Zdjęcie domyślne główne

Plexi na wymiar

Plexi to nic innego jak szkło akrylowe, które sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz lekkiego i solidnego, w pełni przeziernego materiału do stworzenia dowolnej konstrukcji, przegrody czy osłony ochronnej. Plexi na wymiar daje Ci maksymalnie szerokie możliwości zastosowania tego materiału, w absolutnie dowolny sposób - zarówno w domu, jak i w budynkach komercyjnych czy instytucjach publicznych. Potrzebujesz plexi? Możemy je dla Ciebie przygotować w każdym wymiarze i kształcie! Gwarantujemy doskonałą jakość materiału i perfekcyjne wykończenie.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Plexi na wymiar do zadań specjalnych i nie tylko

Przezroczyste, lekkie i bardzo wytrzymałe plexi znajduje wiele zastosowań w codziennym życiu. Ze szkła akrylowego na zamówienie można wykonywać dowolne przegrody i osłony miejsc pracy, tworząc bezpieczną przestrzeń do obsługi klienta z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych, zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego (również w kontekście koronawirusa).

 

Plexi na wymiar umożliwia tworzenie funkcjonalnych konstrukcji do separowania / oddzielania rozmaitych stanowisk (w biurowcach, poczekalniach itp.) oraz miejsc siedzących, np. w restauracjach i kawiarniach. Szkło akrylowe znajduje również zastosowanie do tworzenia zadaszeń i świetlików, zabezpieczania balustrad i balkonów, a nawet… do produkcji szyb samolotowych! Pleksi jest łatwe do utrzymania w czystości i można je skutecznie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście epidemii Covid-19.

 

Zdjęcie domyślne

Plexi na zamówienie – w każdym rozmiarze i kształcie

Plexi jest materiałem trudnotłukącym się, charakteryzującym się wysoką przepuszczalnością światła, odpornością na promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. Szkło akrylowe na wymiar to materiał, który możemy poddawać dowolnym obróbkom w celu uzyskania pożądanego kształtu i rozmiaru naszej plexi. W naszym parku maszyn znajdują się nowoczesne frezarki, które umożliwiają precyzyjne cięcie i frezowanie plexi na wymiar, czyli tzw. szkła akrylowego. Nie tracimy czasu i materiału – tniemy i docinamy szybko i ekonomicznie, z optymalnym wykorzystaniem szkła akrylowego z niesamowitą precyzją i dokładnością. Możesz nam zlecić nie tylko wykonanie plexi na wymiar w określonym kształcie i rozmiarze, ale również wycięcie dowolnych otworów. Dołożymy wszelkich starań, żeby plexi na wymiar spełniała Twoje oczekiwania i potrzeby.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Zamów plexi na wymiar w D-POS

Jak chcesz wykorzystać plexi? U nas Twoje pleksi na zamówienie może mieć dowolny rozmiar i dowolny kształt czy również nadruk! Pokaż nam swój projekt – omówimy wszystkie szczegóły i zajmiemy się realizacją Twojego zlecenia. Nasz doświadczony zespół, mający do dyspozycji obszerny, nowocześnie wyposażony park maszyn – obsłuży Twoje zamówienie w ekspresowym tempie, dbając o zachowanie najwyższych standardów, dokładnie i precyzyjnie odwzorowując projekt. Zamawiając plexi na wymiar w D-POS masz gwarancję świetnej jakości usług realizowanych w oparciu o najwyższej jakości, solidne szkło akrylowe, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

 

Na jaki wymiar docinamy pleksi?