Zdjęcie domyślne główne

Reklamowe naklejki dwustronne

Dwustronne naklejki reklamowe umieszczone na przeszklonych powierzchniach (np. drzwiach lub witrynach sklepowych) pozwalają tworzyć dwustronne, odseparowane białym kolorem komunikaty marketingowe. Dzięki temu znajdujące się na nich treści są doskonale widoczne po obu stronach danej przezroczystej powierzchni. To świetna alternatywa dla naklejek tradycyjnych, które trzeba naklejać oddzielnie na każdej ze stron. Chcesz zamówić naklejki reklamowe dwustronne najwyższej jakości? Doskonale trafiłeś!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Naklejki dwustronne na okno – czytelne z każdej strony

Dwustronne naklejki są często wykorzystywane w sklepach, punktach handlowych i usługowych, zakładach produkcyjnych, bankach czy obiektach użyteczności publicznej. Pozwalają skutecznie reklamować produkty i usługi z wewnątrz i z zewnątrz, nie zaburzając estetyki szyb / witryn oraz nie ingerując w funkcjonalność przestrzeni. Dwustronne naklejki mogą być również nośnikiem dowolnych informacji – ważne treści będą dobrze widoczne dla osób znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz wybranych pomieszczeń.

Zdjęcie domyślne

Naklejka reklamowa dwustronna – obustronny druk na witryny

Drukujemy w CMYK + biel, co oznacza, że kolory są zawsze perfekcyjnie odwzorowane, a nadrukowane treści wyraźne i czytelne po każdej ze stron. Dzięki temu nasze naklejki dwustronne mogą z powodzeniem być stosowane nawet w miejscach, gdzie występuje duże natężenie światła, jak np. duże witryny sklepowe wyposażone w dodatkowe podświetlenie.

Aby zapewnić maksymalną wyrazistość i czytelność nadruków po obu stronach, produkowane przez nas naklejki dwustronne na szybę posiadają specjalny separator, który zapobiega prześwitywaniu i jednocześnie zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów. Dzięki możliwości aplikacji naklejki dwustronnej od wewnątrz jest ona skutecznie chroniona przed jakąkolwiek ingerencją i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Jaki kształt i wielkość mają mieć twoje naklejki reklamowe dwustronne?

Drukujemy i docinamy dwustronne naklejki reklamowe na zamówienie i na wymiar. W naszym parku maszyn stoją najwyższej klasy plotery drukujące i tnące, z polami roboczymi o powierzchni nawet kilku metrów kwadratowych! Możesz zlecić nam wykonanie naklejek w każdym rozmiarze i kształcie! Nawet największe powierzchnie do oklejenia nie stanowią dla nas żadnej przeszkody pod względem technicznym! Jeśli Twój projekt przewiduje produkcję dwustronnej naklejki reklamowej w rozmiarze XXL – możemy ją dla Ciebie wykonać w perfekcyjnie pasujących do siebie częściach.

Zdjęcie domyślne

D-POS – producent naklejek dwustronnych

Ponad 20 lat doświadczenia w branży oraz doskonale wyposażony, nowoczesny park maszynowy pozwalają nam sprawnie, w korzystnej cenie i z zachowaniem najwyższej jakości realizować zarówno pojedyncze zamówienia, jak i duże serie naklejek dwustronnych.

Produkowane przez nas naklejki są całkowicie bezpieczne i posiadają wymagane atesty na trudnopalność i nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje. Możesz je stosować na szybach i witrynach w obiektach użyteczności publicznej, obiektach komercyjnych i instytucjach państwowych. Dwustronne naklejki reklamowe w rozmiarach XXL realizujemy również w kompleksowej usłudze z profesjonalnym montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zdjęcie domyślne