Druk na PET

PET to jedno z najpopularniejszych tworzyw sztucznych, wykorzystywanych do produkcji opakowań, m.in. butelek i pojemników na żywność, ale również niewielkich kształtek i obudów urządzeń elektronicznych oraz folii będących doskonałymi nośnikami rozmaitych informacji czy komunikatów reklamowych realizowanych w ramach kampanii marketingowych. Ten termoplastyczny poliester charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz stabilnością wymiarową, będąc równocześnie materiałem lekkim i przezroczystym lub wybarwionym. Możliwość drukowania na folii PET pozwala na tworzenie wyjątkowych, bo spersonalizowanych produktów. Najnowocześniejsze, zaawansowane plotery drukujące w technologii UV gwarantują doskonałą jakość nadruku na PET.

Nadruk na PET najwyższej jakości

Dysponujemy parkiem maszyn i urządzeń, które pracują w oparciu o nowoczesne technologie. Druk na PET wykonujemy na rolowych ploterach drukujących UV ( maksymalnej szerokości druku 1,6 m) lub stołowych ploterach UV, które umożliwiają wykonywanie nadruków w dowolnych kombinacjach atramentów kolorowych i białych, również kolor+biały+kolor w jednym przelocie.

Oferujemy własne tworzywo PET, które zadrukowujemy zgodnie z Twoim projektem, za pomocą specjalnego tuszu polimerowego, napylanego na powierzchnię płyty, a następnie utwardzanego światłem ultrafioletowym LED. Gotowe nadruki są maksymalnie estetyczne oraz bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, nie blakną, nie odbarwiają się i nie tracą wyrazistości.

Drukowanie na folii PET dla marketingu

Rolowy druk polimerowy na folii PET to metoda szczególnie często wykorzystywana w branży reklamowej i marketingu. Folia PET z nadrukiem doskonale wpisze się w komunikację wizualną w ramach mniejszych i większych kampanii, bez względu na branżę, w której działasz.

Możesz zastosować ją dowolnie, wedle potrzeb i oczekiwań, będąc pewnym jej najwyższej jakości oraz trwałości nadruku. Nasz PET, z zaprojektowanym przez Ciebie nadrukiem, rewelacyjnie sprawdza się przy laminacji między dwa szkła.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Nadruki na PET – dokładnie takie, jakich potrzebujesz

20 lat naszego doświadczenia, doskonale wyposażony par maszyn, dostęp do najnowszych technologii i materiałów oraz… Twój pomysł! Realizujemy zamówienia na wysokiej jakości grafiki, w różnych rozmiarach i kształtach oraz dowolnej palecie kolorów. Mniejszy czy większy nakład? Dla nas nie ma to żadnego znaczenia – każde zlecenie wykonujemy z perfekcyjną dokładnością i precyzją, która po prostu gwarantuje sukces.

Nadruk na PET? Dla nas nie ma rzeczy, ani zleceń niemożliwych do zrealizowania! Sprawdź nas.