Zdjęcie domyślne główne

Naklejki odblaskowe - producent

Naklejki odblaskowe to kategoria, o której śmiało można powiedzieć, że jest pełna blasku i świeci... światłem odbitym, oczywiście! Ten rodzaj naklejek wykonywany jest na folii odblaskowej, dostępnej w wielu różnych kolorach. Gdzie najczęściej trafiają naklejki odblaskowe? Wszędzie tam, gdzie chcesz przykuć czyjąś uwagę, przede wszystkim po zmroku i najczęściej w imię bezpieczeństwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by odblaski były równocześnie nośnikiem dowolnej reklamy czy informacji!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Naklejki, których nikt nie przegapi!

Odblaskowa naklejka to produkt, który może pełnić kilka funkcji: podnosić bezpieczeństwo po zmroku, przekazywać istotne informacje, promować pozytywne postawy i zachowania (np. w ramach kampanii społecznej), bądź reklamować dowolny produkt lub markę. Bez względu na wielkość i kolor odblasku oraz zadanie, które przed nim postawisz – możesz być pewien, że naklejka wywiąże się z niego celująco. Ten typ produktów doskonale wpisuje się w rozmaite działania marketingowe, a firmowe naklejki odblaskowe są świetnym pomysłem na funkcjonalny gadżet promocyjny.

Zdjęcie domyślne

Doskonała jakość i trwałość

Naklejki odblaskowe drukujemy na najwyższej jakości materiałach (przede wszystkim foliach różnej grubości), z użyciem odpowiednio dobranych klejów (dopasowanych do rodzaju powierzchni, na którą naklejki mają być przyklejane). Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, wyposażonym m.in. w zaawansowane plotery drukujące i tnące, dzięki czemu możemy Ci zaoferować zarówno najwyższą jakość wydruku, jak i perfekcyjne cięcie.

Twoje naklejki odblaskowe mogą mieć dowolny rozmiar i kształt. Duży nakład naklejek odblaskowych na zamówienie? Gwarantujemy, że każda będzie identyczna! Możesz nam również zlecić personalizację dowolnej partii naklejek – tutaj wszystko zależy od Ciebie!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Laminowana naklejka odblaskowa

Wszystkie naklejki odblaskowe pokrywamy standardowo dodatkową warstwą ochronnego laminatu. Laminowana naklejka odblaskowa jest zdecydowanie trwalsza, odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury, wilgoć i opady). Dodatkowo laminat chroni nadrukowane grafiki i napisy przed blaknięciem i odbarwianiem się – odblaski nie ścierają się, dzięki czemu są doskonale widoczne – efektywnie pełniąc swoją odblaskową rolę oraz pozostając skutecznym nośnikiem dowolnej reklamy czy informacji.

Naklejki odblaskowe z warstwą laminatu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, zachowując stabilność wizualną i estetyczny wygląd przez długi czas!

Zdjęcie domyślne

Naklejki odblaskowe na zamówienie od D-POS

Ponad 20 lat doświadczenia w branży robi swoje! Zlecenia na naklejki odblaskowe realizujemy w doskonale wyposażonym parku maszyn, na zaawansowanych technologicznie ploterach drukujących i ploterach tnących – szybko i z najwyższą precyzją. Wykonujemy naklejki odblaskowe na zamówienie zgodnie z Twoim projektem, z przyjemnością realizując nawet najbardziej niezwykłe pomysły – w dowolnym nakładzie. Zamawiając naklejki w d-pos masz pewność, że będą dokładnie takie, jakich oczekujesz, zadrukowane i docięte z najwyższą precyzją oraz… no cóż, po prostu doskonale odblaskowe.

Mamy na stanie szeroki wybór folii odblaskowej. Jak go wykorzystamy?

Zdjęcie domyślne