Ekspozytory na perfumy

Perfumy sprzedaje przede wszystkim ich oryginalny zapach, trwałość i renoma producenta. Jednak doskonale wyeksponowane flakony i testery zdecydowanie ułatwiają obsługę klientów i podnoszą jej skuteczność. Odpowiednio skonstruowany ekspozytor na perfumy pozytywnie przekłada się na realizację budżetów sprzedażowych i pozwala szybciej osiągać kolejne cele biznesowe. Ty masz perfumy? My mamy wszelkie materiały i narzędzia, by stworzyć dla Ciebie perfekcyjny ekspozytor! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Estetyczny i funkcjonalny ekspozytor na perfumy

Bez względu na to czy specjalizujesz się w sprzedaży perfum, czy perfumy stanowią jedynie uzupełnienie Twojej szerokiej oferty handlowej – solidny, elegancki ekspozytor na perfumy pozwoli Ci sprzedawać więcej, szybciej i zawsze w dobrym stylu. Nasze ekspozytory cechuje trwałość i wytrzymałość oraz maksymalna funkcjonalność i najwyższa jakość wykonania. To solidne i stabilne konstrukcje w dowolnym rozmiarze i kształcie, które pozwalają bezpiecznie wyeksponować dowolną ilość perfum, w rozmaitych opakowaniach.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twój projekt, nasze wykonanie – to musi się udać!

Ekspozytory na perfumy tworzymy na zamówienie, zgodnie z Twoim projektem, dokładając wszelkich starań, by efekt naszej pracy przewyższał Twoje oczekiwania i zaspokajał wszelkie potrzeby. Pokaż nam swój projekt, przeprowadzimy konsultację techniczną, omówimy wszystkie szczegóły, dobierzemy idealne materiały i możemy ruszać z produkcją. Ekspozytory na perfumy wykonujemy z nowoczesnych, trwałych i eleganckich tworzyw sztucznych np. plexi. Twój ekspozytor może być gładki lub wzorzysty, przezroczysty lub w wybranym przez Ciebie kolorze, a także dowolnie spersonalizowany poprzez najwyższej jakości nadruk, wykonany na całej konstrukcji lub jej wybranym fragmencie. Stosujemy także podświetlenie.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Ekspozytor na perfumy najwyższej jakości

D-POS to ponad 20 lat doświadczenia oraz profesjonalnie wyposażony, nowoczesny park maszynowy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, zawsze sięgając po najwyższej jakości materiały i dążąc do perfekcji w ich obróbce. Tworzymy ekspozytory w każdym rozmiarze i kształcie, eleganckie i uniwersalne, stanowiące doskonałe tło dla Twoich perfum.

Pamiętaj, to Ty tu rządzisz i to Ty podejmujesz wszelkie decyzje.