Zdjęcie domyślne główne

Naklejki metalizowane

Szukasz pomysłu na naklejki, które będą rzucać się w oczy i przykuwać uwagę eleganckim designem? Postaw na naklejki metalizowane - srebrne lub złote. Metaliczne naklejki wykonujemy na najwyższej jakości folii, która doskonale oddaje szlachetne kolory srebra i złota oraz stanowi idealne tło dla nadruków w niemal każdym kolorze. Jaki masz pomysł na naklejki metalizowane? Pokaż nam swój projekt, skonsultujemy jego techniczne aspekty, omówmy szczegóły zamówienia i możemy ruszać z produkcją. Twoje naklejki będą perfekcyjne!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Metaliczne naklejki z logo firmy i nie tylko

Naklejki metalizowane doskonale wpisują się w działania marketingowe firm, którym zależy na nienachalnym promowaniu marki i firmowego logo. Takie naklejki mogą być stosowane do oklejania firmowych gadżetów lub opisywania przestrzeni biurowej. Srebrne lub złote tło gwarantuje maksymalnie elegancki efekt! Naklejki na metalicznym tle sprawdzają się również wszędzie tam, gdzie zależy nam na czytelnym wyeksponowaniu najważniejszych informacji czy haseł. Srebrna i złota folia sprawdzi się także jako baza dla rozmaitych naklejek dla dzieci, naklejek motywacyjnych i edukacyjnych. Jakie naklejki są Ci potrzebne?

Zdjęcie domyślne

Najwyższa jakość wydruku – estetyczne naklejki metalizowane

Twoje naklejki drukujemy przy użyciu najnowocześniejszych ploterów drukujących UV. Drukujemy w rolkach lub arkuszach, sięgając wyłącznie po najwyższej jakości, atestowane atramenty – całkowicie bezpieczne dla ich użytkowników i neutralne dla środowiska. Na srebrnej i złotej folii możemy drukować zarówno na czarno, jak i na biało, a także w innym, dowolnym kolorze. Zaawansowane techniki druku gwarantują precyzyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali Twojego pomysłu na naklejki metalizowane.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Precyzyjne cięcie – naklejka metalizowana w dowolnym kształcie i rozmiarze

Precyzyjne plotery tnące umożliwiają nam przygotowanie naklejek metalizowanych w absolutnie każdym kształcie i dowolnej wielkości. Nowoczesne urządzenia są wyposażone w systemy rozpoznawania paserów, dzięki czemu z najwyższą precyzją tną, docinają i wycinają zadrukowaną folię w arkuszach i rolkach. Decydując się na zamówienie u nas masz pewność, że Twoje naklejki metalizowane srebrne lub złote będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Zdjęcie domyślne

Laminowane naklejki srebrne matalizowane i złote metalizowane

Jesteśmy przekonani, że estetyka powinna iść w parze z trwałością. Dlatego w ramach standardowej usługi wszystkie naklejki laminujemy. Stosujemy laminat najwyższej klasy, będący pochodną laminatu podłogowego. Twoje naklejki metalizowane zyskają podniesioną odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne (promieniowanie UV, zmienne temperatury oraz wilgoć). Każda naklejka laminowana będzie wyróżniała się na tle konkurencji maksymalną trwałością i stabilnością wizualną – nadrukowane grafiki i napisy nie będą się odbarwiać ani ścierać.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Naklejki na zamówienie – zrobimy je dla ciebie

Realizujemy zamówienia na naklejki metalizowane w dowolnych kształtach, kolorystyce oraz stopniu skomplikowania grafiki, bez względu na ich wielkość / format oraz nakład. Decydując się na zamówienie metalizowanych naklejek w d-pos zyskujesz gwarancję najwyższej jakości wydruku i cięcia, dzięki którym to, co chcesz zaprezentować na srebrnym lub złotym tle będzie prezentowało się po prostu perfekcyjnie.

Jaki jest Twój pomysł na metalizowane naklejki?