Zdjęcie domyślne główne

Stojaki z plexi

Plexi to materiał dający nieskończoną liczbę możliwości eksponowania towarów i informacji, który doskonale wpisuje się w nowoczesne podejście do marketingu i reklamy. Przykłady? Stojaki z plexi i różnego rodzaju ekspozytory z plexi mogą służyć do prezentowania m.in.: żywności pakowanej, kosmetyków, lekarstw i suplementów, batoników, gum do żucia, breloków, długopisów i ołówków, czasopism i książek, a także wszelkiego rodzaju ulotek i wizytówek, plakaty i afiszów oraz dowolnych informacji. Jeśli nie ogranicza nas wyobraźnia, to... nic nas nie ogranicza w tworzeniu z plexi! Szkło akrylowe nie ma przed nami tajemnic. Doskonale rozgryźliśmy ten materiał i możemy zaoferować Ci dowolny produkt z niego wykonany. Jakie stojaki z plexi mamy dla Ciebie zrobić?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Cięcie, gięcie, drukowanie – obróbka plexi na stojaki

Plexi jest maksymalnie łatwe do obróbki mechanicznej i termicznej, a my dysponujemy nowoczesnym parkiem zaawansowanych technologicznie maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój pomysł na stojak z pleksi lub ekspozytor z plexi. Szkło akrylowe tniemy, wycinamy i docinamy za pomocą frezarki lub precyzyjnego plotera laserowego, który pozwala na uzyskanie każdego kształtu i rozmiaru, z zachowaniem idealnie błyszczących krawędzi. Najbardziej fantazyjne, obłe kształty uzyskujemy z kolei sięgając po profesjonalne giętarki szczelinowe, które umożliwiają zaginanie plexi.

Zdjęcie domyślne

Spersonalizowane stojaki z pleksi – nadruk w jakości full hd

Wszelkie prace obróbkowe i wykończeniowe możemy przeprowadzać zarówno na surowym / gładkim pleksi, jak i pleksi, które zostało wcześniej zadrukowane w technologii UV, a także wycięte frezarką lub laserem oraz gięte z wykorzystaniem giętarki szczelinowej! Świetnej jakości wydruk full HD (również w białym kolorze!) wykonujemy bezpośrednio na plexi, co zapewnia optymalną trwałość zdjęć, grafik, napisów czy firmowych logotypów. Technologia druku UV gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie kolorów i nawet najbardziej skomplikowanych wzorów.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Stojak z pleksi – na wymiar i na zamówienie

Wszystkie stojaki reklamowe z plexi wykonujemy na wymiar i na zamówienie. Co to oznacza? Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia! Twój stojak reklamowy z pleksi przygotujemy zgodnie z Twoim projektem i szczegółową specyfikacją. Wszystkie stojaki z pleksi tworzymy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, perfekcyjnie wykańczając każdy detal i dbając o idealne odwzorowanie Twojego projektu.

 

Zdjęcie domyślne

Doskonała jakość i trwałość – stabilne i bezpieczne stojaki reklamowe z plexi

Plexi jest materiałem gwarantującym trwałość i wytrzymałość wykonanym z niego stojakom i ekspozytorom. Najwyższej jakości tworzywo jest również bardzo łatwe do utrzymania w czystości, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Nie musisz się także martwić o nadruki wykonywane przez nas bezpośrednio na plexi – są maksymalnie trwałe, nie blakną i nie tracą kolorów pod wpływem światła (zarówno naturalnego, jak i sztucznego) oraz nie ścierają się podczas czyszczenia. Twój stojak lub ekspozytor z plexi będzie przez długi czas nawet intensywnego użytkowania wyglądał jak nowy!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Pokaż co chcesz i jak chcesz!

Stojaki i ekspozytory z plexi mogą mieć charakter uniwersalny lub maksymalnie spersonalizowany, przypisany do konkretnego produktu lub marki. Eleganckie, przezroczyste lub kolorowe plexi bez napisów i bez logotypów idealnie sprawdza się do konstruowania okresowych ekspozycji ofert promocyjnych, prezentowania nowości lub towarów dostępnych w ramach dowolnych akcji rabatowych czy wyprzedażowych, a także do przekazywania ważnych informacji. Plexi wykonane na wymiar, w dowolnym kształcie, kolorze i wielkości, z zastosowaniem dowolnego nadruk lub logo będzie istotnym elementem budowania rozpoznawalności danego produktu lub marki.

Plexi skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań? Zróbmy to!