Stojak na foldery

Folder to jeden z najczęściej stosowanych prospektów reklamowych i/lub informacyjnych, który doskonale wpisuje się w większość działań marketingowych i reklamowych, prowadzonych w ramach komercyjnych przedsięwzięć i różnego rodzaju kampanii społecznych. Głównym zadaniem folderów jest maksymalnie precyzyjne przedstawienie oferty, zaprezentowanie towarów lub usług. Szukasz stojaka, na którym mógłbyś efektywnie wyeksponować firmowy folder lub foldery? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ekspozytor na foldery w każdym rozmiarze

Foldery mogą mieć różną wielkość i formę. Najczęściej jednak nie przekraczają formatu A4 (21×30 cm), a ich objętość zamyka się w maksymalnie czterech stronach. Masz już folder, który profesjonalnie prezentuje Twoją firmę i ofertę? Czas zadbać o estetyczne wyeksponowanie folderu! Nowoczesne, eleganckie stojaki na foldery mogą być wyposażone w półki lub kieszenie, perfekcyjnie dopasowane do rozmiaru i kształtu Twoich prospektów. Stabilna konstrukcja udźwignie dowolną, zaplanowaną przez Ciebie ilość folderów, a dodatkowe elementy pozwolą na precyzyjne dopasowanie stojaka do aktualnych potrzeb, gwarantując, że materiały reklamowe nie będą się rozsypywać, nieładnie zwisać, zwijać się lub gnieść.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stojaki na foldery z dowolnych materiałów

Twój stojak lub stojaki na foldery mogą mieć dowolny kształt, formę i gabaryty. Tworzymy zarówno ekspozytory nablatowe, które możesz postawić na ladzie, biurku, stole czy półce, jak i stojaki podłogowe oraz konstrukcje montowane do ścian. Do produkcji stojaków zawsze używamy najwyższej jakości materiałów, przede wszystkim nowoczesnych tworzyw sztucznych, ale również tradycyjnej sklejki i metalu. Możesz być pewny, że otrzymasz od nas produkt, który będzie się charakteryzował maksymalną trwałością i wytrzymałością oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne. Twoje foldery będą w nim bezpieczne, a całość będzie stabilna i po prostu elegancka.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stojaki na foldery reklamowe na zamówienie

Możesz nam zlecić produkcję dowolnego stojaka na foldery – standardowego i niestandardowego, w każdym kształcie i rozmiarze. Mamy dostęp do szerokiej palety najwyższej jakości materiałów, dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszyn i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki którym możemy ekspresowo zrealizować każde zamówienie, perfekcyjnie odwzorowując Twój projekt. Stojak na foldery możemy również dowolnie zadrukować – na całej jego powierzchni lub wyłącznie we wskazanym fragmencie, umieszczając na nim wybraną grafikę, napisy czy firmowe logo.

Pokaż nam swój projekt, uzgodnijmy szczegóły i bierzmy się do pracy!