Zdjęcie domyślne główne

Stojaki reklamowe PCV

PCV (polichlorek winylu, znany również jako PVC, od angielskiej nazwy tego syntetyku: polyvinylchloride) to jedno z najpopularniejszych tworzyw sztucznych, dostępne w wielu różnych odsłonach, posiadające bezdyskusyjne walory dekoracyjne i użytkowe. PCV jest materiałem znajdującym zastosowanie w wielu branżach, również do zadań specjalnych w szeroko rozumianym marketingu. Szukasz solidnego, twardego tworzywa, charakteryzującego się dużą wytrzymałością mechaniczną, trwałością i odpornością na uszkodzenia? Właśnie je znalazłeś! Jaki masz pomysł na PCV?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Produkty z pcv w marketingu i reklamie

PCV jest ekonomicznym materiałem, po który chętnie sięgamy tworząc kolejne materiały z kategorii POS wierząc, że świetna jakość i dobra cena mogą iść w parze. Możemy Ci zaoferować produkty wykonane zarówno ze spienionego PCV (białego i kolorowego), jak i klasycznego, twardego PCV (bezbarwnego i białego), w rozmaitych rozmiarach i kształtach, które doskonale sprawdzą się zarówno jako niewielkie standy i ekspozytory ladowe, jak i pokaźnych rozmiarów stojaki i standy podłogowe. Efekt? Elegancki i estetyczny produkt do eksponowania towarów lub dowolnych materiałów informacyjnych, reklamowych czy treści marketingowych.

Zdjęcie domyślne

Świetna jakość i wytrzymałość

Współczesne PCV to hybryda estetyki i doskonałej jakości tworzywa, za którą idzie trwałość i wytrzymałość. Stojaki z PCV wykonane z właściwie dobranych arkuszy (rodzaj i grubość), poddane prawidłowej obróbce mechanicznej i termicznej – charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, zapewniając pożądany udźwig materiałom i produktom, które mają być na nich eksponowane. Wszystko, co zdecydujesz się zaprezentować na stojaku PCV będzie bezpieczne!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojaki z pcv – dowolne zastosowanie

Stojaki z PCV sprawdzają się w różnych branżach, zarówno w handlu i usługach, jak i działalności poza komercyjnej – w szkołach, przedszkolach, urzędach i różnego rodzaju instytutach. Odpowiednio zaprojektowane stojaki PCV mogą służyć m.in. do eksponowania ulotek i folderów reklamowych oraz broszur i ulotek informacyjnych, a także rozmaitych dokumentów do pobierania i wypełniania. Stojaki reklamowe PCV mogą również stanowić element meblowy w sklepach czy punktach usługowych, służący do prezentowania produktów.

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowny stojak z PCV

Polichlorek winylu to tworzywo, które hurtownie dostarczają do nas w postaci płaskich arkuszy, które następnie poddajemy różnym rodzajom nadruku i/lub obróbki mechanicznej i termicznej – gięciu, cięciu, łączeniu, klejeniu… Dzięki odpowiednio dobranym parametrom maszyn oraz obróbce przeprowadzanej przez doświadczonych pracowników otrzymujemy bardzo wytrzymałe standy, stojaki i ekspozytory PCV. Materiał PCV idealnie sprawdza się również wszędzie tam, gdzie docelowy produkt POS wymaga stworzenia solidnej, pewnej konstrukcji, która utrzyma każdy marketingowy pomysł na ekspozycję dowolnych towarów.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Zrealizujmy twój projekt z PCV

Z PCV wykonaliśmy już setki różnych rodzajów stojaków, ekspozytorów i standów reklamowych. Z przyjemnością wykonamy kolejny – dla Ciebie! Nasze możliwości tworzenia, wycinania, formowania i zadrukowywania PCV są nieograniczone, Dysponujemy nowoczesnym parkiem zaawansowanych technologicznie maszyn, które umożliwiają nam realizację najbardziej zaawansowanych zleceń, wymagających perfekcyjnej dokładności i precyzji. Każdy element zaprojektowanego przez Ciebie stojaka, ekspozytora czy standu wykonamy z dbałością o najdrobniejsze detale zamówienia. To będzie produkt skrojony na miarę Twoich oczekiwań!

Już jesteśmy ciekawi tego, co stworzymy razem z PCV!