Nacinanie naklejek

Reklamowe naklejki podłogowe

Grafika podłogowa jest od wielu lat wykorzystywana jako nośnik treści reklamowych, informacji i oznaczeń pomocniczych (jak np. strzałki kierunkowe). Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w bezpośredniej okolicy punktów sprzedaży, ponieważ przykuwa wzrok i zwraca na siebie uwagę przechodniów. Naklejki reklamowe dostępne w naszej ofercie tworzymy zawsze w taki sposób, by wzbudzały zainteresowanie, harmonijnie wpisywały się w przestrzeń, w której zostały umieszczone i kreatywnie ją uzupełniały.
Nacinanie naklejek
Zdjęcie domyślne

Estetyczne naklejki podłogowe z nadrukiem reklamowym – skuteczna reklama podłogowa

Aby reklamowe naklejki podłogowe spełniały swoją rolę, muszą być estetyczne, trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, przede wszystkim: ścieranie, promieniowanie ultrafioletowe i wilgoć. Z tego względu do produkcji naklejek podłogowych wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz bezkonkurencyjne w tego typu zadaniach plotery eco-solwentowe i plotery rolowe UV.

Połączenie odpowiedniego nośnika grafik / treści z urządzeniem drukującym oferującym nadruk w fotograficznej jakości, wiernie oddający wszystkie kolory i detale projektu to gwarancja, że reklamowe naklejki podłogowe będą maksymalnie czytelne i zachowają stabilność estetyczną w nawet najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

Zdjęcie domyślne

Prezycyjne cięcie – reklamowe naklejki na podłogę w dowolnym kształcie!

Jako firma robiąca naklejki reklamowe na potrzeby różnych klientów przykładamy szczególną uwagę do precyzyjnego docinania na zamówiony wymiar, przy czym ich docelowa wielkość nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia. Z dokładnością do 0,5 mm wycinamy zarówno wielkoformatowe naklejki chodnikowe, jak i nieduże naklejki o najbardziej nawet fantazyjnych i nietypowych kształtach.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Trwałe naklejki reklamowe na podłogę z laminatem

Wszystkie reklamowe naklejki podłogowe zabezpieczamy w procesie laminowania dodatkową warstwą ochronną. Laminowana reklamowa naklejka na podłogę staje się odporna na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i wilgoć. Może być bezpiecznie i skutecznie czyszczona oraz dezynfekowana. Ponadto reklamowe naklejki na podłogę zabezpieczone atestowanym laminatem antypoślizgowym spełniają wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa użytkowania powierzchni płaskich w różnego rodzaju obiektach.

Każdorazowo dobieramy materiał oraz siłę klejenia do przewidywanego czasu ekspozycji i rodzaju nawierzchni, na której dana naklejka będzie umieszczona.

Zdjęcie domyślne

D-POS – producent naklejek podłogowych

Rewelacyjny zespół fachowców D-POS i doskonale wyposażony park maszynowy pozwala nam w konkurencyjnej cenie drukować naklejki podłogowe najwyższej jakości na niemal każdym rodzaju materiału w zależności od potrzeb naszych Klientów. Posiadamy ponad 20. lat doświadczenia w branży oraz specjalistyczną wiedzę, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w zakresie druku i precyzyjnego wycinania naklejek podłogowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Pracujemy zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, szybko i terminowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zdjęcie domyślne