Naklejki odblaskowe - producent

Naklejki odblaskowe to kategoria, o której śmiało można powiedzieć, że jest pełna blasku i świeci... światłem odbitym, oczywiście! Ten rodzaj naklejek wykonywany jest na folii odblaskowej, dostępnej w wielu różnych kolorach. Gdzie najczęściej trafiają naklejki odblaskowe? Wszędzie tam, gdzie chcesz przykuć czyjąś uwagę, przede wszystkim po zmroku i najczęściej w imię bezpieczeństwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by odblaski były równocześnie nośnikiem dowolnej reklamy czy informacji!

Naklejki, których nikt nie przegapi!

Odblaskowa naklejka to produkt, który może pełnić kilka funkcji: podnosić bezpieczeństwo po zmroku, przekazywać istotne informacje, promować pozytywne postawy i zachowania (np. w ramach kampanii społecznej), bądź reklamować dowolny produkt lub markę. Bez względu wielkość i kolor odblasku oraz zadanie, które przed nim postawisz – możesz być pewien, że naklejka wywiąże się z niego celujące. Ten typ produktów doskonale wpisuje się w rozmaite działania marketingowe, a firmowe naklejki odblaskowe są świetnym pomysłem na funkcjonalny gadżet promocyjny.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Doskonała jakość i trwałość

Naklejki odblaskowe drukujemy na najwyższej jakości materiałach, z użyciem odpowiednio dobranych klejów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, wyposażonym m.in. w zaawansowane plotery drukujące i tnące, dzięki czemu możemy Ci zaoferować najwyższą jakość wydruku i perfekcyjne cięcie – w każdym rozmiarze i kształcie. Efekt? Nasze naklejki są bardzo trwałe i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Ponadto odblaski nie blakną i nie ścierają się, dzięki czemu zawsze są doskonale widoczne – efektywnie pełniąc swoją odblaskową rolę oraz pozostając skutecznym nośnikiem dowolnej reklamy czy informacji.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twój projekt naklejki odblaskowej

Wykonujemy naklejki odblaskowe na Twoje zamówienie, z przyjemnością realizując nawet najbardziej niezwykłe projekty i koncepcje, w dowolnym nakładzie. Zamawiając naklejki w d-pos masz pewność, że będą dokładnie takie, jakich oczekujesz, zadrukowane i docięte z najwyższą precyzją oraz… no cóż, po prostu doskonale odblaskowe.

Mamy na stanie szeroki wybór folii odblaskowej. Jak go wykorzystamy?