+48 22 678 07 27 biuro@d-pos.pl

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne to prosty sposób na szybką metamorfozę wnętrza, podkreślenie jego charakteru bądź przeznaczenia, wyeksponowanie najważniejszych informacji czy zasad lub po prostu efektowną dekorację. Nowoczesne naklejki ścienne d-pos mocno trzymają się ściany, bez względu na ich kształt i wielkość oraz rodzaj wykończenia podłoża. Możesz je zamówić do domu i do biura.

Efektowne i estetyczne naklejki na ścianę

Naklejki dekoracyjne na ścianę drukujemy z zastosowaniem nowoczesnych ploterów drukujących, gwarantujących wysoką rozdzielczość i niemal fotograficzną jakość, z doskonałym odwzorowaniem kolorów i wszystkich detali. W naszej bazie znajduje się ponad 100 milionów zdjęć i motywów, do dowolnego wykorzystania.

Z równą przyjemnością realizujemy zamówienia na naklejki ścienne z Twoimi zdjęciami (odpowiedniej jakości), firmowy logo czy dowolnymi napisami. Naszym celem jest zawsze stworzenie efektownego i estetycznego produktu, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania.

Wysoka jakość druku i precyzyjne wycinanie

Naklejki ścienne drukujemy wyłącznie na najwyższej jakości materiałach i z użyciem różnych rodzajów klejów, dopasowując je do szczegółów zlecenia oraz powierzchni, na którą ma zostać przetransferowana. Nasze naklejki są trwałe, nie blakną i nie ścierają się, są również odporne na typowe dla ścian uszkodzenia mechaniczne.

Dysponujemy najnowocześniejszymi, zaawansowanymi technologicznie maszynami i urządzeniami, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższej jakości druk i perfekcyjne cięcie, bez względu na wymiary i kształt Twojej naklejki ściennej. Współczesne plotery, dzięki systemowi optycznego rozpoznawania paserów, z ogromną dokładnością realizują nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Naklejka ścienna skrojona na miarę potrzeb

Decydując się na zamówienie naklejki ściennej w d-pos zyskujesz pewność, że będzie ona dokładnie taka, jakiej potrzebujesz i oczekujesz. Drukujemy i wycinamy naklejki w każdym rozmiarze i kształcie, precyzyjnie dobierając parametry urządzeń i uważnie monitorując proces ich produkcji. Dodatkowo możesz skorzystać z usług naszej doświadczonej ekipy montażowej, która zadba o bezbłędną aplikację naklejki na ścianę – wówczas całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. To bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza gdy w grę wchodzą naklejki w wersji XXL.

Nietypowe zlecenie, którego nikt inny nie chciał się podjąć? Z nami to nakleisz!