Naklejki ścienne Warszawa

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne to prosty sposób na szybką metamorfozę wnętrza, podkreślenie jego charakteru bądź przeznaczenia, wyeksponowanie najważniejszych informacji czy zasad lub po prostu efektowną dekorację. Nowoczesne naklejki ścienne d-pos mocno trzymają się ściany, bez względu na ich kształt i wielkość oraz rodzaj wykończenia podłoża. Możesz je zamówić do domu i do biura.
Naklejki ścienne Warszawa
Zdjęcie domyślne

Efektowne naklejki na ścianę na zamówienie

Twoja naklejka na ścianę może być dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. Naklejki ścienne drukujemy i tniemy na zamówienie, zawsze zgodnie z projektem Klienta i szczegółową specyfikacją. Jaki motyw może znaleźć się na Twojej naklejce?

Tutaj wszystko zależy od Ciebie! Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą gazę zdjęć, grafik i ilustracji, w której znajdziesz ponad 100 milionów efektownych propozycji – do dowolnego wykorzystania.

Z równą przyjemnością realizujemy zamówienia na naklejki ścienne z Twoimi zdjęciami (odpowiedniej jakości), firmowym logo czy dowolnymi napisami. Naszym celem jest zawsze stworzenie efektownego i estetycznego produktu, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania.

Naklejka ścienna - morze

Wysoka jakość druku – naklejka na ścianę

Naklejki dekoracyjne na ścianę drukujemy z zastosowaniem nowoczesnych ploterów drukujących, gwarantujących wysoką rozdzielczość i niemal fotograficzną jakość, z doskonałym odwzorowaniem kolorów i wszystkich detali. Naklejki ścienne drukujemy najczęściej z wykorzystaniem technologii druku UV, dzięki której nadruki są trwałe, nie blakną i nie ścierają się. U nas masz pewność, że Twoja naklejka na ścianę zachowa stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas.

Naklejka ścienna - morze
Zdjęcie domyślne

Laminowane naklejki na ścianę – trwałe i odporne

Wszystkie naklejki na ścianę pokrywamy warstwą ochronnego laminatu, będącego pochodną trwałego laminatu podłogowego. Dzięki temu każda naklejka ścienna staje się maksymalnie odporna na typowe dla ścian uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i przetarcia. Laminowane naklejki na ścianę są łatwe do utrzymania w czystości – można je przecierać na mokro i dezynfekować.

Naklejki ścienne - zwierzęta

Naklejka ścienna skrojona na miarę twoich potrzeb

Dysponujemy najnowocześniejszymi, zaawansowanymi technologicznie maszynami i urządzeniami, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować Ci nie tylko najwyższej jakości druk, ale również perfekcyjne cięcie, bez względu na wymiary i kształt Twojej naklejki ściennej. Współczesne plotery, dzięki systemowi optycznego rozpoznawania paserów, z ogromną dokładnością realizują nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Każda zamówiona u nas naklejka ścienna zostanie wyposażona w odpowiednio dobrany klej, który dopasowujemy do szczegółów zlecenia oraz powierzchni, na którą Twoja naklejka ścienna ma zostać przetransferowana.

Naklejki ścienne - zwierzęta
Zdjęcie domyślne

Naklejki na ścianę na zamówienie – z montażem

Decydując się na zamówienie naklejki ściennej w d-pos zyskujesz pewność, że będzie ona dokładnie taka, jakiej potrzebujesz i oczekujesz. Drukujemy i wycinamy naklejki w każdym rozmiarze i kształcie, precyzyjnie dobierając parametry urządzeń i uważnie monitorując proces ich produkcji. Dodatkowo możesz skorzystać z usług naszej doświadczonej ekipy montażowej, która zadba o bezbłędną aplikację naklejki na ścianę – wówczas całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. To bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza gdy w grę wchodzą naklejki w wersji XXL.

 

Nietypowe zlecenie, którego nikt inny nie chciał się podjąć? Z nami to nakleisz!

 

Polecamy też naklejki przezroczyste z własnym logo oraz naklejki magnetyczne na samochód.