Naklejki metalizowane

Szukasz pomysłu na naklejki, które będą rzucać się w oczy i przykuwać uwagę eleganckim designem? Postaw na naklejki metalizowane - srebrne lub złote. Metaliczne naklejki wykonujemy na najwyższej jakości folii, która doskonale oddaje szlachetne kolory srebra i złota oraz stanowi idealne tło dla nadruków w niemal każdym kolorze. Jaki masz pomysł na naklejki metalizowane? Pokaż nam swój projekt, skonsultujemy jego techniczne aspekty, omówmy szczegóły zamówienia i możemy ruszać z produkcją. Twoje naklejki będą perfekcyjne!

Metaliczne naklejki z logo firmy i nie tylko

Naklejki metalizowane doskonale wpisują się w działania marketingowe firm, którym zależy na nienachalnym promowaniu marki i firmowego logo. Takie naklejki mogą być stosowane do oklejania firmowych gadżetów lub opisywania przestrzeni biurowej. Srebrne lub złote tło gwarantuje maksymalnie elegancki efekt! Naklejki na metalicznym tle sprawdzają się również wszędzie tam, gdzie zależy nam na czytelnym wyeksponowaniu najważniejszych informacji czy haseł. Srebrna i złota folia sprawdzi się także jako baza dla rozmaitych naklejek dla dzieci, naklejek motywacyjnych i edukacyjnych. Jakie naklejki są Ci potrzebne?

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Najwyższa jakość wydruku i precyzyjne cięcie

Twoje naklejki drukujemy przy użyciu najnowocześniejszych ploterów drukujących UV oraz ploterów eko-solwentowych. Drukujemy w rolkach lub arkuszach, sięgający wyłącznie po najwyższej jakości, atestowane atramenty. Na srebrnej i złotej folii możemy drukować zarówno na czarno, jak i na biało, a także w innym, dowolnym kolorze. Precyzyjne plotery tnące umożliwiają nam przygotowanie naklejek metalizowanych w absolutnie każdym kształcie i dowolnej wielkości. Twoje naklejki pokryjemy warstwą laminatu, dzięki czemu zyskają podniesioną odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne – będą maksymalnie trwałe, nie będą się odbarwiać i ścierać.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Naklejki na zamówienie – zrobimy je dla Ciebie

Realizujemy zamówienia na naklejki metalizowane w dowolnych kształtach, kolorystyce oraz stopniu skomplikowania grafiki, bez względu na ich wielkość / format oraz nakład. Decydując się na zamówienie metalizowanych naklejek w d-pos zyskujesz gwarancję najwyższej jakości wydruku i cięcia, dzięki którym to, co chcesz zaprezentować na srebrnym lub złotym tle będzie prezentowało się po prostu perfekcyjnie.

Jaki jest Twój pomysł na metalizowane naklejki?