniesz z niej również odciski butów czy ślady gumowych opon.

Zdjęcie domyślne

ATESTOWANE FOTOTAPETY DO GARAŻU

Twój garaż to również Twoje miejsce pracy? Wnętrze musi zatem spełniać wyśrubowane normy i być zgodne z przepisami BHP. Nasze fototapety do garażu możesz z powodzeniem zastosować zarówno w prywatnym, jak i komercyjnym garażu! Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce oferujemy fototapety z atestem PZH (dotyczący nietoksyczności) i atestem ITB (dotyczącym trudnopalności) na gotowy, zmontowany produkt – te fototapety są po prostu bezpieczne w użytkowaniu.

Zdjęcie domyślne
Fototapety do garażu na wymiar

Fototapeta ścienna do garażu na wymiar

Zależy Ci na perfekcyjnym efekcie? Możesz skorzystać z usług naszej doświadczonej ekipy montażowej. Po wydrukowaniu zamówionej przez Ciebie fototapety, w umówionym terminie, stawimy się w Twoim garażu i w ekspresowym tempie zamontujemy produkt we wskazanym miejscu. Chcesz, żeby było jeszcze dokładniej, a fototapeta co do milimetra wpisała się w wybraną przestrzeń? Kompleksowa usługa: pomiar + wydruk + montaż jest właśnie dla Ciebie! W tej opcji całą odpowiedzialność za jakość wydruku, dopasowanie fototapety i transfer bierzemy na siebie.

Widzimy się w garażu?

JAK ZAMAWIAĆ
FOTOTAPETY

1. WYCENA

Wstępna wycena jest podawana na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila. Do wyceny potrzebne są przybliżone wymiary oczekiwanej fototapety i ewentualna odległość od Warszawy.

2. POMIAR

Pomiar zlecany jest przez Klienta poprzez e-mail, w którym otrzymujemy niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). W zdecydowanej większości zleceń nie ma potrzeby przyjazdu naszych specjalistów na pomiar. Wystarczy zdjęcie ściany wykonane smartfonem i samodzielny pomiar. Tapety mają zawsze nieco większe wymiary, które są docinane na miejscu montażu (tzw „spad” lub „naddatki”).

Pomiar i montaż następuje przed zainstalowaniem mebli lub po ich odsunięciu od ścian w celu swobodnego dostępu do ściany.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażystom. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. PRZYGOTWANIE ŚCIANY

Ściana powinna być przygotowana tak, aby była równa, czysta, sucha i chłonna. Fototapety całkowicie odwzorowują strukturę ściany, więc sugerujemy nie zakładać, że fototapeta zamaskuje nierówności i ubytki w ścianie.

Co bardzo ważne, minimum dobę przed montażem należy zagruntować ścianę czystym (nie dolewanym do farby) unigruntem firmy ATLAS w wydajności na poziomie 1,5 litra na 10 mkw.

4. OFERTA

końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu gniazdek elektrycznych, klimatyzatorów, prace w godzinach 17:00 – 8:00 oraz weekendy, ewentualne gruntowanie ścian, montaż na skośnych ścianach, prace na wysokości ponad 3m, klatki schodowe, montaż na suficie itd. są wyceniane indywidualnie).

5. ZGODA

Zlecenie/zamówienie przez Klienta, po przedstawieniu oferty, następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac. Bez akceptacji drogą mailową nie możemy rozpocząć prac.

Czas realizacji zamówienia, czyli wydruk, laminacja oraz montaż to ok. 7 dni roboczych od momentu zamówienia i zaakceptowania projektu. Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na fototapetę. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w bocznym pasku SZUKAJ ZDJĘCIA na naszej strony www, lub pod adresem grafiki.d-pos.pl

6. PROJEKT

Próby wyszukiwania czy kadrowania zdjęć nie pociągają za sobą żadnych konsekwencji, to kompletnie bezpłatna czynność.

 1. wchodzimy na naszą stronę grafiki.d-pos.pl
 2. na górze strony, na tle zdjęcia z rowerem, widzimy duży, biały pasek wyszukiwarki z napisem "szukaj"
 3. w tymże białym polu wyszukiwania wpisujemy poszukiwaną frazę, (np. Warszawa, zachód słońca) lub konkretny nr zdjęcia z Adobe Stock (dawna Fotolia) i klikamy ikonę lupy lub wciskamy Enter
 4. wyświetlają się miniatury zdjęć, klikamy w taką miniaturę, która nam odpowiada
 5. w pokazującym się interfejsie wpisujemy rozmiar tapety
 6. ustalamy kadr przesuwając pole na zdjęciu
 7. przysyłamy do nas Printscreeny z wyborem lub klikamy "wyślij zapytanie" i przysyłamy jako zapytanie ofertowe.

Cała ta procedura jest po to, abyśmy wiedzieli który fragment zdjęcia Państwa interesuje, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków, całe zdjęcia mają inne proporcje niż Państwa ściany, więc trzeba wybrać jakiś fragment.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 50,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

7. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

8. MONTAŻ

Po wyprodukowaniu fototapety nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu

9. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

10. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Papier lateksowy z profesjonalnym nadrukiem i bardzo trwałym laminatem
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Zakup zdjęcia

Nasza baza obejmującej
ponad 30 mln zdjęć,
ilustracji, fotografii

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach,
idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Przepis na dobrą fototapetę:

1. Odpowiedni nośnik

Wydruki na syntetycznym papierze z domieszka lateksu charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego zamontowania na ścianie oraz - co dla wielu naszych odbiorców ma duże znaczenie - pozytywnie przeszedł test rozprzestrzeniania się płomieni: ASTM E-84-97a CLASS A

2. Obowiązkowa
laminacja

Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem płynnym, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można myć. Proponujemy fototapety zabezpieczone niezwykle odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV.

3. Profesjonalny
sprzęt

Używamy japońskiego plotera MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych ekosoventowych atramentów CMYKLmLc idealnie odwzorowujących kolory i wyjatkowo odpornych na działanie promieni UV.

4. Precyzyjne
pocięcie

Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu "na styk" - nie stosujemy uciążliwych marginesów transportowych” ani klejenia "na zakładkę"