Zdjęcie domyślne główne

Stojaki metalowe / druciaki

Stojaki i ekspozytory metalowe, z blachy perforowanej i drutu to produkty POS cieszące się od lat niesłabnącą popularnością. Ich uniwersalny i ponadczasowy charakter pozwalają na skuteczne eksponowanie dowolnych produktów i materiałów informacyjnych bądź reklamowych. Wierząc, że z metalu i drutu można zrobić niemal wszystko, z przyjemnością zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązania z tej kategorii.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Klasyczne stojaki metalowe w nowoczesnej odsłonie

Stojaki metalowe to klasyka wśród materiałów POS, a my z przyjemnością przedstawiamy ją naszym Klientom w nowoczesnej odsłonie, skrojonej na miarę potrzeb i oczekiwań współczesnego biznesu. Dostarczamy rozwiązania pozwalające na kompleksowe wyposażenie zarówno niewielkich stoisk i punktów usługowych, jak i małych oraz dużych sklepów, a także tworzenie okresowych ekspozycji produktów promocyjnych czy stacjonarnego kolportażu dowolnych ulotek, bądź katalogów.

Zdjęcie domyślne

Stojak metalowy do każdego wnętrza

Metalowe stojaki idealnie wpisują się w różne wnętrza, harmonijnie wpisując się w rozmaicie zaprojektowane przestrzenie sklepów i punktów usługowych z różnych branż. Stojak metalowy może być wykonany z jednego rodzaju materiału lub dowolnego połączenia materiałów, np. czarnego drutu z jasną sklejką czy blachy z pleksi. Daje to nieskończenie wiele możliwości tworzenia stojaków metalowych, które będą nie tylko maksymalnie funkcjonalne, ale również atrakcyjne pod względem designu, estetyczne i idealnie dopasowane do danego wnętrza i projektu.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Spersonalizowane metalowe stojaki

Dysponujemy nowoczesnym, świetnie wyposażonym parkiem maszyn, dzięki czemu możemy zaoferować Ci metalowy stojak w dowolnym kształcie i rozmiarze, który dodatkowo spersonalizujemy zgodnie z Twoim pomysłem. Wykonujemy m. in. najwyższej jakości nadruki na metalu i blasze oraz precyzyjnie wykonane naklejki samoprzylepne. Twój stojak metalowy może być dokładnie taki, jakiego potrzebujesz!

Zdjęcie domyślne

Najwyższa jakość i trwałość ekspozytorów z metalu

Oferujemy stojaki reklamowe i ekspozytory produktowe z metalu, blachy perforowanej oraz drutu, wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, pełnowartościowych, charakteryzujących się doskonałymi parametrami użytkowymi i ponadczasowymi walorami estetycznymi. To rozwiązania łączące w sobie trwałość i wytrzymałość, odporność na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, przeznaczone zarówno do ekspozycji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (po zastosowaniu odpowiednich środków zabezpieczających materiał przed czynnikami atmosferycznymi). Każdy element może być poddany dowolnej obróbce i wykończeniu, tak by maksymalnie odpowiadać na potrzeby Twojej działalności.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Ekspozytory metalowe i druciaki na zamówienie

Oferujemy potykacze, ekspozytory i stojaki do ekspozycji dowolnych produktów, a także regały i kosze oraz kraty z systemami haków / haczyków, zawieszek i uchwytów, które doskonale sprawdzają się zarówno w punktach komercyjnych (handlowych, usługowych), galeriach handlowych i obiektach użyteczności publicznej. Dostarczamy produkty metalowe, z blachy i drutu, stacjonarne i mobilne (na kółkach), napodłogowe i naladowe, spełniające najwyższe kryteria jakościowe, gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania oraz ponadprzeciętną trwałość i wytrzymałość.

Macie pomysł na druciaka? My możemy go Wam zaoferować w dokładnie takiej formie i rozmiarze, jakich potrzebujecie!