Zdjęcie domyślne główne

Ekspozytor na ladę - producent

Masz ladę? Masz miejsce do wyeksponowania dodatkowych produktów, które możesz zaoferować Klientowi w ramach sprzedaży uzupełniającej. Tzw. cross-selling to skuteczny sposób na zwiększanie wartości zakupów poprzez zaproponowanie Klientowi produktu komplementarnego, który idealnie wpisze się w jego potrzeby i doskonale uzupełni jego koszyk lub zaproponowanie nowości bądź dowolnego gadżetu w rewelacyjnej, mocno obniżonej cenie. Ekspozytory ladowe pozwalają na uporządkowanie i estetyczne zaprezentowanie Twojej dodatkowej oferty, a także skuteczne wyeksponowanie różnego rodzaju ulotek i informacji. Wszystko masz pod ręką - wygodnie dla Ciebie i Twojego Klienta. Jaki ekspozytor na ladę możemy dla Ciebie zrobić?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Uniwersalne i nowoczesne ekspozytory na ladę

Nowoczesne stojaki i ekspozytory na lady to konstrukcje bardzo eleganckie i funkcjonalne równocześnie. Pozwalają na praktyczne ułożenie dowolnej liczy produktów oraz efektywne podkreślenie ich najistotniejszych walorów, pozwalając równocześnie zachować porządek i pełną funkcjonalność stanowiska pracy. Jesteśmy pewni, że odpowiednio zaprojektowany i skonstruowany eskpozytor pozwala efektywnie sprzedawać przy kasie lub wyróżniać wybrane produkty na tle innych, skutecznie przyciągając uwagę klientek i klientów. Eleganckie stojaki na ladę mogą również służyć do rozpowszechniania ulotek reklamowych lub informacji marketingowych.

Zdjęcie domyślne

Wyeksponuj na ladzie co chcesz i jak chcesz

To Ty tu rządzisz! Pokaż nam swój projekt, omówimy wszystkie szczegóły, dobierzemy wspólnie najlepsze materiały i… możemy ruszać z produkcją. Twój ekspozytor na ladę może być wykonany z nowoczesnych tworzyw sztucznych, metalu lub sklejki – dowolnie łącząc wybrane materiały, kolory i faktury. Wykonujemy zarówno minimalistyczne konstrukcje pozwalające w subtelny sposób wyeksponować pojedyncze produkty, jak i rozbudowane ekspozytory ladowe, na których zmieści się szeroki wybór gadżetów różnej wielkości. Do Ciebie również należy decyzja czy ekspozytor ma być przezroczysty, czy kolorowy.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Uniwersalny stojak na ladę

Jesteś producentem szerokiej gamy produktów? Prowadzisz wielobranżowy sklep lub punkt usługowy? Twoje zapotrzebowanie na ekspozytory na ladę zmieniają się co kilka tygodni? Postaw na uniwersalne stojaki na ladę, na których będziesz mógł prezentować różne produkty, w zależności od aktualnych potrzeb, zawsze z zachowaniem najwyższych walorów estetycznych i pełnej funkcjonalności. To ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla nowoczesnego biznesu!

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowane stojaki na ladę – jeszcze więcej możliwości!

Twój stojak na ladę możemy dowolnie spersonalizować, korzystając z najlepszej dla danego materiału metody. Na stojakach na ladę wykonujemy m.in. najwyższej jakości nadruku w technologii zapewniającej optymalną trwałość nadruku i perfekcyjne odwzorowanie zdjęć, grafik, firmowego logo lub napisów. Na Twoje zamówienie możemy również wykonać dowolne naklejki samoprzylepne oraz zrealizować zlecenie polegające na grawerowaniu stojaków. Nadruki i naklejki na stojaki na ladę oraz grawery na stojakach mogą mieć charakter reklamowy lub informacyjny, uniwersalny (związany z firmą / marką) lub dedykowany konkretnemu produktowi i kampanii marketingowej.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Ekspozytory na ladę – dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Ponad 20 lat doświadczenia, nowoczesny park maszyn oraz know-how pozwalają nam na szybkie i skuteczne realizowanie wszystkich zleceń. Dzięki możliwości zastosowania różnych materiałów oraz poddaniu ich dowolnej obróbce – możemy zaproponować Ci rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Na naszych ekspozytorach ladowych bezpiecznie i stabilnie wyeksponujesz zarówno pojedyncze produkty, jak i całe linie czy serie dowolnych gadżetów, nawet jeśli te składają się z produktów w różnych rozmiarach i kształtach. Naszym celem jest zawsze stworzenie ekspozytora estetycznego i eleganckiego, wytrzymałego i bezpiecznego, idealnie wpisującego się w otoczenie.

Jesteśmy gotowi stworzyć ekspozytor na ladę, który sprzeda Twój produkt. Czekamy na Twoje zlecenie!