Druk na blasze Warszawa

Druk na blasze

Blacha to materiał wytrzymały i odporny na niesprzyjające warunki zewnętrzne, dlatego doskonale sprawdza się jako podłoże dla nadruków mających funkcjonować jako długotrwała forma reklamy (np. szyldy czy tablice informacyjne). To również idealny materiał dla nietypowych, unikalnych elementów dekoracji wnętrz. Nasz ploter UV pozwala drukować na dowolnych płaskich powierzchniach wykonanych z metalu, w tym na aluminium, blasze ocynkowanej, stalowej, miedzianej czy bezpośrednio na płytach metalowych.
Druk na blasze Warszawa
Nadruk na blasze

Nadruk na blasze

Nadruki na powierzchniach metalowych i blachach wykonujemy za pomocą nowoczesnego i niezwykle wydajnego plotera drukującego w technologii UV. Dzięki temu drukujemy na blasze i metalu z niemal fotograficzną jakością, nie ogranicza nas także rozmiar ani kształt – w razie potrzeby możemy drukować na precyzyjnie dociętej blasze zgodnie ze specyfikacją klienta.

Maksymalny wymiar zadruku pojedynczego arkusza blachy to 2100×3100 mm, przy czym drukujemy bez marginesów – od krawędzi do krawędzi. Dzięki temu dokładne spasowanie poszczególnych elementów w przypadku większych formatów nie stanowi najmniejszego problemu.

Zdjęcie domyślne

Druk UV na blasze – niespotykana trwałość

Druk UV na blasze, metalach i aluminium to gwarancja ponadprzeciętnej stabilności wizualnej projektu. Nadruk na blasze wykonany w tej technologii charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością oraz perfekcyjnym odwzorowaniem kolorystyki projektu oraz wiernym odtworzeniem wszystkich detali. Dodatkowo, wszystkie nadruki na blasze można zabezpieczyć ręcznie odpowiednio dobranym lakierem bezbarwnym.

Zastosowanie wysokiej jakości lakieru zabezpieczającego podniesie trwałość nadruku – warstwa ochronna pozwoli skutecznie zapobiegać blaknięciu kolorów oraz zwiększy odporność nadruku na blasze na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.

Zdjęcie domyślne
Zastosowanie druku na blasze

Zastosowanie druku na blasze

Najczęściej nadruki na blasze wykorzystuje się w reklamie zewnętrznej (m.in. szyldy, kasetony, litery przestrzenne, tablice informacyjne), ale to nie jedyne możliwości. Drukujemy na blachach i metalu również elementy stoisk targowych, grafiki na ogrodzenia, różnego rodzaju grafiki przeznaczone do wykorzystania na ekspozycjach muzealnych lub w galeriach (także plenerowych).

Zdjęcie domyślne

Szukasz pomysłu na drukowanie na blasze? Skorzystaj z naszej bazy zdjęć i grafik!

Chcesz wykorzystać nadruk na blasze do stworzenia oryginalnych dekoracji ściennych lub dowolnych elementów konstrukcyjnych, np. industrialnych mebli? Szukasz odpowiedniej grafiki, która idealnie wpisze się w Twoją wizję? Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę zdjęć, grafik wektorowych i ilustracji. Intuicyjna wyszukiwarka pozwala szybko i sprawnie przeglądać zasoby bazy pod kątem interesujących Cię motywów.

Możesz również skorzystać z filtrów, które pozwolą Ci jeszcze lepiej spersonalizować wyszukiwania, np. zaznaczając, że interesują Cię wyłącznie krajobrazy, zdjęcia z ludźmi lub grafiki w konkretnej tonacji kolorystycznej (kolor i odcień wybierasz samodzielnie z koła barw).

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Najwyższej jakości druk na blasze – na zamówienie

Wszystkie zlecenia na druk na blasze realizujemy na zamówienie. Co to oznacza? Nie działamy szablonowo i nie oferujemy gotowych produktów i nadruków na blasze. Możesz nam zlecić każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt. Opracujemy optymalny plan na jego realizację i zastosujemy nowoczesne technologie.

Zawsze pracujemy na najwyższej jakości materiałach: blachach (ocynkowanych, stalowych, miedzianych), metalu i płytach metalowych, aluminium – o parametrach zgodnych ze specyfikacją z Twojego projektu. Jesteśmy pewni, że końcowy efekt naszej współpracy zaspokoi w 100% Twoje oczekiwania.

Profesjonalny druk na blasze

Druk na blasze – Warszawa

Nasz park maszynowy umożliwia wykonywanie wysokiej jakości nadruków na dowolnego typu płaskich powierzchniach metalowych, a dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Zapewniamy kompleksową obsługę, optymalny dobór rozwiązań do potrzeb i atrakcyjną cenę druku na blasze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem! Polecamy zwłaszcza usługi druku na szkle oraz druku na folii samoprzylepnej.

Profesjonalny druk na blasze

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.