Zdjęcie domyślne główne

Naklejki reklamowe na szyby

Masz szybę i myślisz o jej oklejeniu? My mamy know-how, doświadczenie oraz wszelkie niezbędne materiały i urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować Ci najwyższej jakości naklejki na szyby - w dowolnym rozmiarze i kształcie oraz w każdej odsłonie kolorystycznej. Nasze naklejki na szyby charakteryzują się doskonała jakością, ponadprzeciętną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz perfekcyjnym odwzorowaniem Twojego projektu!

Pokaż nam, co chcesz wydrukować, skonsultujmy parametry techniczne Twojego pomysłu i... ruszajmy z produkcją! Nie ma na co czekać, skoro masz szybę do oklejenia, prawda?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Trwałe naklejki na szyby w każdym rozmiarze

W naszym parku maszyn stoją najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie urządzenia. Dysponujemy m.in. ploterami drukującymi UV: rolowymi i stołowymi, na których możemy przygotować doskonałej jakości naklejki na szyby dowolnej wielkości. Ploter rolowy umożliwia nam wydruk o szerokości 1,6 m, a ploter stołowy – wydruk o wymiarach 2,1 x 3,1 m.

Potrzebujesz okleiny w większym rozmiarze? Nie ma problemu! Nasi doświadczeni pracownicy perfekcyjnie podzielą Twój projekt na części i wydrukują naklejkę na szybę w wielkim formacie, w kawałkach, które będą do siebie idealnie pasować.

 

Zdjęcie domyślne

NADRUK UV – GWARANCJA JAKOŚCI I TRWAŁOŚCI

Naklejki na szyby reklamowe zadrukowujemy sięgając przede wszystkim po nowoczesną technologię druku UV. Stosujemy najwyższej jakości, atestowane atramenty, które gwarantują maksymalną trwałość nadruku oraz doskonałe odwzorowanie kolorów i wszystkich detali projektu. Drukujemy w każdym kolorze (również na biało!) i na każdym tle.

Twoja naklejka na szybę może być jednostronna lub dwustronna (bez problemu drukujemy również od strony kleju), w pełni kryjąca lub przezierna, z dowolnymi motywami / wzorami umieszczonymi na transparentnej folii.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

NAKLEJKA REKLAMOWA NA SZYBĘ Z LAMINATEM

Naklejka reklamowa na szybę musi być odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz rozmaite czynniki zewnętrzne. Właśnie dlatego gotową okleinę zabezpieczymy warstwą solidnego laminatu. Stosujemy laminat będący pochodną laminatu podłogowego, dzięki czemu nasze naklejki reklamowe na szyby wyróżniają się maksymalną trwałością i zachowują stabilność wizualną przez długi czas.

Laminat zabezpiecza dodatkowo nadruk, który nie odbarwia się i nie blaknie nawet pod wpływem promieniowania UV. sztucznego oświetlenia (również punktowego) oraz zmiennych temperatur.

Zdjęcie domyślne

OKLEINA NA SZYBY W NAJLEPSZYM WYDANIU

Naklejki reklamowe na szyby wykonujemy na zamówienie i na wymiar. Masz pełną swobodę projektowania oklein, które w 100% wpiszą się w strategię komunikacji wizualnej Twojej firmy. Jeżeli w swoim projekcie chcesz wykorzystać gotowe zdjęcia lub grafiki – do Twojej dyspozycji jest nasza baza, w której znajdziesz ponad 100 milionów doskonałej jakości propozycji.

Możesz liczyć na nasze wsparcie już na etapie projektowania. Twoja okleina na szybę będzie zadrukowana zgodnie z Twoim pomysłem i precyzyjnie docięta.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Profesjonalna i kompleksowa obsługa Twojego zamówienia

Masz niestandardowy pomysł na oklejenie szyby? Twoja naklejka ma mieć gigantyczne rozmiary, być przezierna lub dwustronna? Dla nas nie ma rzeczy i zleceń niemożliwych! Każde zamówienie traktujemy jak wyzwanie i dokładamy wszelkich starań, by jego realizacja przebiegła sprawnie, a efekt był satysfakcjonujący w 100%. Wierzymy, że doskonale poradzisz sobie z oklejaniem szyby. Jeśli jednak zależy Ci na maksymalnie sprawnym transferze naklejki na okno lub witrynę i perfekcyjnym wyglądzie okleiny – oferujemy Ci kompleksową obsługę Twojego zlecenia.

Dla naszej doświadczonej ekipy montażowej oklejanie witryn sklepowych, witryn punktów usługowych czy gastronomicznych nie stanowi żadnego problemu – oklejamy szybko i precyzyjnie, nawet największe naklejki w skomplikowanych kształtach.

Co, gdzie i jak możemy razem okleić?