Zdjęcie domyślne główne

Ekspozytory na kosmetyki

Ekspozytory na kosmetyki pozwalają skutecznie prezentować wybrane produkty oraz efektywnie podkreślać ich najistotniejsze zalety. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio zaprojektowany i skonstruowany eskpozytor pozwala wybranemu kosmetykowi grać główną rolę - wyróżniając się na tle reszty oferty danego punktu sprzedaży i przyciągając uwagę klientek i klientów. Stojaki na kosmetyki od d-pos to materiały POS najwyższej jakości, trwałe i wytrzymałe, charakteryzujące się eleganckim i uniwersalnym designem, niezastąpione w sprawnym stymulowaniu sprzedaży.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Solidne I trwałe stojaki na kosmetyki

Tworząc stojaki na kosmetyki sięgamy wyłącznie po materiały umożliwiające skonstruowanie ekspozytora łączącego najważniejsze cechy dla tego typu produktów POS: trwałości, łatwości w użyciu oraz skuteczności. Stojaki na kosmetyki wykonujemy przede wszystkim z nowoczesnych tworzyw sztucznych, ale również metalu czy drewna – dowolnie łącząc wybrane materiały, kolory i faktury. Nie wykonujemy ekspozytorów z papieru i tektury.

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowany ekspozytor na kosmetyki

Każdy stojak na kosmetyki możemy dowolnie spersonalizować! Twoje ekspozytory na kosmetyki możemy zadrukować najnowocześniejsza metodą druku UV, okleić za pomocą najwyższej jakości folii samoprzylepnej oraz wykonać grawer (za pomocą lasera lub frezarki). Tutaj wszystko zależy od Ciebie i szczegółów Twojego projektu!

Najczęściej sięgamy po metodę druku UV, która gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie kolorów i wszystkich szczegółów nanoszonych na stojaki na kosmetyki grafik, zdjęć lub ilustracji oraz napisów czy logotypów. Nadruki są estetyczne i maksymalnie trwałe – zachowują pełną stabilność wizualną przez długi czas nawet intensywnej eksploatacji.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojak na kosmetyki – eksponuj estetycznie I nowocześnie

Dzięki możliwości zastosowania różnych materiałów oraz poddaniu ich dowolnej obróbce – możemy zaproponować Ci rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Na naszych stojakach bezpiecznie i stabilnie wyeksponujesz zarówno pojedyncze kosmetyki, jak i całe linie, serie czy palety, nawet jeśli te składają się z produktów w różnych rozmiarach i kształtach, oferowanych w różnych opakowaniach. W D-POS tworzymy ekspozytory na kosmetyki, które charakteryzują się uniwersalnym designem i doskonale wpisują się w rozmaite punkty handlowe bądź usługowe.

Zdjęcie domyślne

Uniwersalne ekspozytory najwyższej jakości

Ekspozytory mogą służyć wyłącznie do prezentowania kosmetyków, choć zdecydowanie częściej nasi Klienci poszukują rozwiązań spełniających również funkcje użytkowe. Twoje stojaki na kosmetyki mogą m.in. pozwalać na swobodne podejmowanie produktów z ekspozytora czy zintegrowanie testerów kosmetyków, bądź dołączenie do stojaka dodatkowych informacji o produktach. Oferujemy zarówno stojaki podłogowe, jak i ekspozytory na lady, a także inserty do szaf ekspozycyjnych, regałów i na półki. Możemy dla Ciebie wykonać obrotowy stojak na kosmetyki.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojaki na kosmetyki od d-pos – dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Mamy 20 lat doświadczenia w tworzeniu materiałów POS i… nie zawahamy się go użyć, realizując Twoje zamówienie na ekspozytor lub ekspozytory na kosmetyki. Nasz zespół specjalistów pracuje w nowoczesnym parku maszyn, wyposażonym w innowacyjne urządzenia. Posiadamy know – howq, dzięki któremu każde zlecenie na stojak na kosmetyki wykonujemy terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów. Naszym celem jest zawsze stworzenie stojaka maksymalnie estetycznego i eleganckiego, wytrzymałego i bezpiecznego dla Twoich produktów, ale również pracowników obsługujących punkt handlowy czy wystawienniczy oraz Twoich klientek i klientów.

Jesteśmy gotowi stworzyć ekspozytor, który sprzeda Twój produkt. Zaczynamy?