Stojaki ze sklejki

Sklejka to tradycyjny materiał kompozytowy, wykonywany z krzyżujących się, cienkich warstw drewna, różnych gatunków - najczęściej: brzozy, olchy i sosny. Sklejka jest dość powszechnie używana do produkcji różnego rodzaju artykułów: od domowych mebli oraz elementów wyposażenia biur i sklepów, po gadżety reklamowe, ekologiczne opakowania i zabawki. Ze sklejki był również zrobiony... brytyjski samolot myśliwsko-bombowy, używany w czasie II wojny światowej! Zejdźmy na ziemię! My sięgamy po najwyższej jakości sklejkę, by tworzyć wyjątkowe stojaki i ekspozytory, które idealnie wpisują się w Twój biznes.

Ekspozytory ze sklejki z grafiką

Ekspozytory i stojaki ze sklejki to mniejsze i większe konstrukcje, na których można zaprezentować… niemal wszystko! Jeśli zależy Ci na maksymalnie oryginalnym designie, z mocnym, proekologicznym akcentem – sklejka sprawdzi się idealnie! Sklejkę możemy docinać i frezować na dowolny kształt i wymiar, a także nadrukować na niej dowolną grafikę w wysokiej jakości. Na stojakach i ekspozytorach reklamowych ze sklejki możesz zaprezentować m.in.: artykuły spożywcze i napoje, warzywa i owoce, słodycze, kosmetyki, suplementy, zabawki, książki oraz różnego rodzaju produkty sezonowe. Możliwości są nieograniczone, a kluczem do sukcesu jest dobry projekt i doskonałe wykonanie.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Najwyższa jakość wycinania i nadruku

Tworząc stojaki i ekspozytory ze sklejki sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości materiał, pochodzący ze sprawdzonych źródeł. W naszym parku maszyn stoją nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, które umożliwiają nam precyzyjną obróbkę sklejki oraz jej zadruk, dzięki czemu możemy z powodzeniem mierzyć się nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami i zleceniami. Gwarantujemy, że konstrukcja Twojego stojaka będzie trwała i wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewni solidne podparcie dedykowanym do eksponowania na nim produktom.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stojaki i ekspozytory ze sklejki na zamówienia

Masz projekt stojaka ze sklejki? Pokaż go nam! Przeprowadzimy niezbędne konsultacje techniczne, wprowadzimy ewentualne korekty w konstrukcji dla osiągnięcia maksymalnie stabilnej, bezpiecznej i funkcjonalnej konstrukcji, omówimy wszelkie detale związane z wykończeniem Twojego zamówienia i… możemy ruszać z produkcją. Twoje zlecenie zrealizujemy w ekspresowym tempie, z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie pracy, precyzyjnie odwzorowując każdy szczegół projektu.

Twój projekt i nasze know-how? To musi się udać!