Zdjęcie domyślne główne

Ekspozytory sklepowe

Sklep to miejsce, w którym liczy się jakość obsługi i towarów oraz... doskonała ekspozycja! Powierzchnia handlowa powinna być skonstruowana w sposób umożliwiający klientowi intuicyjne odnajdowanie kolejnych produktów z jego listy zakupowej. Ekspozytory sklepowe to mniejsze i większe elementy wyposażenia, które umożliwiają skuteczne zaprezentowanie najważniejszej dla Ciebie oferty, nowości, produktów sezonowych lub atrakcyjnych promocji. Idealnie zaprojektowany, estetyczny i bezpieczny ekspozytor możesz postawić w dowolnym miejscu sklepu - uatrakcyjniając i porządkując przestrzeń handlową. Jaki ekspozytor możemy dla Ciebie zrobić?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nowoczesne i funkcjonalne ekspozytory sklepowe

Nowoczesny ekspozytor sklepowy to konstrukcja maksymalnie estetyczna i funkcjonalna, optymalnie wpisująca się w potrzeby danej przestrzeni handlowej. Twój ekspozytor może mieć charakter uniwersalny i pasować do okresowego eksponowania dowolnych produktów, w wybranych miejscach sklepu lub być dedykowany prezentowaniu konkretnych towarów, zawsze w tym samym punkcie powierzchni handlowej.

Tworzymy ekspozytory uniwersalne i specjalistyczne, z różnych materiałów, zawsze z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i urządzeń. Twój ekspozytor sklepowy będzie estetyczny, solidny i bezpieczny w użytkowaniu. Możesz być pewien jego walorów użytkowych i funkcjonalności! Bezpiecznie pomieści i udźwignie wszystko, co ma być na nim wyeksponowane!

Zdjęcie domyślne

Zaprojektuj ekspozytor do sklepu

Zdecyduj jakie funkcje będzie pełnił ekspozytor w obiekcie handlowym, zaplanuj jego wielkość i kształt oraz wszelkie detale związane z prezentowaniem produktów i/lub informacji. Projekt gotowy? Pokaż go nam! Skonsultujemy wszelkie techniczne aspekty ekspozytora, a w razie potrzeby przeprowadzimy niezbędne korekty – wszystko po to, by gotowy produkt spełniał Twoje oczekiwania, gwarantował stabilność konstrukcji i pozwalał na efektywne prezentowanie oferty.

Twój ekspozytor sklepowy może być wykonany z nowoczesnych tworzyw sztucznych, metalu lub sklejki – dowolnie łącząc wybrane materiały, kolory i faktury. Wykonujemy konstrukcje w każdym rozmiarze i kształcie. Do Ciebie również należy decyzja czy ekspozytor ma być przezroczysty, kolorowy czy dowolnie spersonalizowany poprzez reklamowy lub informacyjny nadruk.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Spersonalizowane ekspozytory sklepowe – spawdź, jak to robimy!

Każdy ekspozytor sklepowy, bez względu na jego wielkość i kształt oraz materiał lub materiały, z których został wykonany – możemy dla Ciebie dowolnie spersonalizować. Jak? To zależy tylko od Ciebie! Najczęściej sięgamy po technologię druku UV, która pozwala na precyzyjne nanoszenie nadruków na niemal każdą powierzchnię. Nadruki perfekcyjnie odwzorowują projekty naszych Klientów – wiernie oddając ich kolorystykę, zachowując pełną czytelność napisów i widoczność wszystkich szczegółów.

Nadruki mogą przedstawiać zdjęcia, grafiki lub ilustracje, a także firmowe logo czy motywy związane z aktualna kampania marketingową. Nie chcesz nadruku? Możesz zlecić nam również wykonanie spersonalizowanych naklejek samoprzylepnych oraz grawerowanie bądź frezowanie powierzchni ekspozytorów sklepowych.

Zdjęcie domyślne

Jaki ekspozytor sklepowy możemy dla ciebie zrobić?

Mamy ponad 20 lat doświadczenia, nowocześnie wyposażony park maszyn oraz know-how. Twoje zlecenie zrealizujemy szybko i profesjonalnie. Możemy zastosować różne materiały i poddać je dowolnej obróbce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Ekspozytor wykonujemy z dbałością o każdy detal projektu, precyzyjnie docinając i kształtując poszczególne elementy oraz perfekcyjnie go wykańczając. Naszym celem jest zawsze stworzenie ekspozytora estetycznego i eleganckiego, wytrzymałego i bezpiecznego, który idealnie wpisze się w otoczenie.

Potrzebujesz ekspozytora, który sprzeda Twój produkt? Jesteśmy gotowi do przyjęcia zlecenia!

Zdjęcie domyślne