Zdjęcie domyślne główne

Stojaki ze sklejki

Sklejka to tradycyjny materiał kompozytowy, wykonywany z krzyżujących się, cienkich warstw drewna, różnych gatunków - najczęściej: brzozy, olchy i sosny. Sklejka jest dość powszechnie używana do produkcji różnego rodzaju artykułów: od domowych mebli oraz elementów wyposażenia biur i sklepów, po gadżety reklamowe, ekologiczne opakowania i zabawki. Ze sklejki był również zrobiony... brytyjski samolot myśliwsko-bombowy, używany w czasie II wojny światowej! Zejdźmy na ziemię! My sięgamy po najwyższej jakości sklejkę, by tworzyć wyjątkowe stojaki i ekspozytory, które idealnie wpisują się w Twój biznes.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Ekspozytory ze sklejki – stabilna konstrukcja

Ekspozytory i stojaki ze sklejki to mniejsze i większe konstrukcje, na których można zaprezentować… niemal wszystko! Tworząc stojaki i ekspozytory ze sklejki sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości materiał, pochodzący ze sprawdzonych źródeł. Jesteśmy pewni jego parametrów technicznych i użytkowych, dzięki czemu możemy produkować stojaki ze sklejki, które cechuje maksymalna funkcjonalność i stabilność konstrukcji.

Na stojakach i ekspozytorach reklamowych ze sklejki możesz zaprezentować m.in.: artykuły spożywcze i napoje, warzywa i owoce, słodycze, kosmetyki, suplementy, zabawki, książki oraz różnego rodzaju produkty sezonowe. Możliwości są nieograniczone, a kluczem do sukcesu jest dobry projekt i doskonałe wykonanie. Jeśli zależy Ci na maksymalnie oryginalnym designie, z mocnym, proekologicznym akcentem – sklejka sprawdzi się idealnie!

Zdjęcie domyślne

Najwyższa jakość wycinania I nadruku

Sklejkę możemy docinać i frezować na dowolny kształt i wymiar. W naszym parku maszyn stoją nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, które umożliwiają nam precyzyjną obróbkę sklejki – bez żadnych ograniczeń! Nasi specjaliści z powodzeniem mieszą się nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami i zleceniami, pracując zawsze z pełnym zaangażowaniem i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Gwarantujemy, że konstrukcja Twojego stojaka będzie trwała i wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewni solidne podparcie dedykowanym do eksponowania na nim produktom.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Spersonalizowany ekspozytor ze sklejki

Chcesz eksponować jeszcze skuteczniej? Każdy ekspozytor ze sklejki możemy dla Ciebie dowolnie spersonalizować. Wykonujemy najwyższej jakości nadruku UV na sklejce, które pozwalają na perfekcyjne odwzorowanie wszystkich detali oraz kolorów wybranych przez Ciebie zdjęć, grafik czy logotypów. Technologia druku UV gwarantuje maksymalną trwałość i odporność nadruków oraz ich pełną stabilność wizualną przez długi czas. Stojaki ze sklejki z nadrukami mogą mieć charakter uniwersalny lub być ściśle związane z konkretnym produktem, linia produktów, marką lub stanowić element kampanii reklamowej. Ale to nie wszystko! Ekspozytory ze sklejki możemy również efektownie personlizować stosując grawerowanie i frezowanie!

Zdjęcie domyślne

Stojaki I ekspozytory ze sklejki na zamówienia

Masz projekt stojaka ze sklejki? Pokaż go nam! Przeprowadzimy niezbędne konsultacje techniczne, wprowadzimy ewentualne korekty w konstrukcji dla osiągnięcia maksymalnie stabilnej, bezpiecznej i funkcjonalnej konstrukcji, omówimy wszelkie detale związane z wykończeniem Twojego zamówienia i… możemy ruszać z produkcją. Twoje zlecenie zrealizujemy w ekspresowym tempie, z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie pracy, precyzyjnie odwzorowując każdy szczegół projektu.

Twój projekt i nasze know-how? To musi się udać!

Zdjęcie domyślne