Naklejki reklamowe na szyby

Masz szybę i myślisz o jej oklejeniu? My mamy know-how, doświadczenie oraz wszelkie niezbędne materiały i urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować Ci najwyższej jakości naklejki na szyby - w dowolnym rozmiarze i kształcie oraz w każdej odsłonie kolorystycznej. Nasze naklejki na szyby charakteryzują się doskonała jakością, ponadprzeciętną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz perfekcyjnym odwzorowaniem Twojego projektu! Pokaż nam, co chcesz wydrukować, skonsultujmy parametry techniczne Twojego pomysłu i... ruszajmy z produkcją! Nie ma na co czekać, skoro masz szybę do oklejenia, prawda?

Trwałe naklejki na szyby w każdym rozmiarze

W naszym parku maszyn stoją najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie urządzenia. Dysponujemy m.in. ploterami drukującymi UV: rolowymi i stołowymi, na których możemy przygotować doskonałej jakości naklejki na szyby dowolnej wielkości. Ploter rolowy umożliwia nam wydruk o szerokości 1,6 m, a ploter stołowy – wydruk o wymiarach 2,1 x 3,1 m. Potrzebujesz okleiny w większym rozmiarze? Nie ma problemu! Nasi doświadczeni pracownicy perfekcyjnie podzielą Twój projekt na części i wydrukują naklejkę na szybę w wielkim formacie, w kawałkach, które będą do siebie idealnie pasować.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Okleina na szyby w najlepszym wydaniu

Twoja okleina na szybę będzie zadrukowana zgodnie z Twoim pomysłem, przy użyciu najwyższej jakości, atestowanych atramentów, gwarantujących doskonałe odwzorowanie kolorów. Drukujemy w każdym kolorze (również na biało!) i na każdym tle. Twoja naklejka na szybę może być jednostronna lub dwustronna (bez problemu drukujemy również od strony kleju), w pełni kryjąca lub przezierna, z dowolnymi motywami / wzorami umieszczonymi na transparentnej folii. Gotową okleinę zabezpieczymy warstwą laminatu, dzięki czemu całość będzie maksymalnie trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz blaknięcie.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Profesjonalna i kompleksowa obsługa Twojego zamówienia

Masz niestandardowy pomysł na oklejenie szyby? Twoja naklejka ma mieć gigantyczne rozmiary, być przezierna lub dwustronna? Dla nas nie ma rzeczy i zleceń niemożliwych! Każde zamówienie traktujemy jak wyzwanie i dokładamy wszelkich starań, by jego realizacja przebiegła sprawnie, a efekt był satysfakcjonujący w 100%. Wierzymy, że doskonale poradzisz sobie z oklejaniem szyby. Jeśli jednak zależy Ci na maksymalnie sprawnym transferze naklejki na okno lub witrynę i perfekcyjnym wyglądzie okleiny – oferujemy Ci kompleksową obsługę Twojego zlecenia. Dla naszej doświadczonej ekipy montażowej oklejanie witryn sklepowych, witryn punktów usługowych czy gastronomicznych nie stanowi żadnego problemu – oklejamy szybko i precyzyjnie, nawet największe naklejki w skomplikowanych kształtach.

Co, gdzie i jak możemy razem okleić?