Zdjęcie domyślne główne

Plexi na wymiar

Plexi to nic innego jak szkło akrylowe, które sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz lekkiego i solidnego, w pełni przeziernego materiału do stworzenia dowolnej konstrukcji, przegrody czy osłony ochronnej. Plexi na wymiar daje Ci maksymalnie szerokie możliwości zastosowania tego materiału, w absolutnie dowolny sposób - zarówno w domu, jak i w budynkach komercyjnych czy instytucjach publicznych. Potrzebujesz plexi? Możemy je dla Ciebie przygotować w każdym wymiarze i kształcie! Gwarantujemy doskonałą jakość materiału i perfekcyjne wykończenie.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Plexi do zadań specjalnych i nie tylko

Przezroczyste, lekkie i bardzo wytrzymałe plexi znajduje wiele zastosowań w codziennym życiu. Ze szkła akrylowego można wykonywać dowolne przegrody i osłony miejsc pracy, tworząc bezpieczną przestrzeń do obsługi klienta z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych, zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego (również w kontekście koronawirusa).

Plexi umożliwia tworzenie funkcjonalnych konstrukcji do separowania / oddzielania rozmaitych stanowisk (w biurowcach, poczekalniach itp.) oraz miejsc siedzących, np. w restauracjach i kawiarniach. Szkło akrylowe znajduje również zastosowanie do tworzenia zadaszeń i świetlików, zabezpieczania balustrad i balkonów, a nawet… do produkcji szyb samolotowych! Pleksi jest łatwe do utrzymania w czystości i można je skutecznie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście epidemii Covid-19.

Zdjęcie domyślne

Plexi w każdym rozmiarze i kształcie

Plexi jest materiałem trudnotłukącym się, charakteryzującym się wysoką przepuszczalnością światła, odpornością na promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. To materiał, który możemy poddawać dowolnym obróbkom w celu uzyskania pożądanego kształtu i rozmiaru naszej plexi. W naszym parku maszyn znajdują się nowoczesne frezarki, które umożliwiają precyzyjne cięcie i frezowanie szkła akrylowego. Nie tracimy czasu i materiału – tniemy i docinamy szybko i ekonomicznie, z optymalnym wykorzystaniem szkła akrylowego. Możesz nam zlecić nie tylko wykonanie plexi w określonym kształcie i rozmiarze, ale również wycięcie dowolnych otworów.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Zamów plexi na wymiar w D-POS

Jak chcesz wykorzystać plexi? U nas Twoje pleksi może mieć dowolny rozmiar i dowolny kształt! Pokaż nam swój projekt – omówimy wszystkie szczegóły i zajmiemy się realizacją Twojego zlecenia. Nasz doświadczony zespół, mający do dyspozycji obszerny, nowocześnie wyposażony park maszyn – obsłuży Twoje zamówienie w ekspresowym tempie, dbając o zachowanie najwyższych standardów, dokładnie i precyzyjnie odwzorowując projekt. Zamawiając plexi na wymiar w D-POS masz gwarancję świetnej jakości usług realizowanych w oparciu o solidne szkło akrylowe, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

Na jaki wymiar docinamy pleksi?