Zdjęcie domyślne główne

Plexi na wymiar - Warszawa

Plexi na wymiar to nic innego jak szkło akrylowe docinane na zamówienie, które sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz lekkiego i solidnego, w pełni przeziernego materiału do stworzenia dowolnej konstrukcji, przegrody czy osłony ochronnej. Plexi na zamówienie daje Ci maksymalnie szerokie możliwości zastosowania tego materiału, w absolutnie dowolny sposób - zarówno w domu, jak i w budynkach komercyjnych czy instytucjach publicznych

Potrzebujesz plexi na wymiar? Możemy je dla Ciebie przygotować w każdym wymiarze i kształcie! Gwarantujemy doskonałą jakość materiału i perfekcyjne wykończenie.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

PLEXI NA ZAMÓWIENIE – W KAŻDYM KSZTAŁCIE

Plexi jest materiałem trudnotłukącym się, charakteryzującym się wysoką przepuszczalnością światła (nawet 92% dla płyty plexi o grubości 3 mm!), odpornością na promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. Szkło akrylowe na wymiar to materiał, który możemy poddawać dowolnym obróbkom mechanicznym i termicznym w celu uzyskania pożądanego kształtu i rozmiaru plexi.

Pracujemy na pytach plexi o różnych parametrach, zawsze precyzyjnie dopasowanych do specyfikacji Twojego zlecenia. Obróbce i cięciu poddajemy zarówno plexi ekstrudowane (w postaci najpopularniejszych płyt plexi o grubości od kilku do nawet kilkunastu milimetrów), jak i plexi wylewane.

Zdjęcie domyślne

PŁYTA PLEXI NA WYMIAR – NOWOCZESNE DOCINANIE I OBRÓBKA

W naszym parku maszyn znajdują się nowoczesne frezarki, które umożliwiają precyzyjne cięcie i frezowanie plexi na wymiar. Nie tracimy czasu i materiału – tniemy i docinamy szybko i ekonomicznie, z optymalnym wykorzystaniem szkła akrylowego, z ponadprzeciętną precyzją i dokładnością. Możesz nam zlecić nie tylko wykonanie plexi na wymiar w określonym kształcie i rozmiarze, ale również wycięcie dowolnych otworów w szkle akrylowym.

Zapewniamy, że każdy element będzie wykończony zgodnie z Twoim zamówieniem i w sposób gwarantujący bezpieczne użytkowanie. Dołożymy wszelkich starań, żeby plexi na wymiar spełniała Twoje oczekiwania i potrzeby.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

ELEGANCKIE PLEKSI NA WYMIAR DO DOMU I DO BIURA

Przezroczyste, lekkie i bardzo wytrzymałe plexi znajduje wiele zastosowań w codziennym życiu, zarówno w produkcji rozmaitych gadżetów domowych, jak i biurowych. Po pleksi na wymiar można sięgnąć tworząc m.in. rozmaite podstawki, standy i ekspozytory, a także ramy i antyramy (w których pleksi zastępuje szkło), szyby ochronne oraz inne wyroby z plexi. Z plexi na wymiar tworzy się również szyldy reklamowe oraz różnego rodzaju meble wystawowe / eventowe.

Szkło akrylowe w postaci płyt plexi na wymiar można również wykorzystać do tworzenia prostych zadaszeń oraz tymczasowego zabezpieczania balustrad i balkonów. Z kolei z pleksi wylewanego na zamówienie, zgodnie z konkretnym projektem produkuje się m.in. świetliki dachowe i… szyby samolotowe!

Zdjęcie domyślne

PLEXI NA WYMIAR DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Plexi na wymiar umożliwia tworzenie funkcjonalnych, trwałych i bezpiecznych konstrukcji do separowania / oddzielania rozmaitych stanowisk (w biurowcach, poczekalniach itp.) oraz miejsc siedzących, np. w restauracjach i kawiarniach. Ze szkła akrylowego na zamówienie wykonujemy m.in. dowolne przegrody i osłony miejsc pracy, tworząc bezpieczną przestrzeń do obsługi klienta z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych, zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Co ważne, pleksi jest łatwe do utrzymania w czystości i można je skutecznie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

ZAMÓW PLEXI NA WYMIAR W D-POS

Jak chcesz wykorzystać plexi? U nas Twoje pleksi na zamówienie może mieć dowolny rozmiar i dowolny kształt czy również nadruk! Pokaż nam swój projekt – omówimy wszystkie szczegóły i zajmiemy się realizacją Twojego zlecenia. Nasz doświadczony zespół, mający do dyspozycji obszerny, nowocześnie wyposażony park maszyn – obsłuży Twoje zamówienie w ekspresowym tempie, dbając o zachowanie najwyższych standardów, dokładnie i precyzyjnie odwzorowując projekt.

Zamawiając plexi na wymiar w D-POS masz gwarancję świetnej jakości usług realizowanych w oparciu o najwyższej jakości, solidne szkło akrylowe, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

Potrzebujesz szkła akrylowego dociętego na wymiar, idealnie pasującego do Twoich potrzeb? Doskonale trafiłeś! Posiadamy wiedzę i doświadczenie oraz park maszyn pozwalający docinać plexi na wymiar z niewiarygodną dokładnością, ale też na gięcie plexi, aby uzyskać pożądany kształt.

Wiemy czym ciąć plexi, aby spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Na jaki wymiar docinamy pleksi?