Ekspozytory na kosmetyki

Ekspozytory na kosmetyki pozwalają skutecznie prezentować wybrane produkty oraz efektywnie podkreślać ich najistotniejsze zalety. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio zaprojektowany i skonstruowany eskpozytor pozwala wybranemu kosmetykowi grać główną rolę - wyróżniając się na tle reszty oferty danego punktu sprzedaży i przyciągając uwagę klientek i klientów. Stojaki na kosmetyki od d-pos to materiały POS najwyższej jakości, trwałe i wytrzymałe, charakteryzujące się eleganckim i uniwersalnym designem, niezastąpione w sprawnym stymulowaniu sprzedaży.

Eksponuj estetycznie i nowocześnie z d-pos

Mamy 20 lat doświadczenia w tworzeniu materiałów POS i… nie zawahamy się go użyć, realizując Twoje zamówienie na ekspozytor lub ekspozytory na kosmetyki. Naszym celem jest zawsze stworzenie stojaka maksymalnie estetycznego i eleganckiego, wytrzymałego i bezpiecznego dla Twoich produktów, ale również obsługujących punkt handlowy czy wystawienniczy pracowników oraz Waszych klientek i klientów. Sięgamy wyłącznie po materiały umożliwiające skonstruowanie ekspozytora łączącego najważniejsze cechy dla tego typu produktów POS: trwałości, łatwości w użyciu oraz skuteczności. Stojaki na kosmetyki wykonujemy przede wszystkim z nowoczesnych tworzyw sztucznych, ale również metalu czy drewna – dowolnie łącząc wybrane materiały, kolory i faktury. Nie wykonujemy ekspozytorów z papieru i tektury.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Uniwersalne ekspozytory najwyższej jakości

W d-pos tworzymy ekspozytory, które charakteryzują się uniwersalnym designem i doskonale wpisują się w rozmaite punkty handlowe bądź usługowe. Ekspozytory mogą służyć wyłącznie do prezentowania kosmetyków, choć zdecydowanie częściej nasi Klienci poszukują rozwiązań spełniających również funkcje użytkowe, pozwalających m.in. na swobodne podejmowanie produktów z ekspozytora czy zintegrowanie testerów kosmetyków, bądź dołączenie do stojaka dodatkowych informacji o produktach. Oferujemy zarówno stojaki podłogowe, jak i ekspozytory na lady, a także inserty do szaf ekspozycyjnych, regałów i na półki.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stojaki na kosmetyki – dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Dzięki możliwości zastosowania różnych materiałów oraz poddaniu ich dowolnej obróbce – możemy zaproponować Ci rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Na naszych stojakach bezpiecznie i stabilnie wyeksponujesz zarówno pojedyncze kosmetyki, jak i całe linie, serie czy palety, nawet jeśli te składają się z produktów w różnych rozmiarach i kształtach, oferowanych w różnych opakowaniach.

Jesteśmy gotowi stworzyć ekspozytor, który sprzeda Twój produkt. Zaczynamy?