Naklejki na produkty

Masz produkt do oklejenia? My mamy wszelkie niezbędne urządzenia, materiały oraz know-how, żeby wydrukować dla Ciebie dowolne naklejki na produkty. Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz i pokaż nam swój projekt, a my przygotujemy dla Ciebie precyzyjnie skrojoną ofertę, która w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania i potrzeby. Etykiety produktowe drukujemy zarówno na najwyższej jakości papierze, jak i na wielu rodzajach folii, sięgając po najnowocześniejsze urządzenia drukujące i wycinające. Twoje naklejki na produkty mogą mieć dowolny kształt, wielkość i kolorystykę. Przygotujemy je z najwyższą starannością, gwarantując doskonały efekt wizualny, perfekcyjne odwzorowanie wszystkich detali i kolorów oraz pełną czytelność etykiet.

Etykiety produktowe – doskonała jakość i trwałość

Doskonałej jakości naklejki na produkty to naklejki wykonane na materiałach optymalnie dobranych do podłoża. Nasze naklejki mogą być umieszczane między innymi na szkle, tworzywach sztucznych czy lakierowanych powierzchniach metalowych, a także drewnie i betonie. Bez względu na to, co produkujesz lub w co pakujesz swój produkt – my możemy wydrukować etykietę, która będzie doskonale współpracować z podłożem, trwale do niego przywierając, a w razie potrzeby być łatwą do usunięcia, bez pozostawiania śladów. Standardem w naszej firmie jest laminowanie naklejek i etykiet, dzięki czemu są trwale zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Naklejki z logo firmy – zbuduj rozpoznawalność

Twoje etykiety produktowe mogą być dokładnie takie, jakie chcesz. Możemy umieścić na nich logo Twojej firmy, dowolne zdjęcia lub grafiki oraz informacje. Wszystkie naklejki drukujemy przy użyciu najnowocześniejszych, maksymalnie precyzyjnych ploterów UV lub ploterów eco-solwentowych. Urządzenia gwarantują wysoką rozdzielczość druku i niemal fotograficzną jakość. Drukujemy w dowolnej kolorystyce (CMYK lub CMYK+biel), również w opcjach: czarno – biało, sepia i monochromia. Używamy wyłącznie wysokiej jakości atramentów, które zapewniają trwały, wyrazisty zadruk i perfekcyjne odwzorowanie barw. Atramenty posiadają wymagane atesty na nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Nasza drukarnia realizuje zarówno pojedyncze zamówienia na ograniczoną ilość naklejek na produkty czy dowolnych etykiet cyfrowych, jak i zlecenia obejmujące duże serie. Doskonale wyposażony park maszyn oraz wiedza i doświadczenia umożliwiają nam ekspresową realizację każdego zamówienia, bez względu na stopień jego skomplikowania i wielkość. Gwarantujemy Ci profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach.

Pokaż nam swój projekt, ustalmy szczegóły i ruszajmy z produkcją!