Naklejki transparentne

Przezroczyste naklejki z nadrukiem są bardzo często stosowane jako materiały o charakterze reklamowym (np. w postaci niedużych nalepek z logo producenta danego towaru) lub jako element dekoracji czy wystroju danego wnętrza (np. w budynkach użyteczności publicznej). W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta naklejki transparentne możemy drukować na różnego typu foliach i w dowolnym nakładzie.

Naklejki transparentne z logo

Naklejki przezroczyste, na których umieszczone jest logo firmy, mogą stanowić istotny element działań marketingowych oraz pomagać w budowie rozpoznawalności danej marki. Stosowane przez nas technologie i maszyny zapewniają wysoką trwałość nadruku zarówno naklejek błyszczących, jak i matowych – są one odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na blaknięcie kolorów czy ścieranie się nadruku. Bardzo mocny klej pozwala umieszczać nasze naklejki transparentne na dowolnych podłożach i powierzchniach: od szkła aż po beton.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Naklejki przezroczyste o różnych kształtach

Dzięki naszym nowoczesnym ploterom, które cechują się wysoką dokładnością pracy, możemy dociąć wydrukowane naklejki transparentne na dowolny wymiar i kształt. Aby zapewnić właściwą jakość cięcia, korzystamy z automatycznego plotera tnącego wyposażonego w system optycznego rozpoznawania paserów. Pozwala to nam wycinać kształty i kontury o praktycznie dowolnym stopniu skomplikowania bez korzystania z wykrojników.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Dwustronne naklejki przezierne z białym kolorem

Kolorowe naklejki przezroczyste to tylko część naszych możliwości. Prawdziwym unikatem jest możliwość drukowania białym kolorem na przezroczystych naklejkach. Biały kolor jako warstwa nieprzezierna jest doskonale widoczny na szybach czy kolorowych podłożach, a ponadto pozwala lepiej wyeksponować kolory. Możemy także wykonać dwustronne naklejki przezroczyste – z grafiką białą lub kolorową.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Druk naklejek transparentnych na zamówienie w D-POS

Transparentne naklejki drukujemy na zaawansowanych technologicznie ploterach eco-solwentowych o wysokiej rozdzielczości lub na ploterze rolowym UV, dzięki czemu jesteśmy w stanie drukować wysokiej jakości naklejki nawet na bardzo cienkich foliach. Jako producent naklejek przezroczystych posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, doskonale wyposażony park maszynowy i bogate doświadczenie praktyczne. Dzięki temu możemy się podjąć realizacji nawet najbardziej wymagających projektów w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni