+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Stojaki reklamowe PCV

PCV (polichlorek winylu, znany również jako PVC, od angielskiej nazwy tego syntetyku: polyvinylchloride) to jedno z najpopularniejszych tworzyw sztucznych, dostępne w wielu różnych odsłonach, posiadające bezdyskusyjne walory dekoracyjne i użytkowe. PCV jest materiałem znajdującym zastosowanie w wielu branżach, również do zadań specjalnych w szeroko rozumianym marketingu. Szukasz solidnego, twardego tworzywa, charakteryzującego się dużą wytrzymałością mechaniczną, trwałością i odpornością na uszkodzenia? Właśnie je znalazłeś! Jaki masz pomysł na PCV?

Produkty z PCV w marketingu i reklamie

PCV jest ekonomicznym materiałem, po który chętnie sięgamy tworząc kolejne materiały z kategorii POS wierząc, że świetna jakość i dobra cena mogą iść w parze. Możemy Ci zaoferować produkty wykonane zarówno ze spienionego PCV (białego i kolorowego), jak i klasycznego, twardego PCV (bezbarwnego i białego), w rozmaitych rozmiarach i kształtach, które doskonale sprawdzą się zarówno jako niewielkie standy i ekspozytory ladowe, jak i pokaźnych rozmiarów stojaki i standy podłogowe. Efekt? Elegancki i estetyczny produkt do eksponowania towarów lub dowolnych materiałów informacyjnych, reklamowych czy treści marketingowych.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Świetna jakość i wytrzymałość

Polichlorek winylu to tworzywo, które hurtownie dostarczają do nas w postaci płaskich arkuszy, a następnie poddajemy różnym rodzajom nadruku i/lub obróbki mechanicznej i termicznej – gięciu, cięciu, łączeniu, klejeniu… Dzięki odpowiednio dobranym parametrom maszyn oraz obróbce przeprowadzanej przez doświadczonych pracowników otrzymujemy bardzo wytrzymałe standy, stojaki i ekspozytory. Materiał PCV idealnie sprawdza się również wszędzie tam, gdzie docelowy produkt POS wymaga stworzenia solidnej, pewnej konstrukcji, która utrzyma każdy marketingowy pomysł na ekspozycję dowolnych towarów.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zrealizujmy Twój projekt z PCV

Z PCV wykonaliśmy już setki różnych rodzajów stojaków, ekspozytorów i standów reklamowych. Z przyjemnością wykonamy kolejny – dla Ciebie! Nasze możliwości tworzenia, wycinania, formowania i zadrukowywania PCV są nieograniczone, Dysponujemy nowoczesnym parkiem zaawansowanych technologicznie maszyn, które umożliwiają nam realizację najbardziej zaawansowanych zleceń, wymagających perfekcyjnej dokładności i precyzji. Każdy element zaprojektowanego przez Ciebie stojaka, ekspozytora czy standu wykonam z dbałością o najdrobniejsze detale zamówienia. To będzie produkt skrojony na miarę Twoich oczekiwań!

Już jesteśmy ciekawi tego, co stworzymy razem z PCV!