Druk na dibond warszawa

Druk na dibond

Dibond to uniwersalny, bardzo trwały, sztywny i odporny na uszkodzenia materiał kompozytowy. Z dibondu produkujemy dowolne elementy komunikacji wizualnej, zarówno płaskie (tablice, litery, cyfry), jak i przestrzenne (ekspozytory, skrzynki). Płyty z dibondu rewelacyjnie współpracują z ploterami drukującymi w technologii UV stołowej, dzięki czemu możemy Ci zaoferować produkt dowolnie spersonalizowany za pomocą wybranych grafik i motywów, tekstów i logotypów, z gwarantowaną najwyższą jakością wydruku.
Druk na dibond warszawa
Druk na dibond

Druk UV na płytach dibond

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i urządzeń, wśród których plotery drukujące UV zdecydowanie wiodą prym. Drukowanie UV odbywa się w temperaturze pokojowej, na podciśnieniowych stołach, w maksymalnym formacie 2,1 m x 3,1 m. Pozwala nam to na nanoszenie nadruku różnej wielkości z precyzyjną dokładnością, nawet na tworzywa, które mogłyby się odkształcać lub uszkadzać pod wpływem wysokiej temperatury.

Dibond, będący kompozytem blachy aluminiowej i pianki polietylenowej, zadrukowujemy w wybrany przez Ciebie sposób za pomocą specjalnego tuszu polimerowego, napylanego na powierzchnię płyty, a następnie utwardzanego światłem ultrafioletowym LED.

Wyraziste kolory i wzory – trwałość na lata

Drukowanie to wyzwanie? Nie dla nas! Drukiem zajmujemy się od ponad 20 lat, a dibond to jeden z naszych ulubionych materiałów. Korzystając z innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych ploterów drukujących UV, możemy Ci zaproponować usługi na najwyższym poziomie, których efektem jest zawsze doskonale wykończony produkt – bez względu na jego gabaryty czy kształt.

Drukujemy w dowolnych kombinacjach atramentów kolorowych i białych, a gotowe nadruki są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nadruki na dibond będą cieszyć oko przez długie lata, nie blaknąć, nie odbarwiając się i nie tracąc swojej ostrości.

Druk na dibond tabliczki
Druk na dibond producent

Pokaż nam swój projekt, a my zajmiemy się nadrukiem

Na naszych stołach do druku UV leżały już tysiące produktów z płyt dibond, w różnych wielkościach i kształtach. Wszystkie zostały zadrukowane zgodnie z zamówieniem, optymalnie wpisując się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Czas na Ciebie! Z równą przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie zamówienie na pojedynczą dekorację z dibond z nadrukiem, która ozdobi Twój dom lub biuro, jak i serię produktów, które pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej oryginalną kampanię marketingową. Możesz być pewny, że wszystkie kolory i wzory będą maksymalnie wyraziste, wiernie odzwierciedlając Twoją koncepcję zawartą w projekcie.

Zaprojektuj nadruk na dibond, zleć go nam i nie martw się o resztę.