Ekspozytory na słodycze

Coś słodkiego? Mniejsze i większe słodkie przekąski to drobne przyjemności, na które większość z nas pozwala sobie od czasu do czasu. Jak wyeksponować słodycze w sklepie lub dowolnym punkcie handlowym, by przyciągały oko i zachęcały do sięgnięcia po Twój produkt? Nowoczesne stojaki na słodycze, idealnie dopasowane do miejsca, w którym mają stanąć oraz słodkiego produktu, który mają wyeksponować to zdecydowanie... smaczny pomysł! Twoją specjalnością są słodycze? Nasza specjalność to najwyższej jakości ekspozytory! Jesteśmy gotowi zrealizować Twój pomysł!

Funkcjonalne i estetyczne ekspozytory na słodycze

Ekspozytor na słodycze czy też inaczej nazywany stojakiem na słodycze, powinien być stabilny i estetyczny oraz maksymalnie funkcjonalny! Chodzi przecież o to, żeby skutecznie promował i sprzedawał wybrany przez Ciebie produkt lub gamę produktów. W zależności od indywidualnych potrzeb i Twojego pomysłu – stojak ze słodyczami może stanąć w dowolnym miejscy sklepu / punktu handlowego lub usługowego, na podłodze, na półce, na ladzie lub bezpośrednio przy kasie. Optymalnie dopasowana wielkość ekspozytora na słodycze oraz dostępność poszczególnych segmentów powinna umożliwiać bezproblemowe sięganie po produkty, a perfekcyjnie zaprojektowana i wykonana konstrukcja – gwarantować bezpieczeństwo użytkowania stojaka.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zaprojektuj idealny ekspozytor na słodycze

Idealny ekspozytor na słodycze? To ekspozytor, który optymalnie wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania, pozwalając stabilnie i efektownie zaprezentować wybrany produkt lub całą linię / gamę produktów konkretnego producenta. Słodycze mogą leżeć na półkach, wisieć na haczykach lub być umieszczone w dowolnych podajnikach. Tworzymy stojaki na słodycze z tworzyw sztucznych, metalu i sklejki, w dowolnych rozmiarach, kształtach i formach, w każdym kolorze, z nadrukami lub bez. Zaprojektuj taki stojak, jaki będzie Ci potrzebny, bez żadnych kompromisów i zastanawiania się, czy to aby na pewno da się zrobić. Zapewniamy Cię, że… da się zrobić! Przeprowadzimy konsultacje techniczne, wprowadzimy ewentualne poprawki, dobierzemy odpowiednie materiały i… możemy ruszać z produkcją.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stojaki na słodycze od producenta POS

Materiały POS tworzymy od ponad 20 lat. Mamy doświadczenie, wiedzę oraz tzw. know-how, dzięki któremu możemy z sukcesem realizować nawet najtrudniejsze zadania. Pracujemy w doskonale wyposażonym parku maszyn, sięgając wyłącznie po sprawdzone, nowoczesne i tradycyjne materiały. Efekt? Ekspozytory od D-POS, tworzone na zamówienie dla naszych klientów, wyróżniają się solidnością i trwałością, ponadczasową elegancją i estetycznym wykończeniem. Zlecając nam swój projekt do realizacji masz gwarancję profesjonalnego podejścia do tematu, szybkiego i precyzyjnego wykonania konstrukcji, bez względu na jej gabaryty, kształt czy stopień skomplikowania formy.

Gdzie i jak chcesz wyeksponować Twoje słodycze?