Naklejki wielkoformatowe - producent

Naklejki to bardzo szeroka kategoria produktów, w której swoje miejsce znajdują naklejki w różnych rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Małe naklejki - mały kłopot, duże naklejki - duży kłopot? Nic z tych rzeczy! Dla nas żaden format nie jest problemem, a każde zlecenie podejmujemy z równą przyjemnością. Masz projekt naklejki wielkoformatowej i nie wiesz, gdzie ją wydrukować i jak zamontować? Jesteś we właściwym miejscu!

Wielki format w doskonałej jakości

Nasz park maszyn wyposażyliśmy w najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie urządzenia. Dysponujemy m.in. ploterami drukującymi UV: rolowymi i stołowymi, na których możemy przygotować doskonałej jakości naklejki dowolnej wielkości. Ploter rolowy umożliwia wydruk o szerokości 1,6 m, a ploter stołowy – wydruk o wymiarach 2,1 x 3,1 m. To dla Ciebie za mało? Nie ma problemu! Nasi doświadczeni pracownicy perfekcyjnie podzielą Twój projekt na części i wydrukują naklejkę wielkoformatową w kawałkach, które będą do siebie idealnie pasować. Jakość nadruku w dowolnym kolorze zaskoczy Cię doskonałym odwzorowaniem Twojego projektu, wyrazistością oraz trwałością.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zleć nam montaż naklejki wielkoformatowej

Nasze usługi nie ograniczają się do wydruku i wycięcia zaprojektowanej przez Ciebie naklejki! Możesz nam zlecić również zamontowanie naklejek wielkoformatowych i zyskać pewność, że końcowy efekt spełni w stu procentach Twoje oczekiwania i idealnie wpisze w Twoją wizję. Mamy szerokie doświadczenie w naklejaniu na różnych powierzchniach, a żaden format czy ilość części, z których składa się naklejka – nie są dla nas problemem. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm naszej ekipy montażowej oraz perfekcyjne wykonanie zlecenia.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twój projekt naklejki w rozmiarze XXL

Naklejki wielkoformatowe wykonujemy na zamówienie. Twój projekt oraz nasza wiedza i doświadczenie w drukowaniu, wycinaniu i montowaniu naklejek w dużych i bardzo dużych formatach to gwarancja sukcesu i satysfakcji. Masz do oklejenia firmową flotę dużych samochodów? A może wielkoformatowe naklejki mają ozdobić nowoczesne wnętrza Twojej firmy lub być nośnikiem dowolnych treści marketingowych lub reklamowych? Z nami to nakleisz!

Twój projekt naklejki XXL jest w dobrych rękach!