Profesjonalny druk na PCV

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

Etykiety samoprzylepne wykorzystuje się w praktycznie każdej branży. Zazwyczaj są używane przez producentów do znakowania wyrobów lub przekazywania określonych informacji (np. etykiety z nadrukiem zawierające ceny towarów w sklepach), ale mogą także pełnić funkcję czysto dekoracyjną. Druk etykiet samoprzylepnych, w zależności od potrzeb klienta oraz od miejsca zastosowania finalnego produktu, możemy wykonać na papierze lub na wielu rodzajach folii, stosując najwyższej jakości materiały w celu dokładnego odwzorowania kolorów i zapewnienia trwałości etykiet.
Profesjonalny druk na PCV

Druk cyfrowy etykiet

Oferujemy wydruk etykiet w dowolnej kolorystyce, w tym zadruki czarno-białe, w sepii lub monochromatyczne. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy bazę ponad 100 mln grafik i zdjęć, które mogą zostać umieszczone na etykietach. Chętnie wykonamy także etykiety według wzoru klienta.

W naszej drukarni oferujemy wydruk etykiet samoprzylepnych przy użyciu wydajnych, nowoczesnych ploterów rolowych UV lub ploterów eco-solwentowych o wysokiej rozdzielczości druku. Dzięki temu uzyskujemy niemal fotograficzną jakość nadruku przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej, atrakcyjnej ceny usługi. Standardem w naszej firmie jest laminowanie etykiet, dzięki czemu są trwale zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi.

Naklejki samoprzylepne z nadrukiem

Jako producent realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia o ograniczonej wielkości, jak i duże serie, optymalnie dobierając materiał na etykiety z nadrukiem tak, by gotowy produkt spełniał wszystkie wymagania klienta.

Drukowanie etykiet samoprzylepnych w naszej drukarni jest możliwe zarówno na arkuszach, jak i na rolkach – w zależności od potrzeb. Nadruki wykonujemy w kolorystyce CMYK lub CMYK + biel, używając wyłącznie wysokiej jakości atramentów, które zapewniają trwały, wyrazisty zadruk i perfekcyjne odwzorowanie barw. Atramenty posiadają wymagane atesty na nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych D-POS

Dzięki kompleksowo wyposażonemu parkowi maszynowemu drukowanie etykiet i naklejek samoprzylepnych w dowolnym nakładzie i specyfikacji kolorystycznej nie stanowi dla nas żadnego problemu.

W konkurencyjnej cenie oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę, obejmującą przygotowanie projektu, druk etykiet oraz precyzyjne wycinanie na dowolny kształt i wymiar.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!