Naklejki na samochód

Naklejki samochodowe to prosty, estetyczny i ekonomiczny sposób na metamorfozę pojazdu, spersonalizowanie auta lub obsadzenie go w roli nośnika reklamy. Ilu właścicieli samochodów, tyle pomysłów na ich oklejenie, a my możemy zrealizować każdy z nich. Dostarczymy Ci naklejki dowolnej wielkości, w absolutnie każdym kształcie, doskonale odwzorowanej kolorystyce i rewelacyjnej jakości.

Nowy wygląd samochodu? Wyklej go!

Naklejki samochodowe umożliwiają bezproblemowe ozdobienie samochodu, dodanie mu oryginalnego charakteru oraz dopasowanie do aktualnych potrzeb samochodu firmowego lub wydanego współpracownikom do użytku służbowego. Na płaskie powierzchnie karoserii można zaaplikować małe i duże naklejki, humorystyczne wlepki, energetyczne wzory i grafiki, firmowe logo lub motto zaplanowanej na dłuższy czas kampanii.

Naklejki samochodowe mogą również skutecznie ukryć drobne niedoskonałości wierzchniego poszycia pojazdu – niewielkie otarcia czy rysy.

Najwyższa jakość i trwałość

Naklejki na samochód to… po prostu najwyższej jakości naklejki. Do produkcji naklejek samochodowych używamy nowoczesnej, wytrzymałej folii, którą laminujemy, by móc zagwarantować Ci maksymalną trwałość produktu, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Bez względu na to w jaki sposób używasz samochodu, jakie trasy nim pokonujesz i jakie warunki postojowe masz mu do zaoferowania (garaż, wiata, parking pod gołym niebem) – nasze naklejki będą stały na straży nowego wizerunku Twojego pojazdu przez kilka lat.

Alternatywą dla klasycznych naklejek są naklejki magnetyczne na samochód, które umożliwiają okresowe eksponowanie dowolnych wzorów, grafik, logotypów czy znaków.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Naklejki samochodowe na zamówienie

Twoje auto, bez względu na markę pojazdu, jego gabaryty czy wiek, może skutecznie wyróżniać się na tle innych samochodów, przyciągać oko i skupiać na sobie uwagę. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy z Twoich pomysłów, służąc pomocą techniczną przy obróbce grafiki i przygotowaniu Twojego projektu do druku i wycinania.

Prosty sposób na oryginalny wygląd pojazdu tu i teraz? Naklejki samochodowe od d-pos!