Zdjęcie domyślne główne

Naklejki przezroczyste z własnym logo

Przezroczyste naklejki z nadrukiem są bardzo często stosowane jako materiały o charakterze reklamowym (np. w postaci niedużych nalepek z logo producenta danego towaru) lub jako element dekoracji czy wystroju danego wnętrza (np. w budynkach użyteczności publicznej). W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta naklejki transparentne możemy drukować na różnego typu foliach i w dowolnym nakładzie. Masz pomysł na naklejki przezroczyste do druku? My mamy know-how i nowoczesny park maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde Twoje zlecenie!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Przezroczyste naklejki personalizowane na twoje zamówienie

Naklejki przezroczyste do druku to uniwersalna baza dla każdego Twojego pomysłu! Transparentne naklejki pozwalają skutecznie wyeksponować to, co w Twoim projekcie najważniejsze! Na przezroczystym tle możemy nadrukować dowolny motyw, grafikę lub napisy – zawsze wiernie odwzorowując kolorystykę i wszelkie detale Twojego projektu. Wszystkie przezroczyste naklejki personalizowane będą wyróżniały się jakością i trwałością. Możesz u nas zamówić przezroczyste naklejki w dowolnym nakładzie!

 

Zdjęcie domyślne

Naklejki transparentne z logo firmy

Naklejki przezroczyste, na których umieszczone jest logo firmy, mogą stanowić istotny element działań marketingowych oraz pomagać w budowie rozpoznawalności danej marki. Stosowane przez nas technologie i maszyny zapewniają wysoką trwałość nadruku zarówno naklejek błyszczących, jak i matowych – są one odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na blaknięcie kolorów czy ścieranie się nadruku, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii transparentnej. Bardzo mocny klej pozwala umieszczać nasze naklejki transparentne na dowolnych podłożach i powierzchniach: od szkła aż po beton.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Naklejki przezroczyste o różnych kształtach

Dzięki naszym nowoczesnym ploterom, które cechują się wysoką dokładnością pracy, możemy dociąć wydrukowane naklejki transparentne na dowolny wymiar i kształt. Aby zapewnić właściwą jakość cięcia, korzystamy z automatycznego plotera tnącego wyposażonego w system optycznego rozpoznawania paserów. Pozwala to nam wycinać kształty i kontury o praktycznie dowolnym stopniu skomplikowania bez korzystania z wykrojników. Chcesz zamówić kwadratowe, prostokątne lub okrągłe przezroczyste naklejki? Wykonamy je dla Ciebie szybko i zachowaniem najwyższej precyzji!

Zdjęcie domyślne

Dwustronne naklejki przezierne z białym kolorem

Kolorowe naklejki przezroczyste to tylko część naszych możliwości. Prawdziwym unikatem jest możliwość drukowania białym kolorem na przezroczystych naklejkach. Biały kolor jako warstwa nieprzezierna jest doskonale widoczny na szybach czy kolorowych podłożach, a ponadto pozwala lepiej wyeksponować kolory. Możemy także wykonać dwustronne naklejki przezroczyste – z grafiką białą lub kolorową. Tutaj wszystko zależy od Ciebie i Twojego pomysły na naklejki samoprzylepne przezroczyste!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Druk naklejek transparentnych na zamówienie w d-pos

Transparentne naklejki drukujemy na zaawansowanych technologicznie ploterach eco-solwentowych o wysokiej rozdzielczości lub na ploterze rolowym UV. Jesteśmy w stanie drukować naprawdę wysokiej jakości naklejki nawet na bardzo cienkich foliach, optymalnie dopasowanych do szczegółów Twojego zamówienia. Jako producent naklejek przezroczystych posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, doskonale wyposażony park maszynowy i bogate doświadczenie praktyczne. Dzięki temu możemy się podjąć realizacji nawet najbardziej wymagających projektów, gwarantując Ci atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz ekspresową realizację zlecenia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Mogą zainteresować Cię nasze magnesy z nadrukiem lub naklejki na samochód.