Wydruk na piance

Wydruk na piance to specjalny rodzaj druku, który jest wykonywany na polistyrenowej piance, dzięki czemu gotowa plansza zachowuje sztywność, a jednocześnie jest niezwykle lekka. Do realizacji tego rodzaju projektów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i drukujemy na nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie ploterach. Dzięki temu wydrukowane przez nas zdjęcia lub grafiki na piance są gotowe do ekspozycji w zasadzie tuż po zakończeniu druku, a sama grafika jest odwzorowana z fotograficzną jakością.

Druk na piance

Podstawowe zalety druku na piance to niewielka waga i sztywność plansz nawet w przypadku dużych formatów, co sprawia, że takie wydruki perfekcyjnie nadają się do przygotowywania wszelkiego rodzaju ekspozycji, wystaw czy prezentacji mających miejsce wewnątrz budynków (np. podczas targów czy czasowych wystaw muzealnych). Bardzo często są one również wykorzystywane jako dekoracyjne elementy wystroju wnętrz lub jako nośniki treści o charakterze reklamowym. Co ważne, z uwagi na specyfikę materiału, wydruki na piance nie nadają się do wykorzystania na ekspozycjach zewnętrznych oraz w miejscach, gdzie panuje duża wilgotność.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Wydruki na piance – możliwości

Ponieważ w naszej pracy kierujemy się zasadą, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre, do przygotowania wydruków na piance używamy wyłącznie najwyższej klasy materiałów i atramentów. W razie potrzeby możemy zadrukować piankę dwustronnie, jesteśmy również w stanie wykonać nadruki w każdym standardowym formacie oraz w formatach nietypowych do 2,1 x 3,1 metra. Jeżeli zachodzi taka konieczność, pomagamy odpowiednio wykadrować grafikę przed wydrukiem, aby prezentowała się dokładnie tak, jak zaplanował klient.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

D-POS – profesjonalne wydruki na piance

Nowoczesny, zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwalają nam podejmować się realizacji nawet najbardziej wymagających projektów w zakresie druku na piance. Z praktyki wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego każdemu klientowi zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i dbamy o nawet najdrobniejsze detale – a wszystko w atrakcyjnej cenie i z gwarancją najwyższej jakości usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!