Profesjonalny druk na PCV

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

Etykiety samoprzylepne wykorzystuje się w praktycznie każdej branży. Zazwyczaj są używane przez producentów do znakowania wyrobów lub przekazywania określonych informacji (np. etykiety z nadrukiem zawierające ceny towarów w sklepach), ale mogą także pełnić funkcję czysto dekoracyjną. Druk etykiet samoprzylepnych, w zależności od potrzeb klienta oraz od miejsca zastosowania finalnego produktu, możemy wykonać na papierze lub na wielu rodzajach folii, stosując najwyższej jakości materiały w celu dokładnego odwzorowania kolorów i zapewnienia trwałości etykiet.
Profesjonalny druk na PCV
Zdjęcie domyślne

Druk cyfrowy – etykiety samoprzylepne z nadrukiem lub logo Twojej firmy

W naszej drukarni drukujemy etykiety samoprzylepne przy użyciu wydajnych, nowoczesnych ploterów rolowych UV lub ploterów eco-solwentowych o wysokiej rozdzielczości druku. Dzięki temu uzyskujemy niemal fotograficzną jakość nadruku przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej, atrakcyjnej ceny usługi.

Zaawansowane urządzenia i technologie drukarskie oraz najwyższej jakości atramenty gwarantują dokładne odwzorowanie kolorów i wzorów oraz wszelkich detali Twojego projektu. Atramenty posiadają wymagane atesty na nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje. Oferujemy wydruk etykiet w dowolnej kolorystyce (CMYK lub CMYK + biel), w tym zadruki czarno-białe, w sepii lub monochromatyczne.

Zdjęcie domyślne

Laminowane etykiety samoprzylepne z nadrukiem

Standardem w naszej firmie jest laminowanie etykiet! Dodatkowa warstwa ochronna laminatu, będącego pochodną laminatu podłogowego, to gwarancja optymalnej trwałości i wytrzymałości etykiet samoprzylepnych. Twoje etykiety samoprzylepne z nadrukiem będą maksymalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne (m.in. promieniowanie UV, wilgoć, niskie i wysokie temperatury). Laminat na etykietach samoprzylepnych chroni również nadruki przed blaknięciem i odbarwianiem się. Twoje etykiety samoprzylepne z nadrukiem zachowają stabilność wizualną przez długi czas!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Dowolny kształt i rozmiar – etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem

Etykiety samoprzylepne z nadrukami realizujemy na zamówienie – to etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem, np. z firmowym logo, dowolnym napisem / hasłem, ilustracją czy oryginalną grafiką. Do Twojej dyspozycji jest również nasza baza zdjęć i grafik, w której znajduje się ponad 100 milionów propozycji, które możesz dowolnie wykorzystać projektując swoje etykiety. Drukujemy i wycinamy etykiety samoprzylepne z nadrukami w każdym kształcie i wielkości.

Zdjęcie domyślne

Naklejki samoprzylepne z nadrukiem – mały i duży nakład

Jako producent realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia o ograniczonej wielkości, jak i duże serie, zawsze optymalnie dobierając materiał na etykiety z nadrukiem tak, by gotowy produkt spełniał wszystkie wymagania klienta. Drukowanie etykiet samoprzylepnych w naszej drukarni jest możliwe zarówno na arkuszach (naklejki samoprzylepne z nadrukiem na arkuszach), jak i na rolkach (naklejki samoprzylepne w rolce z nadrukiem) – tutaj wszystko zależy od Ciebie, specyfikacji Twojego projektu i indywidualnych potrzeb.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Drukarnia etykiet samoprzylepnych D-POS

Dzięki kompleksowo wyposażonemu parkowi maszynowemu drukowanie etykiet i naklejek samoprzylepnych w dowolnym nakładzie i specyfikacji kolorystycznej nie stanowi dla nas żadnego problemu.

W konkurencyjnej cenie oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę, obejmującą przygotowanie projektu, druk etykiet oraz precyzyjne wycinanie na dowolny kształt i wymiar.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Polecamy m. in. magnesy na auto oraz fototapety dla firm.