Nacinanie naklejek

Reklamowe naklejki podłogowe

Grafika podłogowa jest wykorzystywana jako nośnik treści reklamowych, informacji i oznaczeń pomocniczych (jak np. strzałki kierunkowe) od wielu lat. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w bezpośredniej okolicy punktów sprzedaży, ponieważ przykuwa wzrok i zwraca na siebie uwagę przechodniów. Naklejki reklamowe dostępne w naszej ofercie tworzymy zawsze w taki sposób, by wzbudzały zainteresowanie oraz w kreatywny sposób uzupełniały przestrzeń, w której zostały umieszczone.
Nacinanie naklejek

Trwałe naklejki podłogowe z nadrukiem reklamowym

Aby reklamowe naklejki podłogowe spełniały swoją rolę, muszą być estetyczne, trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych (ścieranie, promieniowanie ultrafioletowe, wilgoć itp.). Z tego względu do produkcji naklejek podłogowych wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy plotery eco-solwentowe i ploter rolowy UV, które pozwalają uzyskać nadruk o niemal fotograficznej jakości.

Naklejki podłogowe zabezpieczamy dodatkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne atestowanym laminatem antypoślizgowym.

Skuteczna reklama podłogowa

Każdorazowo dobieramy materiał oraz siłę klejenia do przewidywanego czasu ekspozycji i rodzaju nawierzchni, na której dana naklejka będzie umieszczona.

Jako firma robiąca naklejki reklamowe na potrzeby różnych klientów przykładamy szczególną uwagę do precyzyjnego docinania na zamówiony wymiar, przy czym wielkość nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia. Z dokładnością do 0,5 mm wycinamy zarówno wielkoformatowe naklejki chodnikowe, jak i nieduże naklejki o najbardziej nawet fantazyjnych i nietypowych kształtach.

D-POS – producent naklejek podłogowych

Doskonale wyposażony park maszynowy pozwala nam w konkurencyjnej cenie drukować naklejki podłogowe najwyższej jakości na niemal każdym rodzaju materiału w zależności od potrzeb klienta.

Dzięki bogatemu, ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży i specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w zakresie druku i precyzyjnego wycinania naklejek podłogowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!