Zdjęcie domyślne główne

Naklejki wielkoformatowe - producent

Naklejki to bardzo szeroka kategoria produktów, w której swoje miejsce znajdują naklejki w różnych rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Małe naklejki - mały kłopot, duże naklejki - duży kłopot? Nic z tych rzeczy! Dla nas żaden format nie jest problemem, a każde zlecenie podejmujemy z równą przyjemnością. Masz projekt naklejki wielkoformatowej i nie wiesz, gdzie ją wydrukować i jak zamontować? Jesteś we właściwym miejscu! Drukujemy naklejki wielkoformatowe na zamówienie, zawsze zgodnie z Twoim projektem!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Wielki format naklejki – dowolny rozmiar i kształt

Nasz park maszyn wyposażyliśmy w najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie urządzenia. Dysponujemy m.in. ploterami drukującymi UV: rolowymi i stołowymi, na których możemy przygotować doskonałej jakości naklejki wielkoformatowe w dowolnych rozmiarach! Ploter rolowy umożliwia wydruk o szerokości 1,6 m, a ploter stołowy – wydruk o wymiarach 2,1 x 3,1 m. To dla Ciebie za mało? Nie ma problemu! Nasi doświadczeni pracownicy perfekcyjnie podzielą Twój projekt na części i wydrukują naklejkę wielkoformatową w kawałkach, które będą do siebie idealnie pasować.

Zdjęcie domyślne

Naklejki wielkoformatowe – nowoczesny druk UV

Jesteśmy pewni, że jakość nadruku przerośnie Twoje oczekiwania! Naklejki ścienne drukujemy przede wszystkim z wykorzystaniem technologii druku UV, co pozwala nam uzyskać niemal fotograficzną jakość nadruków! Drukujemy we wszystkim kolorach, perfekcyjnie odwzorowując Twój projekt w zakresie barwi i odcieni oraz wszelkich detali. Nasze wielkoformatowe naklejki wyróżniają się wyrazistością, głębią kolorów i widocznością szczegółów. Możesz skorzystać z naszej bazy ponad 100 milionów zdjęć i grafik lub wysłać nam oryginalny projekt.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Laminowana naklejka wielkoformatowa – trwałość na lata

Wszystkie naklejki wielkoformatowe na indywidualne zamówienie, wielkoformatowe naklejki komercyjne oraz naklejki reklamowe wielkoformatowe pokrywamy warstwą ochronnego laminatu. To gwarancja, że Twoja naklejka zachowa stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas. Laminowane naklejki wielkoformatowe są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie blakną i nie odbarwiają się pod wpływem promieniowania UV i sztucznego oświetlenia.

Zdjęcie domyślne

Wielkoformatowe naklejki z montażem

Nasze usługi nie ograniczają się do wydruku i wycięcia zaprojektowanej przez Ciebie naklejki! Możesz nam zlecić również zamontowanie naklejek wielkoformatowych i zyskać pewność, że końcowy efekt spełni w stu procentach Twoje oczekiwania i idealnie wpisze w Twoją wizję. Mamy szerokie doświadczenie w naklejaniu na różnych powierzchniach, a żaden format czy ilość części, z których składa się naklejka – nie są dla nas problemem. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm naszej ekipy montażowej oraz perfekcyjne wykonanie zlecenia.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Twój projekt naklejki w rozmiarze XXL

Wykonujmy naklejki wielkoformatowe na zamówienie. Twój projekt oraz nasza wiedza i doświadczenie w drukowaniu, wycinaniu i montowaniu naklejek w dużych i bardzo dużych formatach to gwarancja sukcesu i satysfakcji. Masz do oklejenia firmową flotę dużych samochodów? A może wielkoformatowe naklejki mają ozdobić nowoczesne wnętrza Twojej firmy lub być nośnikiem dowolnych treści marketingowych lub reklamowych? Z nami to nakleisz!

 

Twój projekt naklejki XXL jest w dobrych rękach!

Polecamy też naklejki reklamowe na samochód oraz standy reklamowe.