Zdjęcie domyślne główne

Naklejki na produkty

Masz produkt do oklejenia? My mamy wszelkie niezbędne urządzenia, materiały oraz know-how, żeby wydrukować dla Ciebie dowolne naklejki na produkty. Powiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz i pokaż nam swój projekt, a my przygotujemy dla Ciebie precyzyjnie skrojoną ofertę, która w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania i potrzeby. Etykiety produktowe drukujemy zarówno na najwyższej jakości papierze, jak i na wielu rodzajach folii, sięgając po najnowocześniejsze urządzenia drukujące i wycinające. Twoje naklejki na produkty mogą mieć dowolny kształt, wielkość i kolorystykę. Przygotujemy je z najwyższą starannością, gwarantując doskonały efekt wizualny, perfekcyjne odwzorowanie wszystkich detali i kolorów oraz pełną czytelność etykiet.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Etykiety produktowe – doskonała jakość i estetyka

Doskonałej jakości naklejki na produkty to naklejki wykonane na materiałach optymalnie dobranych do podłoża. Nasze naklejki mogą być umieszczane między innymi na szkle, tworzywach sztucznych czy lakierowanych powierzchniach metalowych, a także drewnie i betonie. Bez względu na to, co produkujesz lub w co pakujesz swój produkt – my możemy wydrukować etykietę, która będzie doskonale współpracować z podłożem, trwale do niego przywierając, a w razie potrzeby być łatwą do usunięcia, bez pozostawiania śladów.

Zdjęcie domyślne

Samoprzylepne naklejki na produkty – nowoczesny druk

Wszystkie naklejki drukujemy przy użyciu najnowocześniejszych, maksymalnie precyzyjnych ploterów UV lub ploterów eco-solwentowych. Urządzenia gwarantują wysoką rozdzielczość druku i niemal fotograficzną jakość. Drukujemy w dowolnej kolorystyce (CMYK lub CMYK+biel), również w opcjach: czarno – biało, sepia i monochromia. Używamy wysokiej jakości atramentów, które zapewniają trwały, wyrazisty zadruk i perfekcyjne odwzorowanie barw. Atramenty posiadają wymagane atesty na nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Laminowane naklejki produktowe – trwałe i odporne na uszkodzenia

Standardem w naszej firmie jest laminowanie naklejek i etykiet! Proces laminowania gwarantuje, że finalny produkty, czyli Twoje samoprzylepne naklejki na produkty, będzie maksymalnie trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne (ścieranie, wycieranie, zarysowania) oraz zmienne warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury, wilgoć). Ochronna warstwa laminatu sprawi również, że Twoje naklejki firmowe na produkty zachowają pełną stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas – grafiki i napisy pozostaną czytelne, a kolory nie będą blaknąć.

Zdjęcie domyślne

Naklejki z logo firmy – zbuduj rozpoznawalność

Twoje etykiety produktowe mogą być dokładnie takie, jakie chcesz. Możemy umieścić na nich logo Twojej firmy, dowolne zdjęcia lub grafiki oraz napisy – informacyjne, marketingowe lub reklamowe. Każda naklejka na produkt zamówiona w serii będzie identyczna – zgodnie z Twoim projektem i specyfikacją. Naklejki firmowe na produkty to ekonomiczny sposób na budowanie rozpoznawalności Twojej marki!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

W D-POS mamy szeroka wiedzę o produkcji naklejek różnego typu oraz ponad 20. lat doświadczenia w tworzeniu bezkonkurencyjnych materiałów POS. Zespół fachowców D-POS ma do swojej wyłącznej dyspozycji doskonale wyposażony park maszynowy, w którym stoją m.in. nowoczesne plotery drukujące i plotery tnące.

Nasza drukarnia realizuje zarówno pojedyncze zamówienia na ograniczoną ilość naklejek na produkty czy dowolnych etykiet cyfrowych, jak i zlecenia obejmujące duże serie. Wszystkie zlecenia realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych (bez względu na stopień ich skomplikowania!), szybko i terminowo. Gwarantujemy Ci profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach.

Pokaż nam swój projekt, ustalmy szczegóły i ruszajmy z produkcją!