Druk na piance warszawa

Wydruk na piance

Wydruk na piance to specjalny rodzaj druku, który jest wykonywany na polistyrenowej piance, dzięki czemu gotowa plansza zachowuje sztywność, a jednocześnie jest niezwykle lekka. Do realizacji tego rodzaju projektów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i drukujemy na nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie ploterach. Dzięki temu wydrukowane przez nas zdjęcia lub grafiki na piance są gotowe do ekspozycji w zasadzie tuż po zakończeniu druku, a sama grafika jest odwzorowana z fotograficzną jakością.
Druk na piance warszawa
Druk na piance na wymiar

Druk na piance

 

Podstawowe zalety wydruku na piance to niewielka waga i sztywność plansz nawet w przypadku dużych formatów, co sprawia, że takie wydruki perfekcyjnie nadają się do przygotowywania wszelkiego rodzaju ekspozycji, wystaw czy prezentacji mających miejsce wewnątrz budynków (np. podczas targów czy czasowych wystaw muzealnych). Bardzo często są one również wykorzystywane jako dekoracyjne elementy wystroju wnętrz lub jako nośniki treści o charakterze reklamowym. Co ważne, z uwagi na specyfikę materiału, wydruki na piance nie nadają się do wykorzystania na ekspozycjach zewnętrznych oraz w miejscach, gdzie panuje duża wilgotność.

 

Druk na piance UV

Wydruk UV na piance – optymalna jakość i trwałość

Nowoczesna technologia druku UV zapewnia fotograficzną jakość wydruku na piance, z perfekcyjnym odwzorowaniem wszystkich kolorów i doskonałą ekspozycją nawet najdrobniejszych szczegółów zdjęcia lub grafiki. Farby polimerowe, po napyleniu bezpośrednio na powierzchnię pianki przeznaczonej do nadruku, są dodatkowo utrwalane światłem ultrafioletowym, co zdecydowanie podnosi trwałość i wytrzymałość nadruku. Druk UV na piance będzie stabilny wizualnie przez długi czas, a zdjęcia i grafiki nie będą się odbarwiać, ani blaknąć.

 

Druk na piance UV
Drukowanie na piance

Wydruki na piance na wymiar – możliwości

Ponieważ w naszej pracy kierujemy się zasadą, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre, do przygotowania wydruków na piance używamy wyłącznie najwyższej klasy materiałów i atramentów. W razie potrzeby możemy zadrukować piankę dwustronnie, jesteśmy również w stanie wykonać nadruki w każdym standardowym formacie oraz w formatach nietypowych do 2,1 x 3,1 metra. Jeżeli zachodzi taka konieczność, pomagamy odpowiednio wykadrować grafikę przed wydrukiem, aby prezentowała się dokładnie tak, jak zaplanował klient.

Druk na piance UV warszawa

Wydruk zdjęcia na piance – skorzystaj z naszej bazy

Większość zleceń na druk na piance to projekty realizowane w ramach różnego rodzaju kampanii reklamowych i marketingowych, a także zlecenia organizatorów rozmaitych wystaw (w tym wystaw muzealnych) i konkursów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać piankę w inny sposób. Wydruki na piance sprawdzą się również w roli efektownych dekoracji ściennych, których ogromną zalet będzie lekkość i bezproblemowy montaż. Na piance można wydrukować dowolne zdjęcie lub grafikę – w każdym kolorze i bez względu na stopień skomplikowania wzoru.

 

Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę zdjęć, grafik wektorowych oraz ilustracji – wszystkie w doskonałej jakości oraz rozdzielczości umożliwiającej satysfakcjonujące drukowanie na piance w każdym rozmiarze. To ponad 200 milionów propozycji, które możesz wykorzystać do zaprojektowania wydruku na piance do domu lub biura, bądź do ozdobienia ścian dowolnego budynku komercyjnego lub obiektu użyteczności publicznej.

 

Druk na piance UV warszawa
Druk na piance na zamówienie

Druk na piance na zamówienie

Druk UV na piance wykonujemy wyłącznie na zamówienie. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy naszym Klientom produkty, które w 100% spełniają ich oczekiwania i są optymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością. Gwarantujemy, że Twój projekt zostanie przygotowany z doskonałej jakości materiałów oraz z zastosowaniem nowoczesnych technologii i sprawdzonych urządzeń.

Pianka druk UV

D-POS – profesjonalne drukowanie na piance

 

Nowoczesny, zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwalają nam podejmować się realizacji nawet najbardziej wymagających projektów w zakresie druku na piance. Z praktyki wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego każdemu klientowi zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i dbamy o nawet najdrobniejsze detale druku na piance – a wszystko w atrakcyjnej cenie i z gwarancją najwyższej jakości usług.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

Pianka druk UV