Naklejki ścienne Warszawa

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne to prosty sposób na szybką metamorfozę wnętrza, podkreślenie jego charakteru bądź przeznaczenia, wyeksponowanie najważniejszych informacji czy zasad lub po prostu efektowną dekorację. Nowoczesne naklejki ścienne d-pos mocno trzymają się ściany, bez względu na ich kształt i wielkość oraz rodzaj wykończenia podłoża. Możesz je zamówić do domu i do biura.
Naklejki ścienne Warszawa
Naklejka ścienna - słoń

Efektowne i estetyczne naklejki na ścianę

Naklejki dekoracyjne na ścianę drukujemy z zastosowaniem nowoczesnych ploterów drukujących, gwarantujących wysoką rozdzielczość i niemal fotograficzną jakość, z doskonałym odwzorowaniem kolorów i wszystkich detali. W naszej bazie znajduje się ponad 100 milionów zdjęć i motywów, do dowolnego wykorzystania.

Z równą przyjemnością realizujemy zamówienia na naklejki ścienne z Twoimi zdjęciami (odpowiedniej jakości), firmowy logo czy dowolnymi napisami. Naszym celem jest zawsze stworzenie efektownego i estetycznego produktu, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania.

Wysoka jakość druku i precyzyjne wycinanie

Naklejki ścienne drukujemy wyłącznie na najwyższej jakości materiałach i z użyciem różnych rodzajów klejów, dopasowując je do szczegółów zlecenia oraz powierzchni, na którą ma zostać przetransferowana. Nasze naklejki są trwałe, nie blakną i nie ścierają się, są również odporne na typowe dla ścian uszkodzenia mechaniczne.

Dysponujemy najnowocześniejszymi, zaawansowanymi technologicznie maszynami i urządzeniami, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższej jakości druk i perfekcyjne cięcie, bez względu na wymiary i kształt Twojej naklejki ściennej. Współczesne plotery, dzięki systemowi optycznego rozpoznawania paserów, z ogromną dokładnością realizują nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Naklejka ścienna - morze
Naklejki ścienne - zwierzęta

Naklejka ścienna skrojona na miarę potrzeb

Decydując się na zamówienie naklejki ściennej w d-pos zyskujesz pewność, że będzie ona dokładnie taka, jakiej potrzebujesz i oczekujesz. Drukujemy i wycinamy naklejki w każdym rozmiarze i kształcie, precyzyjnie dobierając parametry urządzeń i uważnie monitorując proces ich produkcji. Dodatkowo możesz skorzystać z usług naszej doświadczonej ekipy montażowej, która zadba o bezbłędną aplikację naklejki na ścianę – wówczas całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. To bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza gdy w grę wchodzą naklejki w wersji XXL.

Nietypowe zlecenie, którego nikt inny nie chciał się podjąć? Z nami to nakleisz!