Zdjęcie domyślne główne

Ekspozytory na słodycze

Coś słodkiego? Mniejsze i większe słodkie przekąski to drobne przyjemności, na które większość z nas pozwala sobie od czasu do czasu. Jak wyeksponować słodycze w sklepie lub dowolnym punkcie handlowym, by przyciągały oko i zachęcały do sięgnięcia po Twój produkt? Nowoczesne stojaki na słodycze, idealnie dopasowane do miejsca, w którym mają stanąć oraz słodkiego produktu, który mają wyeksponować to zdecydowanie... smaczny pomysł! Twoją specjalnością są słodycze? Nasza specjalność to najwyższej jakości ekspozytory! Jesteśmy gotowi zrealizować Twój pomysł!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Funkcjonalne i estetyczne ekspozytory na słodycze

Ekspozytor na słodycze powinien być stabilny i estetyczny oraz maksymalnie funkcjonalny! Chodzi przecież o to, żeby skutecznie promował i sprzedawał wybrany przez Ciebie produkt lub gamę produktów. W zależności od indywidualnych potrzeb i Twojego pomysłu – stojak ze słodyczami może stanąć w dowolnym miejscy sklepu / punktu handlowego lub usługowego, na podłodze, na półce, na ladzie lub bezpośrednio przy kasie.


Optymalnie dopasowana wielkość ekspozytora oraz dostępność poszczególnych segmentów powinna umożliwiać bezproblemowe sięganie po produkty, a perfekcyjnie zaprojektowana i wykonana konstrukcja – gwarantować bezpieczeństwo użytkowania stojaka.

Zdjęcie domyślne

Zaprojektuj idealny ekspozytor na słodycze

Idealny ekspozytor na słodycze? To ekspozytor, który optymalnie wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania, pozwalając stabilnie i efektownie zaprezentować wybrany produkt lub całą linię / gamę produktów konkretnego producenta. Słodycze mogą leżeć na półkach, wisieć na haczykach lub być umieszczone w dowolnych podajnikach. Stojaki na słodycze powinny skutecznie zachęcać do sięgania po Twoje produkty, być bezproblemowe i bezpieczne w użytkowaniu, uzupełnianiu oraz utrzymywaniu w czystości.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojak na słodycze – dowony materiał, rozmiar i kształt

Tworzymy stojaki na słodycze z tworzyw sztucznych, metalu i sklejki – solo lub łącząc kilka materiałów, zgodnie z Twoim pomysłem na ekspozytor. Sięgamy wyłącznie po bezpieczne materiały, posiadające odpowiednie certyfikaty, a w razie potrzeby -również dopuszczone do kontaktu z żywnością. Ekspozytory na słodycze mogą mieć dowolnych rozmiarach, kształtach i formach, w każdym kolorze, z nadrukami lub bez.

 Zaprojektuj taki stojak, jaki będzie Ci potrzebny, bez żadnych kompromisów i zastanawiania się, czy to aby na pewno da się zrobić. Zapewniamy Cię, że… da się zrobić! Przeprowadzimy konsultacje techniczne, wprowadzimy ewentualne poprawki, dobierzemy odpowiednie materiały i… możemy ruszać z produkcją.

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowany stojak na słodycze… Może więcej!

Niemal każdy stojak na słodycze możemy poddać dowolnej obróbce, wykończeniu i personalizacji. Najczęściej wybieraną przez naszych Klientów metoda jest najwyższej jakości na druk UV, który pozwala wyeksponować dodatkowe treści marketingowe (np. hasło kampanii) lub informacyjne na ekspozytorze. Za pomocą technologii druku UV możemy nanieść na ekspozytory na słodycze również zdjęcia i grafiki oraz firmowe logo. Wszystko z maksymalną precyzją i perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów i wszystkich detali.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojaki na słodycze od producenta pos

Materiały POS tworzymy od ponad 20 lat. Mamy doświadczenie, wiedzę oraz tzw. know-how, dzięki któremu możemy z sukcesem realizować nawet najtrudniejsze zadania. Pracujemy w doskonale wyposażonym parku maszyn, sięgając wyłącznie po sprawdzone, nowoczesne i tradycyjne materiały. Efekt? Ekspozytory od D-POS, tworzone na zamówienie dla naszych klientów, wyróżniają się solidnością i trwałością, ponadczasową elegancją i estetycznym wykończeniem. Zlecając nam swój projekt do realizacji masz gwarancję profesjonalnego podejścia do tematu, szybkiego i precyzyjnego wykonania konstrukcji, bez względu na jej gabaryty, kształt czy stopień skomplikowania formy.

Gdzie i jak chcesz wyeksponować Twoje słodycze?