Dyspensery do sosów

Jesteś producentem sosów? Handlujesz sosami, a może prowadzisz własną działalność gastronomiczną, w której sosy są w użyciu często i gęsto? Szukasz sposobu na efektowne, bezpieczne i praktyczne wyeksponowanie oraz udostępnienie sosów klientom? Doskonale trafiłeś! Od ponad 20 lat tworzymy najwyższej jakości materiały POS! Możemy stworzyć dla Ciebie dowolny dozownik lub dyspenser do sosów, który będzie w 100% zgodny z Twoim projektem oraz w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania i potrzeby.

Dozowniki i dyspensery do sosów – dowolny kształt i funkcjonalność

Dyspenser do sosów może być dokładnie taki, jakiego potrzebujesz! Produkujemy dyspensery, które pozwalają na wygodne wydawanie sosów w dowolnej postaci, m.in. w: saszetkach, mini buteleczkach oraz dozownikach (do bezpośredniego porcjowania sosu). Twój dozownik może mieć dowolną wielkość i kształt, być przeznaczony do postawienia go na stole, ladzie lub półce, albo bezpośrednio na podłodze. Funkcjonalność dozownika również zależy od Ciebie – podajnik lub dozownik może być przeznaczony do swobodnego użytku (ogólnodostępny) lub służyć wyłącznie obsłudze punktu czy lokalu gastronomicznego, harmonijnie wkomponowując się w strefę przygotowywania posiłków.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Najwyższa jakość konstrukcji i skuteczna reklama

Wszystkie dozowniki do sosów wykonujemy z najwyższej jakości, bezpiecznych i trwałych materiałów, optymalnie dobranych do konkretnego projektu. Tworząc dyspensery sięgamy przede wszystkim po nowoczesne tworzywa sztuczne (plexi, HIPS, PCV), ale w projekcie mogą zostać również wykorzystane sklejka i metal. Bez względu na rodzaj i wielkość dozownika do sosów oraz jego formę – podajnik może mieć charakter uniwersalny lub spersonalizowany (przeznaczony do eksponowania i podawania konkretnego rodzaju lub marki sosów). ć również doskonały nośnikiem reklamy – na Twoje zlecenie możemy wykonać dowolny nadruk, który perfekcyjnie i z detalami odwzoruje każdą grafikę, logo czy napis.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Dyspenser do sosów na zamówienie od producenta

Pokaż nam swój projekt dozownika do sosów, a my… zajmiemy się resztą! Przeprowadzimy konsultację techniczną, wprowadzimy wyłącznie niezbędne dla bezpieczeństwa, stabilności i trwałości konstrukcji korekty oraz dobierzemy najlepsze materiały. Nasz doświadczony zespół pracuje w nowocześnie wyposażonym parku maszyn, na zaawansowanych technologicznie maszynach, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować ekspresową realizację zlecenia. Bez względu na to czy zlecisz nam wykonanie pojedynczego dyspensera, czy całej serii dozowników – każdy podajnik będzie precyzyjnie wycięty, perfekcyjnie wykończony i zadrukowany w innowacyjnej technologii UV.

Jak i jakie sosy chcesz wyeksponować w dyspenserze? Czekamy na Twój pomysł!