Stojaki prezentacyjne

Masz coś do pokazania szerszej publiczności? Chcesz zorganizować wystawę fotografii, przybliżyć historię miasta lub przeprowadzić nietuzinkową kampanię reklamową lub społeczną? A może zależy Ci na eleganckim wyeksponowaniu ważnej informacji w siedzibie Twojej firmy, galerii handlowej czy dowolnym sklepie lub punkcie usługowym? W każdym z tych przypadków (i wielu innych!) przydadzą Ci się solidne stojaki prezentacyjne. Pokaż nam, jaki stojak chodzi Ci po głowie, a my dołożymy wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania i dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości.

Stojak prezentacyjny skrojony na miarę

Naszym celem jest dostarczanie Ci rozwiązań, które optymalnie wpisują się w Twoje potrzeby i oczekiwania oraz umożliwiają profesjonale zaprezentowanie wybranych przez Ciebie materiałów. Realizując Twoje zlecenie trzymamy się ściśle wytycznych zawartych w Twoim projekcie, skrupulatnie odwzorowując wymiary i kształty poszczególnych elementów stojaka. Każdy detal zamówienia jest opracowywany z najwyższą starannością i precyzją – tak, by wszystko zgadzało się co do milimetra. Tworząc kolejne stojaki prezentacyjne sięgamy wyłącznie po sprawdzone materiały najwyższej jakości, przede wszystkim nowoczesne tworzywo sztuczne (plexi, PCV, HIPS) oraz tradycyjną sklejkę i metal, w razie potrzeby dowolnie łącząc wybrane materiały.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stabilne stojaki prezentacyjne – trwałe i wytrzymałe

Profesjonalna prezentacja wybranych materiałów i treści, wymaga zastosowania solidnych stojaków, które zagwarantują stabilność całej koncepcji. Konstrukcje naszych stojaków są doskonale wyważone i optymalnie dopasowane do zadeklarowanych przez Ciebie materiałów – ich wielkości i ciężaru. Wykonujemy stojaki charakteryzujące się trwałością i wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne. To konstrukcje, które idealnie sprawdzają się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, są bezpieczne w użytkowaniu i mogą być z satysfakcją stosowane przez długie lata.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Stojaki prezentacyjne na wymiar i na zamówienie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu rozmaitych materiałów POS. W naszym parku maszyn stoją nowoczesne, zaawansowane technologicznie, maksymalnie precyzyjne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie, w krótkim czasie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Tniemy, docinamy, szlifujemy, frezujemy i drukujemy na niemal każdym materiale, bez żadnych ograniczeń co do wielkości zamówionego przez Ciebie stojaka.

Pokaż nam swój projekt, omówmy szczegóły, dobierzmy materiały i… ruszajmy z produkcją!