Zdjęcie domyślne główne

Stojaki reklamowe na ulotki

Większość działań marketingowych i reklamowych, prowadzonych zarówno w ramach komercyjnych przedsięwzięć, jak i różnego rodzaju kampanii społecznych - wymaga dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców. Ulotki to tradycyjny, bardzo ekonomiczny i niezwykle skuteczny sposób na rozpowszechnianie dowolnych treści reklamowych lub informacyjnych. Masz ulotki i szukasz stojaka, na którym mógłbyś je efektywnie i efektownie wyeksponować? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pokaż nam swój projekt ekspozytora lub pomysł na stojak, a my zajmiemy się resztą.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Eskpozytor na ulotki w każdym formacie

Ulotka to najczęściej pojedyncza kartka o niewielkiej gramaturze lub maksymalnie czterostronicowa broszura. Ulotki drukowane są w różnych formatach. Do najpopularniejszych i najczęściej stosowanych należą ulotki w formacie A6 (ok. 10×15 cm), A5 (ok. 15×21 cm), DL (11×22 cm) oraz A4 (ok. 21×30 cm). Chcesz wyeksponować je w maksymalnie estetyczny sposób? Stojaki na ulotki powinny zapewniać perfekcyjną ekspozycję materiałów reklamowych… do ostatniej sztuki! Bez względu na ich wielkość i wagę / gramaturę.

Zdjęcie domyślne

Stojak reklamowy na ulotki według projektu

Stojaki na ulotki mogą mieć rożną formę, być przeznaczone do eksponowanie konkretnego rodzaju i wielkości ulotek lub mieć charakter uniwersalny, z możliwością dopasowania do aktualnych potrzeb. Jako producent stojaków na ulotki oferujemy m.in. stojaki wyposażonego w półki lub kieszenie precyzyjnie dopasowane do rozmiaru Twoich ulotek – materiały reklamowe nie będą się w nich nieelegancko zwijać, zwisać lub gnieść.


Twoje aktualne ulotki mają format A5, ale w przyszłości planujesz druk broszur w większych lub mniejszych rozmiarach? Zleć nam wykonanie uniwersalnego stojaka na ulotki, który sprawdzi się w każdej sytuacji lub zostanie wyposażony w elementy pozwalające na jego dopasowanie do aktualnych potrzeb.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Solidny stojak na ulotki z dowolnego materiału

Stojaki na ulotki reklamowe i informacyjne mogą mieć dowolne gabaryty i kształty, być przeznaczone m.in. do: ustawiania ich na ladach, stołach i półkach, stawiania na podłodze lub mocowania do ścian. Każda konstrukcja powinna być wykonana z materiałów gwarantujących jej maksymalną trwałość i wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz stabilność – dopasowaną do sposobu jej użytkowania oraz ilości i wielkości ulotek.

Twój stojak możemy wykonać, zgodnie z Twoim projektem, z różnych materiałów: tworzyw sztucznych (przede wszystkim uniwersalnego i eleganckiego pleksi), metalu i sklejki.

 

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowane stojaki na ulotki reklamowe

Wiesz już, że Twój stojak na ulotki reklamowe może mieć dowolny kształt, formę i wielkość. Ale to nie wszystko! Wszystkie stojaki na ulotki możemy dodatkowo spersonalizować. W naszym nowoczesnym parku maszyn stoją zaawansowane technologicznie urządzenia (m.in. plotery drukujące UV, frezarka CNC), dzięki którym możemy zaoferować Ci dowolne wykończenie i personalizację każdego stojaka.


Zleć nam wykonanie nadruku, naklejek lub grawerowanie i przekonaj się, że Twój stojak reklamowy na ulotki to coś więcej niż tylko podajnik materiałów marketingowych!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Standy na ulotki na twoje zamówienie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w wytwarzaniu różnego rodzaju materiałów POS, wśród których są m.in. ekspozytory i stojaki na ulotki. Wszystkie zlecenia realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i urządzeń – szybko i rzetelnie, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi oraz przy użyciu trwałych i solidnych materiałów. Tworzymy standardowe i niestandardowe stojaki na ulotki w różnych formatach, perfekcyjnie odwzorowując Twój projekt. Twój stand na ulotki możemy również dowolnie zadrukować, by jeszcze skuteczniej przyciągał uwagę potencjalnych odbiorców.

 

Jakie ulotki masz do wyeksponowania? Uzgodnijmy szczegóły zamówienia i bierzmy się do pracy! Polecamy też nasze naklejki wielkoformatowe oraz litery reklamowe lub informacyjne ze styroduru.