Zdjęcie domyślne główne

Dyspensery do sosów

Jesteś producentem sosów? Handlujesz sosami, a może prowadzisz własną działalność gastronomiczną, w której sosy są w użyciu często i gęsto? Szukasz sposobu na efektowne, bezpieczne i praktyczne wyeksponowanie oraz udostępnienie sosów klientom? Doskonale trafiłeś! Od ponad 20 lat tworzymy najwyższej jakości materiały POS! Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, sięgając po najnowocześniejsze technologie. Możemy stworzyć dla Ciebie dowolny dozownik lub dyspenser do sosów, który będzie w 100% zgodny z Twoim projektem oraz w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania i potrzeby. Jaki jest Twój pomysł na dyspenser do sosów?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Dozowniki i dyspensery do sosów – dowolny kształt i funkcjonalność

Dyspenser do sosów może być dokładnie taki, jakiego potrzebujesz! Produkujemy dyspensery, które pozwalają na wygodne wydawanie sosów w dowolnej postaci, m.in. w: saszetkach, mini buteleczkach oraz dozownikach (do bezpośredniego porcjowania sosu). Twój dozownik może mieć dowolną wielkość i kształt, być przeznaczony do postawienia go na stole, ladzie lub półce, albo bezpośrednio na podłodze. Funkcjonalność dozownika również zależy od Ciebie – podajnik lub dozownik może być przeznaczony do swobodnego użytku (ogólnodostępny) lub służyć wyłącznie obsłudze punktu czy lokalu gastronomicznego, harmonijnie wkomponowując się w strefę przygotowywania posiłków.

Zdjęcie domyślne

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo konstrukcji

Wszystkie dozowniki do sosów wykonujemy z najwyższej jakości, bezpiecznych i trwałych materiałów, optymalnie dobranych do konkretnego projektu. Tworząc dyspensery sięgamy przede wszystkim po nowoczesne tworzywa sztuczne (plexi, HIPS, PCV), ale w projekcie mogą zostać również wykorzystane sklejka i metal. Nie musisz się martwić ani o stabilność konstrukcji, ani bezpieczeństwo dyspensera w kontekście wymagań sanepidu.


Twój dyspenser do sosu może być w całości wykonany z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością, zgodnych z wszelkimi przepisami i normami, przede wszystkim zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 19 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (rozporządzenie dotyczy wszystkich materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych, a także m.in. metali, szkła i drewna oraz farb drukarskich).

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Spersonalizowany dyspenser – skuteczna reklama

Bez względu na rodzaj i wielkość dozownika do sosów oraz jego formę – podajnik może mieć charakter uniwersalny lub spersonalizowany (przeznaczony do eksponowania i podawania konkretnego rodzaju lub marki sosów). Ale to nie wszystko! Dyspensery do sosów mogą być również doskonałymi nośnikami reklamy!

Na Twoje zlecenie możemy dowolnie spersonalizować dyspenser do sosu poprzez wykonanie najwyższej jakości nadruku, który perfekcyjnie i z detalami odwzoruje każdą grafikę, logo czy napis. Nadruki na materiałach POS realizujemy z wykorzystaniem technologii optymalnie dopasowanych do konkretnego materiału. Najczęściej sięgamy po druk UV, który gwarantuje bezkonkurencyjną jakość i trwałość nadruków.

Zdjęcie domyślne

Dyspenser do sosów na zamówienie od producenta

Pokaż nam swój projekt dozownika do sosów, a my… zajmiemy się resztą! Przeprowadzimy konsultację techniczną, wprowadzimy wyłącznie niezbędne dla bezpieczeństwa, stabilności i trwałości konstrukcji korekty oraz dobierzemy najlepsze materiały. Nasz doświadczony zespół pracuje w nowocześnie wyposażonym parku maszyn, na zaawansowanych technologicznie maszynach, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować ekspresową realizację zlecenia. Bez względu na to czy zlecisz nam wykonanie pojedynczego dyspensera, czy całej serii dozowników – każdy podajnik będzie precyzyjnie wycięty, perfekcyjnie wykończony i zadrukowany w innowacyjnej technologii UV.

Jak i jakie sosy chcesz wyeksponować w dyspenserze? Czekamy na Twój pomysł!

Zdjęcie domyślne