Zdjęcie domyślne główne

Powerbanki z nadrukiem

Nowoczesny gadżet, skrojony na miarę potrzeb i oczekiwań współczesnego konsumenta? Powerbank! To przenośne urządzenie do ładowania urządzeń mobilnych za pomocą portu USB warto zawsze mieć pod ręką! Reklamowy powerbank z logo to doskonały pomysł na firmowy upominek, który skutecznie zabezpieczy osobie obdarowanej dostęp do urządzeń mobilnych, bez obaw o rozładowaną baterię!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nadruk logo na powerbankach

Chcesz, aby powerbank z nadrukiem był jednym z gadżetów reklamowych Twojej firmy? Jesteś we właściwym miejscu! Możesz zlecić nam wykonanie dowolnego nadruku na dowolnej ilości urządzeń!

Produkcję powerbanków zostawiamy specjalistom – my zajmujemy się na wykonywaniu najwyższej jakości nadruków, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii druku, zawsze precyzyjnie dobranych do opracowywanego gadżetu

Zdjęcie domyślne

Powerbank reklamowy z logo firmy

Twoje logo, napis lub grafikę wykonamy zgodnie z Twoim pomysłem, wiernie odwzorowując wszelkie detale koncepcji. Możesz być pewny, że nadruki będą maksymalnie trwałe i czytelne, a powerbanki z logo będą efektywnie i efektownie reklamować właśnie Twoją firmę, przez cały okres ich użytkowania.

 

Powerbank to gadżet reklamowy, którym chcesz obdarować najważniejszych klientów i kontrahentów? Pokaż nam swój projekt, przeanalizujemy szczegóły techniczne i… Zaczynamy?

Chcesz promować swoją markę? Polecamy też tablice z dibondu oraz etykiety samoprzylepne z nadrukiem.

Zdjęcie domyślne