Stojaki metalowe / druciaki

Stojaki i ekspozytory metalowe, z blachy perforowanej i drutu to produkty POS cieszące się od lat niesłabnącą popularnością. Ich uniwersalny i ponadczasowy charakter pozwalają na skuteczne eksponowanie dowolnych produktów i materiałów informacyjnych bądź reklamowych. Wierząc, że z metalu i drutu można zrobić niemal wszystko, z przyjemnością zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązania z tej kategorii.

Klasyczne stojaki metalowe w nowoczesnej odsłonie

Stojaki metalowe to klasyka wśród materiałów POS, a my z przyjemnością przedstawiamy ją naszym Klientom w nowoczesnej odsłonie, skrojonej na miarę potrzeb i oczekiwań współczesnego biznesu. Dostarczamy rozwiązania pozwalające na kompleksowe wyposażenie zarówno niewielkich stoisk i punktów usługowych, jak i małych oraz dużych sklepów, a także tworzenie okresowych ekspozycji produktów promocyjnych czy stacjonarnego kolportażu dowolnych ulotek, bądź katalogów.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Najwyższa jakość i trwałość ekspozytorów z metalu

Oferujemy stojaki reklamowe i ekspozytory produktowe z metalu, blachy perforowanej oraz drutu, wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, pełnowartościowych, charakteryzujących się doskonałymi parametrami użytkowymi i ponadczasowymi walorami estetycznymi. To rozwiązania łączące w sobie trwałość i wytrzymałość, odporność na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, przeznaczone zarówno do ekspozycji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (po zastosowaniu odpowiednich środków zabezpieczających materiał przed czynnikami atmosferycznymi). Każdy element może być poddany dowolnej obróbce i wykończeniu, tak by maksymalnie odpowiadać na potrzeby Twojej działalności.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Ekspozytory metalowe i druciaki na zamówienie

Oferujemy potykacze, ekspozytory i stojaki do ekspozycji dowolnych produktów, a także regały i kosze oraz kraty z systemami haków / haczyków, zawieszek i uchwytów, które doskonale sprawdzają się zarówno w punktach komercyjnych (handlowych, usługowych), galeriach handlowych i obiektach użyteczności publicznej. Dostarczamy produkty metalowe, z blachy i drutu, stacjonarne i mobilne (na kółkach), napodłogowe i naladowe, spełniające najwyższe kryteria jakościowe, gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania oraz ponadprzeciętną trwałość i wytrzymałość.

Macie pomysł na druciaka? My możemy go Wam zaoferować w dokładnie takiej formie i rozmiarze, jakich potrzebujecie!