Druk na dibond warszawa

Druk na dibond

Dibond to uniwersalny, bardzo trwały, sztywny i odporny na uszkodzenia materiał kompozytowy. Z dibondu produkujemy dowolne elementy komunikacji wizualnej, zarówno płaskie (tablice, litery, cyfry), jak i przestrzenne (ekspozytory, skrzynki). Płyty z dibondu rewelacyjnie współpracują z ploterami drukującymi w technologii UV stołowej, dzięki czemu możemy Ci zaoferować produkt dowolnie spersonalizowany za pomocą wybranych grafik i motywów, tekstów i logotypów, z gwarantowaną najwyższą jakością wydruku.
Druk na dibond warszawa
Druk na dibond

Druk UV na płytach dibond

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i urządzeń, wśród których plotery drukujące UV zdecydowanie wiodą prym. Drukowanie UV na dibondzie odbywa się w temperaturze pokojowej, na podciśnieniowych stołach, w maksymalnym formacie 2,1 m x 3,1 m. Pozwala nam to na nanoszenie nadruku na dibond różnej wielkości z precyzyjną dokładnością, nawet na tworzywa, które mogłyby się odkształcać lub uszkadzać pod wpływem wysokiej temperatury.

Dibond, będący kompozytem blachy aluminiowej i pianki polietylenowej, zadrukowujemy w wybrany przez Ciebie sposób za pomocą specjalnego tuszu polimerowego, napylanego na powierzchnię płyty, a następnie utwardzanego światłem ultrafioletowym LED..

 

Druk na dibond Warszawa

Wyraziste kolory i wzory – trwałość na lata

Drukowanie to wyzwanie? Nie dla nas! Drukiem zajmujemy się od ponad 20 lat, a dibond to jeden z naszych ulubionych materiałów. Korzystając z innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych ploterów drukujących UV, możemy Ci zaproponować usługi na najwyższym poziomie, których efektem jest zawsze doskonale wykończony produkt – bez względu na jego gabaryty czy kształt.

Drukujemy w dowolnych kombinacjach atramentów kolorowych i białych, a gotowe nadruki na dibondzie są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nadruki na dibond będą cieszyć oko przez długie lata, nie blaknąć, nie odbarwiając się i nie tracąc swojej ostrości.

 

Druk na dibond Warszawa
Druk na dibond na zamówienie

Bezpośredni wydruk UV na dibondzie

Druk na dibondzie wykonujemy bezpośrednio na podłożu. Dzięki temu oraz zastosowaniu nowoczesnej technologii UV i najwyższej jakości farb polimerowych możemy dostarczyć Ci produkt charakteryzujący się maksymalną trwałością. Wydruk na dibondzie nie odbarwia się i nie blaknie pod wpływem promieniowania słonecznego (również punktowego oświetlenia sztucznego), jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

 

Druk na dibond

Druk UV na dibondzie na zlecenie

Druk na płycie dibond to usługa, którą realizujemy wyłącznie na zlecenie. Możesz liczyć na indywidualne podejście – nie działamy szablonowo i nie trzymamy się schematów. Z równą przyjemnością realizujemy standardowe i niestandardowe zlecenia na druk UV dibond. To Ty decydujesz o wielkości, kształcie oraz przeznaczeniu płyt dibond z nadrukiem.

Możesz stworzyć lekkie obrazy z wybranymi zdjęciami lub grafikami do prywatnego domu lub biura, stylowe dekoracje ścienne do obiektów komercyjnych i obiektów użyteczności publicznej, a także nośniki informacji w ramach dowolnych akcji reklamowych i marketingowych. Dibond z nadrukiem sprawdza się ponadto podczas realizacji rozmaitych wystaw (m.in. muzealnych, artystycznych, konkursowych), zarówno stałych, jak i okresowych.

Zdjęcie domyślne
Druk na dibond UV

Skorzystaj z bazy zdjęć lub wyślij nam swoje grafiki

Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę zdjęć, grafik wektorowych oraz ilustracji, w której znajdziesz ponad 200 milionów propozycji na ciekawy wydruk UV na dibondzie. Możesz z nich skorzystać zupełnie za darmo, dostosowując położenie i kolorystykę wybranego zdjęcia lub grafiki do swoich potrzeb i oczekiwań.

Dibond z nadrukiem ma być elementem kampanii reklamowej, prezentować najważniejsze informacje dotyczące Twojej firmy, jej logo lub historię przedsiębiorstwa? Organizujesz wystawę i przygotowujesz tematyczne materiały, które chcesz wydrukować ekonomicznie, ale w doskonałej jakości? Zleć nam druk UV na dibond i ciesz się rewelacyjnymi efektami wizualnymi, trwałością i… dobrą ceną!

 

Druk na dibond producent

Pokaż nam swój projekt, a my zajmiemy się nadrukiem dibondu

Na naszych stołach do druku UV leżały już tysiące produktów z płyt dibond, w różnych wielkościach i kształtach. Wszystkie zostały zadrukowane zgodnie z zamówieniem, optymalnie wpisując się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Czas na Ciebie! Z równą przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie zamówienie na pojedynczą dekorację z dibond z nadrukiem, która ozdobi Twój dom lub biuro, jak i serię produktów, które pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej oryginalną kampanię marketingową. Możesz być pewny, że wszystkie kolory i wzory będą maksymalnie wyraziste, wiernie odzwierciedlając Twoją koncepcję zawartą w projekcie.


Zaprojektuj nadruk na dibond, zleć go nam i nie martw się o resztę.

Druk na dibond producent