Reklamowe naklejki dwustronne

Dwustronne naklejki umieszczone na przeszklonych powierzchniach (np. drzwiach lub witrynach sklepowych) pozwalają tworzyć dwustronne, odseparowane białym kolorem komunikaty reklamowe. Dzięki temu znajdujące się na nich treści są doskonale widoczne po obu stronach danej przezroczystej powierzchni. To świetna alternatywa dla naklejek tradycyjnych, które trzeba naklejać oddzielnie na każdej ze stron.

Naklejki dwustronne na okno

Dwustronne naklejki są często wykorzystywane w sklepach, punktach handlowych i usługowych, zakładach produkcyjnych, bankach czy obiektach użyteczności publicznej.

Aby zapewnić maksymalną wyrazistość i czytelność nadruków po obu stronach, produkowane przez nas naklejki dwustronne na szybę posiadają specjalny separator, który zapobiega prześwitywaniu i jednocześnie zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów. Dzięki możliwości aplikacji naklejki dwustronnej od wewnątrz jest ona skutecznie chroniona przed jakąkolwiek ingerencją i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Obustronny druk na witryny

Nawet największe powierzchnie nie stanowią dla nas żadnej przeszkody pod względem technicznym – posiadane przez nas wysokiej klasy drukarki UV i plotery pozwalają na tworzenie naklejek dwustronnych o dowolnych kształtach i na dowolny wymiar.

Drukujemy w CMYK + biel, co oznacza, że kolory są zawsze perfekcyjnie odwzorowane, a nadrukowane treści wyraźne i czytelne po każdej ze stron. Dzięki temu nasze naklejki dwustronne mogą z powodzeniem być stosowane nawet w miejscach, gdzie występuje duże natężenie światła, jak np. duże witryny sklepowe wyposażone w dodatkowe podświetlenie.

D-POS – producent naklejek dwustronnych

Ponad 20 lat doświadczenia w branży oraz doskonale wyposażony, nowoczesny park maszynowy pozwalają nam sprawnie, w korzystnej cenie i z zachowaniem najwyższej jakości realizować zarówno pojedyncze zamówienia, jak i duże serie naklejek dwustronnych.

Produkowane przez nas naklejki są całkowicie bezpieczne i posiadają wymagane atesty na trudnopalność i nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!