Zdjęcie domyślne główne

Ekspozytory na perfumy

Perfumy sprzedaje przede wszystkim ich oryginalny zapach oraz trwałość i renoma producenta. Jednak doskonale wyeksponowane flakony i testery zdecydowanie ułatwiają obsługę klientów i podnoszą jej skuteczność. Odpowiednio skonstruowany ekspozytor na perfumy pozytywnie przekłada się na realizację budżetów sprzedażowych i pozwala szybciej osiągać kolejne cele biznesowe. Ty masz perfumy? My mamy wszelkie materiały i narzędzia, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny ekspozytor! Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaoferować!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Estetyczny i funkcjonalny ekspozytor na perfumy

Bez względu na to czy specjalizujesz się w sprzedaży perfum, czy perfumy stanowią jedynie uzupełnienie Twojej szerokiej oferty handlowej – solidny, elegancki ekspozytor na perfumy pozwoli Ci sprzedawać więcej, szybciej i zawsze w dobrym stylu. Nasze ekspozytory cechuje trwałość i wytrzymałość oraz maksymalna funkcjonalność i najwyższa jakość wykonania.  

To solidne i stabilne konstrukcje w dowolnym rozmiarze i kształcie, które pozwalają bezpiecznie wyeksponować dowolną ilość perfum, w rozmaitych opakowaniach. Każdy stojak na perfumy wykonywany jest z precyzyjnie dobranych materiałów, wyłącznie na wymiar i na zamówienie. Wszystko po to, by Twoje ekspozytory na perfumy idealnie pasowały do miejsca, które na nie przeznaczyłeś!

 

Zdjęcie domyślne

Twój projekt, nasze wykonanie – to musi się udać!

Ekspozytory na perfumy tworzymy zgodnie z Twoim projektem i specyfikacją, dokładając wszelkich starań, by efekt naszej pracy przewyższał Twoje oczekiwania i zaspokajał wszelkie potrzeby. Pokaż nam swój projekt, przeprowadzimy konsultację techniczną, omówimy wszystkie szczegóły, dobierzemy idealne materiały i możemy ruszać z produkcją.

 

Ekspozytory na perfumy wykonujemy z nowoczesnych, trwałych i eleganckich tworzyw sztucznych, przede wszystkim uniwersalnego szkła akrylowego (plexi). Twój ekspozytor może być gładki lub wzorzysty, przezroczysty lub w wybranym przez Ciebie kolorze, a także dowolnie spersonalizowany poprzez najwyższej jakości nadruk, wykonany na całej konstrukcji lub jej wybranym fragmencie. Twój ekspozytor na perfumy może również zostać podświetlony.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojak na perfumy – spersonalizowana ekspozycja

Każdy stojak na perfumy możemy poddać dowolnej obróbce wykończeniowej, w ramach której zamówiony przez Ciebie ekspozytor zyska indywidualny charakter. Wykonujemy m.in. estetyczne i trwałe nadruki w technologii druku UV, który gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie Twojego projektu. Na ekspozytor na perfumy możemy nadrukować dowolne zdjęcie lub grafikę, logotyp lub logotypy marek perfumeryjnych, a także napisy informacyjne lub hasła kampanii marketingowej. Stojaki na perfumy mogą zostać spersonalizowane również poprzez oklejenie naklejkami samoprzylepnymi lub wykonanie graweru lub frezowania.

 

Zdjęcie domyślne

Ekspozytor na perfumy najwyższej jakości

D-POS to ponad 20 lat doświadczenia oraz zaangażowany zespół specjalistów, którzy do swojej wyłącznej dyspozycji mają profesjonalnie wyposażony, nowoczesny park maszynowy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, zawsze sięgając po najwyższej jakości materiały i dążąc do perfekcji w ich obróbce. Tworzymy ekspozytory w każdym rozmiarze i kształcie, eleganckie i uniwersalne, stanowiące doskonałe tło dla Twoich perfum.

 

Pamiętaj, to Ty tu rządzisz i to Ty podejmujesz wszelkie decyzje.

 

Zdjęcie domyślne