Zdjęcie domyślne główne

Stojaki z plexi

Plexi to materiał dający nieskończoną liczbę możliwości eksponowania towarów i informacji, który doskonale wpisuje się w nowoczesne podejście do marketingu i reklamy. Przykłady? Na stojakach i ekspozytorach z plexi możemy zaprezentować m.in.: żywność pakowaną, kosmetyki, lekarstwa i suplementy, batoniki, gumy do żucia, breloki, długopisy i ołówki, czasopisma i książki, a także wszelkiego rodzaju ulotki i wizytówki, plakaty i afisze oraz dowolne informacje. Jeśli nie ogranicza nas wyobraźnia, to... nic nas nie ogranicza w tworzeniu z plexi! Plexi nie ma przed nami tajemnic. Doskonale rozgryźliśmy ten materiał i możemy zaoferować Ci dowolny produkt z niego wykonany, optymalnie wykorzystując wszystkie jego walory.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Cięcie, gięcie, drukowanie

Plexi nie ma przed nami tajemnic. Doskonale rozgryźliśmy ten materiał i możemy zaoferować Ci dowolny produkt z niego wykonany, optymalnie wykorzystując wszystkie jego walory. Plexi jest maksymalnie łatwe do obróbki mechanicznej i termicznej, a my dysponujemy nowoczesnym parkiem zaawansowanych technologicznie maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój pomysł na stojak lub ekspozytor z plexi. Przygotowujemy produkt z pleksi na wymiar, perfekcyjnie wykańczając każdy detal i dbając o idealne odwzorowanie Twojego projektu. Plexi tniemy, wycinamy i docinamy za pomocą frezarki lub precyzyjnego plotera laserowego, który pozwala na uzyskanie każdego kształtu i rozmiaru, z zachowaniem idealnie błyszczących krawędzi. Najbardziej fantazyjne, obłe kształty uzyskujemy z kolei sięgając po profesjonalne giętarki szczelinowe, które umożliwiają zaginać nawet plexi wcześniej zadrukowane w technologii UV oraz wycięte frezarką lub laserem. Świetnej jakości wydruk full HD (również w białym kolorze!) wykonujemy bezpośrednio na plexi.

Zdjęcie domyślne

Doskonała jakość i trwałość

Plexi jest materiałem gwarantującym trwałość i wytrzymałość wykonanym z niego stojakom i ekspozytorom. Najwyższej jakości tworzywo jest również bardzo łatwe do utrzymania w czystości, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Nie musisz się także martwić o nadruki wykonywane przez nas bezpośrednio na plexi – są maksymalnie trwałe, nie blakną i nie tracą kolorów pod wpływem światła (zarówno naturalnego, jak i sztucznego) oraz nie ścierają się podczas czyszczenia. Twój stojak lub ekspozytor z plexi będzie przez długi czas nawet intensywnego użytkowania wyglądał jak nowy!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Pokaż co chcesz i jak chcesz!

Stojaki i ekspozytory z plexi mogą mieć charakter uniwersalny lub maksymalnie spersonalizowany, przypisany do konkretnego produktu lub marki. Eleganckie, przezroczyste lub kolorowe plexi bez napisów i bez logotypów idealnie sprawdza się do konstruowania okresowych ekspozycji ofert promocyjnych, prezentowania nowości lub towarów dostępnych w ramach dowolnych akcji rabatowych czy wyprzedażowych, a także do przekazywania ważnych informacji. Plexi wykonane na wymiar, w dowolnym kształcie, kolorze i wielkości, z zastosowaniem dowolnego nadruk lub logo będzie istotnym elementem budowania rozpoznawalności danego produktu lub marki.

Plexi skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań? Zróbmy to!