Druk na hips warszawa

Druk na HIPS

HIPS, czyli High Impact Polystyrene (polistyren wysokoudarowy) jest modyfikacją polistyrenu, powstającą po dodaniu do niego kauczuku butadienowego. To materiał maksymalnie uniwersalny, wyjątkowo lekki, bardzo łatwy w obróbce, występujący w wielu kolorach oraz zabezpieczony po stronie błyszczącej folią ochronną. Z płyt HIPS wykonujemy różnego rodzaju elementy komunikacji wizualnej: gadżety reklamowe, wywieszki promocyjne, różnego rodzaju ekspozytory i podstawki oraz konstrukcje o niestandardowych kształtach. Oferujemy Ci również pełną personalizację Twoich produktów! Druk na HIPS umożliwia umieszczenie na nich dowolnych grafik i motywów, tekstów i logotypów - zawsze z gwarantowaną najwyższą jakością wydruku.
Druk na hips warszawa
Druk na hips

Specjalistyczny druk UV na płytach HIPS

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i urządzeń, wśród których znajdują się m.in. najnowocześniejsze, zaawansowane technologicznie plotery drukujące UV. Drukowanie UV odbywa się w temperaturze pokojowej, na podciśnieniowych stołach, w maksymalnym formacie 2,1 m x 3,1 m. Jesteśmy w stanie nanieść dowolnej wielkości nadruk na wybraną przez Ciebie powierzchnię – precyzyjnie i bez ryzyka uszkodzenia czy odkształcenia tworzywa.

Materiał HIPS zadrukowujemy w zaprojektowany przez Ciebie sposób za pomocą specjalnego tuszu polimerowego, napylanego na powierzchnię płyty, a następnie utwardzanego światłem ultrafioletowym LED.

Druk UV na hips

Bezpośredni druk na polisterynie wysokoudarowym

Twój nadruk na HIPS jest wykonywany przez naszych specjalistów bezpośrednio na polisterynie wysokoudarowym. Brak dodatkowych warstw i konieczności ich łączenia z płytami HIPS podnosi trwałość i wytrzymałość każdego projektu. Druk na płycie HIPS wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, zawsze zgodnie z Twoim zamówieniem i projektem.

Druk UV na hips
Drukowanie na hips

Wyraziste kolory i wzory – trwałość na lata

Drukiem na tworzywach zajmujemy się od ponad 20 lat. To ogromna ilość wiedzy i doświadczenia, pozwalająca nam na oferowanie Ci usług na najwyższym poziomie, których efektem jest zawsze doskonale wykończony produkt. Korzystamy z innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych ploterów drukujących UV, które umożliwiają wykonywanie nadruków w dowolnych kombinacjach atramentów kolorowych i białych.

Gotowe nadruki są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także maksymalnie wyraziste i perfekcyjnie oddające kolory zawarte w Twoim projekcie. Możesz być pewien, że druk na HIPS będzie cieszyć oko przez długie lata – nie tracąc ostrości i nie blaknąc.

Druk na hips na zamówienie

Drukownie na HIPS – skorzystaj z naszej bazy zdjęć i grafik

Płyty HIPS są stosowane przede wszystkim do produkcji rozmaitych nośników treści realizowanych w ramach krótko i długoterminowych kampanii reklamowych i marketingowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by odpowiednio zadrukowane płyty HIPS stały się dekoracyjnym elementem dowolnej aranżacji ściennej, zarówno w prywatnym domu lub w biurze, jak i komercyjnych obiektach i obiektach użyteczności publicznej. Jakie nadruki na HIPS możesz zamówić?

Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę doskonałej jakości zdjęć, grafik wektorowych i ilustracji, które możesz wykorzystać wedle własnego uznania, za darmo i z możliwością wykonania obróbki w zakresie zamiany oryginalnej kolorystyki na sepię lub kolory biało-czarne oraz odbicia lustrzanego wzoru w pionie i poziomie. Z ogromną przyjemnością przyjmujemy również zlecenia na drukowanie na HIPS autorskich zdjęć i grafik naszych Klientów, pod warunkiem, że te spełniają minimalne wymogi techniczne (przede wszystkim w kontekście ich rozdzielczości).

Zdjęcie domyślne
Druk na hips na wymiar

Nadruki na HIPS – wyłącznie na zamówienie

Wszelkie zlecenia na nadruki na HIPS realizujemy wyłącznie na zamówienie. Nie działamy szablonowo – gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, dobór najwyższej jakości materiałów oraz zaawansowanych technologii. Druk UV na HIPS zlecamy naszym najlepszym specjalistom, którzy doskonale znają ten materiał i jego właściwości, biegle obsługują wszystkie urządzenia z naszego parku maszyn oraz mają szerokie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju produktów z HIP. Jesteśmy pewni, że Twoje nadruki na HIPS będą w 100% zgodne z projektem!

Nadruk UV na hips

Twój projekt i nasz nadruk – to musi się udać!

Masz projekt, w którym główną rolę odgrywa materiał HIPS i nadruk na nim wykonany? My mamy wszystkie narzędzia i materiały oraz know-how, by zrealizować każdy Twój pomysł! Na naszych stołach do druku UV leżały już tysiące produktów z płyt HIPS, w różnych wielkościach i kształtach. Wszystkie zostały zadrukowane zgodnie z zamówieniem, często przewyższając potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Czas na Ciebie!.

 

Zleć nam druk na HIPS i… bądź spokojny! Jesteś w dobrych rękach!

 

Nadruk UV na hips