Zdjęcie domyślne główne

Stojaki reklamowe na ulotki

Większość działań marketingowych i reklamowych, prowadzonych zarówno w ramach komercyjnych przedsięwzięć, jak i różnego rodzaju kampanii społecznych - wymaga dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców. Ulotki to tradycyjny, bardzo ekonomiczny i niezwykle skuteczny sposób na rozpowszechnianie dowolnych treści reklamowych lub informacyjnych. Masz ulotki i szukasz stojaka, na którym mógłbyś je efektywnie i efektownie wyeksponować? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pokaż nam swój projekt ekspozytora lub pomysł na stojak, a my zajmiemy się resztą.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Eskpozytor na ulotki w każdym formacie

Ulotka to najczęściej pojedyncza kartka o niewielkiej gramaturze lub maksymalnie czterostronicowa broszura. Ulotki drukowane są w różnych formatach. Do najpopularniejszych i najczęściej stosowanych należą ulotki w formacie A6 (ok. 10×15 cm), A5 (ok. 15×21 cm), DL (11×22 cm) oraz A4 (ok. 21×30 cm). Chcesz wyeksponować je w maksymalnie estetyczny sposób? Potrzebujesz stojaka wyposażonego w półki lub kieszenie precyzyjnie dopasowane do rozmiaru Twoich ulotek – materiały reklamowe nie będą się w nich nieelegancko zwijać, zwisać lub gnieść. Twoje aktualne ulotki mają format A5, ale w przyszłości planujesz druk broszur w większych lub mniejszych rozmiarach? Zleć nam wykonanie uniwersalnego stojaka na ulotki, który sprawdzi się w każdej sytuacji lub zostanie wyposażony w elementy pozwalające na jego dopasowanie do aktualnych potrzeb.

Zdjęcie domyślne

Solidny stojak na ulotki z dowolnego materiału

Stojaki na ulotki reklamowe i informacyjne mogą mieć dowolne gabaryty i kształty, być przeznaczone m.in. do: ustawiania ich na ladach, stołach i półkach, stawiania na podłodze lub mocowania do ścian. Każda konstrukcja powinna być wykonana z materiałów gwarantujących jej maksymalną trwałość i wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz stabilność – dopasowaną do sposobu jej użytkowania oraz ilości i wielkości ulotek. Twój stojak możemy wykonać, zgodnie z Twoim projektem, z różnych materiałów: tworzyw sztucznych (przede wszystkim uniwersalnego i eleganckiego pleksi), metalu i sklejki.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Standy na ulotki na Twoje zamówienie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w wytwarzaniu różnego rodzaju materiałów POS, wśród których są m.in. ekspozytory i stojaki na ulotki. Wszystkie zlecenia realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i urządzeń – szybko i rzetelnie, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi oraz przy użyciu trwałych i solidnych materiałów. Tworzymy standardowe i niestandardowe stojaki na ulotki w różnych formatach, perfekcyjnie odwzorowując Twój projekt. Twój stand na ulotki możemy również dowolnie zadrukować, by jeszcze skuteczniej przyciągał uwagę potencjalnych odbiorców.

Jakie ulotki masz do wyeksponowania? Uzgodnijmy szczegóły zamówienia i bierzmy się do pracy!