Druk na HIPS

HIPS, czyli High Impact Polystyrene (polistyren wysokoudarowy) jest modyfikacją polistyrenu, powstającą po dodaniu do niego kauczuku butadienowego. To materiał maksymalnie uniwersalny, wyjątkowo lekki, bardzo łatwy w obróbce, występujący w wielu kolorach oraz zabezpieczony po stronie błyszczącej folią ochronną. Z płyt HIPS wykonujemy różnego rodzaju elementy komunikacji wizualnej: gadżety reklamowe, wywieszki promocyjne, różnego rodzaju ekspozytory i podstawki oraz konstrukcje o niestandardowych kształtach. Oferujemy Ci również pełną personalizację Twoich produktów! Druk na HIPS umożliwia umieszczenie na nich dowolnych grafik i motywów, tekstów i logotypów - zawsze z gwarantowaną najwyższą jakością wydruku.

Specjalistyczny druk UV na płytach HIPS

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i urządzeń, wśród których znajdują się m.in. najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie plotery drukujące UV. Drukowanie UV odbywa się w temperaturze pokojowej, na podciśnieniowych stołach, w maksymalnym formacie 2,1 m x 3,1 m. Jesteśmy w stanie nanieść dowolnej wielkości nadruk na wybraną przez Ciebie powierzchnię – precyzyjnie i bez ryzyka uszkodzenia czy odkształcenia tworzywa. Materiał HIPS zadrukowujemy w zaprojektowany przez Ciebie sposób za pomocą specjalnego tuszu polimerowego, napylanego na powierzchnię płyty, a następnie utwardzanego światłem ultrafioletowym LED.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Wyraziste kolory i wzory – trwałość na lata

Drukiem na tworzywach zajmujemy się od ponad 20 lat. To ogromna ilość wiedzy i doświadczenia, pozwalająca nam na oferowanie Ci usług na najwyższym poziomie, których efektem jest zawsze doskonale wykończony produkt. Korzystamy z innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych ploterów drukujących UV, które umożliwiają wykonywanie nadruków w dowolnych kombinacjach atramentów kolorowych i białych. Gotowe nadruki są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także maksymalnie wyraziste i perfekcyjnie oddające kolory zawarte w Twoim projekcie. Możesz być pewien, że druk na HIPS będzie cieszyć oko przez długie lata – nie tracąc ostrości i nie blaknąc.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twój projekt i nasz nadruk – to musi się udać!

Masz projekt, w którym główną rolę odgrywa materiał HIPS i nadruk na nim wykonany? My mamy wszystkie narzędzia i materiały oraz know-how, by zrealizować każdy Twój pomysł! Na naszych stołach do druku UV leżały już tysiące produktów z płyt HIPS, w różnych wielkościach i kształtach. Wszystkie zostały zadrukowane zgodnie z zamówieniem, często przewyższając potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Czas na Ciebie! Realizujemy zarówno zamówienia na pojedyncze materiały, dekoracje i konstrukcje z płyt HIPS z opcją nadruku, jak i zlecenia na serie – bez żadnych ograniczeń, co do ilości sztuk czy stopnia skomplikowania prac.

 

Zleć nam druk na HIPS i… bądź spokojny! Jesteś w dobrych rękach!