Druk na blasze Warszawa

Druk na blasze

Blacha to materiał wytrzymały i odporny na niesprzyjające warunki zewnętrzne, dlatego doskonale sprawdza się jako podłoże dla nadruków mających funkcjonować jako długotrwała forma reklamy (np. szyldy czy tablice informacyjne). To również idealny materiał dla nietypowych, unikalnych elementów dekoracji wnętrz. Nasz ploter UV pozwala drukować na dowolnych płaskich powierzchniach wykonanych z metalu, w tym na aluminium, blasze ocynkowanej, stalowej, miedzianej czy bezpośrednio na płytach metalowych.
Druk na blasze Warszawa
Nadruk na blasze

Nadruk na blasze

Nadruki na powierzchniach metalowych i blachach wykonujemy za pomocą nowoczesnego i niezwykle wydajnego plotera drukującego w technologii UV. Dzięki temu drukujemy na blasze i metalu z niemal fotograficzną jakością, nie ogranicza nas także rozmiar ani kształt – w razie potrzeby możemy drukować na precyzyjnie dociętej blasze zgodnie ze specyfikacją klienta.

Maksymalny wymiar zadruku pojedynczego arkusza blachy to 2100×3100 mm, przy czym drukujemy bez marginesów – od krawędzi do krawędzi. Dzięki temu dokładne spasowanie poszczególnych elementów w przypadku większych formatów nie stanowi najmniejszego problemu.

Zastosowanie druku na blasze

Zastosowanie druku na blasze

Najczęściej nadruki na blasze wykorzystuje się w reklamie zewnętrznej (m.in. szyldy, kasetony, litery przestrzenne, tablice informacyjne), ale to nie jedyne możliwości. Drukujemy na blachach i metalu również elementy stoisk targowych, grafiki na ogrodzenia, różnego rodzaju grafiki przeznaczone do wykorzystania na ekspozycjach muzealnych lub w galeriach (także plenerowych).

Wszystkie wykonane nadruki nożna dodatkowo ręcznie zabezpieczyć trwałym, wytrzymałym lakierem, co chroni kolory przez wyblaknięciem i zwiększa odporność zadruku na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.

Zastosowanie druku na blasze
Profesjonalny druk na blasze

Druk na blasze – Warszawa

Nasz park maszynowy umożliwia wykonywanie wysokiej jakości nadruków na dowolnego typu płaskich powierzchniach metalowych, a dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Zapewniamy kompleksową obsługę, optymalny dobór rozwiązań do potrzeb i atrakcyjną cenę druku na blasze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!