Zdjęcie domyślne główne

Naklejki na samochód

Naklejki samochodowe to prosty, estetyczny i ekonomiczny sposób na metamorfozę pojazdu, spersonalizowanie auta lub obsadzenie go w roli nośnika reklamy. Ilu właścicieli samochodów, tyle pomysłów na ich oklejenie, a my możemy zrealizować każdy z nich. Dostarczymy Ci naklejki dowolnej wielkości, w absolutnie każdym kształcie, doskonale odwzorowanej kolorystyce i rewelacyjnej jakości.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nowy wygląd samochodu? Wyklej go! Duże naklejki na samochód

Naklejki samochodowe umożliwiają bezproblemowe ozdobienie samochodu, dodanie mu oryginalnego charakteru oraz dopasowanie do aktualnych potrzeb samochodu firmowego lub wydanego współpracownikom do użytku służbowego. Na płaskie powierzchnie karoserii można zaaplikować małe i duże naklejki, humorystyczne wlepki, energetyczne wzory i grafiki, firmowe logo lub motto zaplanowanej na dłuższy czas kampanii.

Zdjęcie domyślne

Maskująca i ochronna naklejka na samochód

Naklejki samochodowe mogą również skutecznie ukryć drobne niedoskonałości wierzchniego poszycia pojazdu. Decydując się na naklejki na samochód na zamówienie możesz zaprojektować produkt, który skuteczne zamaskuje niewielkie otarcia czy rysy. Najwyższej jakości naklejka na samochód to również dodatkowa ochrona karoserii Twojego auta lub firmowej floty!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Naklejka na samochód własny projekt

Jak ma wyglądać Twoja naklejka na samochód? Ty decydujesz! Wszystkie naklejki na samochody robimy na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi projektami naszych Klientów. Na Twojej naklejce samochodowej możemy wydrukować dowolne zdjęcie, grafikę, logo lub napis. Gwarantujemy perfekcyjne odwzorowanie Twojego projektu, z zachowaniem głębi kolorów i ostrości wszystkich wzorów. W naszym parku maszyn stoją nowoczesne, zaawansowane technologicznie plotery drukujące – nadruki wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i z wykorzystaniem maksymalnie trwałych atramentów.

Zdjęcie domyślne

Laminowane naklejki na samochód – trwałe i wytrzymałe

Do produkcji naklejek samochodowych używamy nowoczesnej, wytrzymałej folii, którą laminujemy, by móc zagwarantować Ci maksymalną trwałość produktu, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Bez względu na to w jaki sposób używasz samochodu, jakie trasy nim pokonujesz i jakie warunki postojowe masz mu do zaoferowania (garaż, wiata, parking pod gołym niebem) – nasze naklejki będą stały na straży nowego wizerunku Twojego pojazdu przez kilka lat.

Alternatywą dla klasycznych naklejek są naklejki magnetyczne na samochód, które umożliwiają okresowe eksponowanie dowolnych wzorów, grafik, logotypów czy znaków.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Naklejki samochodowe na zamówienie

Twoje auto, bez względu na markę pojazdu, jego gabaryty czy wiek, może skutecznie wyróżniać się na tle innych samochodów, przyciągać oko i skupiać na sobie uwagę. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy z Twoich pomysłów, służąc pomocą techniczną przy obróbce grafiki i przygotowaniu Twojego projektu do druku i wycinania. Pokaz nam swój projekt, przeprowadzimy niezbędne konsultacje i ruszamy z produkcją!

Prosty sposób na oryginalny wygląd pojazdu tu i teraz? Naklejki samochodowe od d-pos!