Zdjęcie domyślne główne

Naklejki wodoodporne

Czasami może zaistnieć potrzeba umieszczenia naklejek zawierających treści reklamowe w miejscach narażonych na różnego rodzaju niekorzystne czynniki atmosferyczne, w tym np. na długotrwałe działanie wilgoci, opady deszczu lub śniegu.

W tego rodzaju przestrzeniach doskonale sprawdzą się naklejki wodoodporne z naszej oferty – produkujemy je tak, aby sprostały nawet najtrudniejszym warunkom bez uszczerbku dla czytelności i jakości nadruku.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Naklejki wodoodporne na zamówienie

Chętnie podejmujemy się realizacji projektów indywidualnych, zgodnie ze specyfikacją i pomysłem klienta. Nie boimy się wyzwań i dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i know-how oraz wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu potrafimy nadać materialną formę nawet najbardziej śmiałym pomysłom na naklejki wodoodporne.

Wystarczy opowiedzieć nam o swoim projekcie, a my zadbamy o to, by jego finalny kształt był w pełni zgodny z oczekiwaniami klienta.

Zdjęcie domyślne

Niezmywalne naklejki reklamowe

W naszej pracy nie uznajemy kompromisów ani dróg na skróty i uważamy, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre. Dlatego właśnie do produkcji niezmywalnych naklejek wodoodpornych stosujemy wyłącznie najwyższej klasy folie i atramenty. Każda reklamowa naklejka wodoodporna jest wykonana z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z Twoim projektem.

Jeśli na zamówionych przez Ciebie naklejkach ma się znaleźć firmowe logo lub nazwa Twojego przedsiębiorstwa – możesz być pewien, że wszystkie symbole i litery zostaną precyzyjnie odwzorowane.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

WODOODPORNE NAKLEJKI Z LAMINATEM

Wszystkie wydrukowane naklejki trwale zabezpieczamy przed uszkodzeniami mechanicznymi i negatywnym wpływem wilgoci oraz innych czynników atmosferycznych. Laminowanie to u nas po prostu standard! Do laminowania naklejek wodoodpornych stosujemy laminat będący pochodną laminatu podłogowego, co gwarantuje maksymalny poziom zabezpieczenia Twoich produktów przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Naklejki wodoodporne z laminatem są również odporne na ścieranie, odbarwianie się i blaknięcie. To produkt, który zachowuje stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas.

Zdjęcie domyślne

BEZPIECZNE NAKLEJKI WODOODPORNE Z ATESTEM

Wszystkie produkowane przez nas naklejki reklamowe posiadają atesty na trudnopalność i nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje – Instytut Techniki Budowlanej i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. To w 100% bezpieczny produkt, który możesz swobodnie stosować w ramach dowolnych kampanii marketingowych – zarówno do oklejania wybranych powierzchni, jak i jako gadżet reklamowy.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

D-POS – producent reklamowych naklejek wodoodpornych

Praktyczne doświadczenie w branży zdobywamy nieprzerwanie już od ponad 20 lat, dysponujemy również nowoczesnym parkiem maszynowym, wyposażonym w najwyższej klasy plotery i drukarki. Drukujemy w CMYK + biel i swobodnie operujemy transparentnością. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające i nietypowe projekty wodoodpornych naklejek reklamowych, gwarantując najwyższą jakość, atrakcyjne ceny i terminową realizację prac niezależnie od wielkości nakładu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Polecamy nasze naklejki transparentne a także naklejki na ścianę!